JUSTYNA PHOTOSHOP

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków

JUSTYNA PHOTOSHOP

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii
Dla użytkownika JUSTYNA PHOTOSHOP

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
20 marca 2021

Pani Justyna nakrzyczała na mnie na pierwszych zajęciach. Na następnych wytłumaczyła iż jej Photoshop się zawiesza bo pracuje na wersji Pirackiej. Czy to jest normalne?

avatar
Maryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Lekcje prowadzone spokojnie, z cierpliwością godną anioła. Korepetytorka z dużą wiedzą, którą co najważniejsze umie przekazać jasno. Co nie zawsze jest standardem ...niestety. Dodatkowo lekcje online u Justyny nie różnią się praktycznie niczym od spotkania na żywo! Polecam w stu procentach!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Ja nauka photoshopa to tylko z panią Justyna. sympatycznie, konkretnie i przede wszystkim prostym, zrozumialym jezykiem. photoshop nie ma juz dla mnie tajemnic.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Jestem po kilku lekcjach online z Photoshopa. Bardzo fajna forma zajęć bez wychodzenia z domu. Same lekcje odbywają się w spokojnej atmosferze, materiał jest jasno tłumaczony krok po kroku. Zdecydowanie polecam zajęcia.

avatar
Danuta Olesińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, a pani korepetytor cierpliwie, dokładnie i ze spokojem tłumaczy omawiane zagadnienia. Serdecznie polecam.

avatar
Michał Orzech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

Co mi się spodobało to: spokojna nauka, dokładnie tłumaczone opcje krok po kroku. Nauczycielka jest wyjątkowo cierpliwa i miła. Dzięki zajęciom nauczyłem się jak dzięki Photoshop projektować reklamy do mojej firmy. Polecam z czystym sumieniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.