Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice (Brynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, Oferuję zajęcia dodatkowe dla dzieci z nauki czytania (metoda krakowska), pisania, matematyki, angielskiego oraz ćwiczenia wspomagające prawidłową artykulację głosek. Posiadam wiele kart pracy, książek oraz gier edukacyjnych dzięki którym zajęcia nie będą nudne i pozwolą dzieciom na szybkie przyswajanie wiedzy i ćwiczenia w przyjaznych warunkach. Posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu. Podczas zajęć sprawuję opiekę nad dzieckiem a rodzic w tym czasie może spokojnie zająć się swoimi sprawami.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.