Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Włoszczowa
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Mam za sobą liczne staże i wyjazdy za granicę, które pozwoliły mi poznać nie tylko język, ale przede wszystkim kulturę Włoch. Na co dzień pracuję z obcokrajowcami, dzięki którym nieustannie uczę się nowych rzeczy.

Już od 6 lat zarażam innych swoją pasją jaką są języki obce. Posiadam liczne materiały, podręczniki czy książki. Zapraszam na lekcje oraz konwersacje indywidualne i grupowe. Wspólnie przełamiemy Twoje bariery językowe, a swobodne konwersacje czy egzaminy nie będą stanowić dla Ciebie problemu!

Odezwij się, a ustalimy dogodny dla Ciebie termin! Serdecznie zapraszam! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Bardzo polecam korepetycje z panią Justyną. Lekcje są ciekawe, dopasowane do moich oczekiwań. Zależało mi na tym, żeby dużo rozmawiać na zajęciach i tak też jest. Przełamałam barierę w mówieniu i spokojnie mogę teraz dogadać się w moich ukochanych Włoszech :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.