Justyna Płonka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Osiek
Oświęcim
Kęty
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Chemia45 / 60 min

Justyna Płonka

Opis ogłoszenia

Jestem studentką trzeciego roku kierunku lekarskiego w Katowicach. Chętnie udzięlę korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Oferuję przygotowanie zarówno do bierzących lekcji, sprawdzianów jak i do egzaminu maturalnego. Posiadam szeroki zakres materiałów ćwiczeniowych, dzięki którym udało mi się napisać maturę z chemii na 96 %. Gwarantuję przyjemną atmosferę i pomoc w zrozumieniu wszelkich zagadnień oraz przekazanie logicznego i prostego sposobu rozwiązywania zadań.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.