Justyna Radzbanek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź (Bałuty +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiem specjalnym, oligofrenopedagogiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi z trudnościami edukacyjnymi, społecznymi oraz niepełnosprawnościami intelektualnymi i spectrum Autyzmu/zespołem Aspergera. Oferuję pomoc w wyrównywaniu wszelkich trudności edukacyjnych na etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym, pomoc w przygotowaniu do nauki czytania i pisania, ćwiczenia z zakresu Terapii Ręki (prawidłowy chwyt i nacisk narzędzia kreślarskiego, grafomotoryka).

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek19:00 - 20:00
Środa19:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela10:00 - 12:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.