Justyna Murawska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 80 / 60 min

Justyna Murawska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Opis ogłoszenia

[****UWAGA: Ostatnie wolne terminy na kurs przygotowujący do matury 2021. 

Najwyższe wyniki moich uczniów z matury 2020: 95%, 93%, 88%. *]
Najwyższe wyniki moich uczniów z matury 2019: 87%, 85%, 83%.
Najwyższe wyniki moich uczniów z matury 2018: 92%, 88%, 83%.

Serdecznie zapraszam do zapisów na kurs przygotowujący do matury 2021 - mój autorski system pomoże Ci przypomnieć sobie i usystematyzować zdobytą wiedzę, a dodatkowo nauczę Cię jak radzić sobie ze stresem oraz jak formułować odpowiedzi na egzaminie. 

Jestem absolwentką studiów inżynierskich na kierunku chemia oraz magisterskich na kierunku inżynieria materiałowa na Politechnice Gdańskiej. Głównie zajmuje się przygotowywaniem uczniów aspirujących na kierunek lekarski oraz stomatologię, co wiąże się z koniecznością uzyskania wysokiego wyniku: 80 - 90% na maturze z chemii.

Pracuję na kursie online chemianastoprocent , dzięki czemu na lekcjach możemy skupić się na rozwiązywaniu zadań i wyjaśnianiu trudniejszych zagadnień. Połączenie zajęć na platformie edukacyjnej z lekcjami prowadzonymi stacjonarnie od lat daje moim uczniom dobre rezultaty.

●      Moi uczniowie rozwiązują 40-60 arkuszy maturalnych + setki zadań z każdego działu
●      Organizuję w ciągu roku matury próbne w dużych salach, gdzie moi uczniowie mają możliwość przyzwyczajenia się do stresu, dzięki czemu są bardziej pewni siebie na egzaminie maturalnym
●      Co roku sprawdzam setki arkuszy maturalnych, co daje mi możliwość przewidywania jakie zadania mogą pojawić się na maturze w kolejnych latach
●      Uczniowie otrzymują dostęp do mojego dysku google, na którym znajdują się materiały: zadania do wykonania i autorskie notatki. Oprócz tego każdy z uczniów ma swój folder, w którym znajdują się zadania problematyczne oraz dokumenty systematyzujące przerobione arkusze maturalne. 

Pracuję:
●      indywidualnie
●      grupowo (w małych grupach - 2-3 osoby - w tym przypadku stawiam na to, aby gupy były dobrane pod względem poziomu wiedzy uczniów) 

Zależy mi tylko na systematycznych i zaangażowanych osobach .

Bardzo mocno stawiam na samodzielną pracę w domu. Na zajęciach ćwiczę umiejętność odpowiadania pod klucz oraz omawiam trudniejsze zagadnienia oraz zadania wcześniej wykonane przez uczniów. Dodatkowo bardzo dbam o atmosferę - zarówno na zajęciach indywidualnych jak i grupowych chcę aby każdy czuł się przyjaźnie. 

Oprócz przygotowania merytorycznego moich uczniów, pomagam im radzić sobie z organizacją czasu oraz stresem i presją podczas intensywnego roku nauki.

Lekcje odbywają się w Gdańsku.

Współpracuje również online - z mojego kilkuletniego doświadczenia wynika, że ta forma lekcji jest równie skuteczna jak zajęcia stacjonarne i umożliwia osobom z małych miejscowości osiągniecie wysokich wyników dzięki współpracy z profesjonalnym nauczycielem.

Zapraszam również studentów - pomagam przygotować się do poprawek i egzaminów z zakresu chemii nieorganicznej, organicznej, fizycznej. Pomagam również w analizach widm NMR.

Serdecznie zapraszam do kontaktu również uczniów drugich klas liceum. Rozpoczęcie powtórek teraz pozwoli Wam uzyskać jak najwyższe wyniki na egzaminie maturalnym. Oprócz tego chętnie pomogę w przygotowaniach do bieżących sprawdzianów w szkole. 

Chętnie opowiem o szczegółach współpracy, sposobie dydaktyki telefonicznie: 606 706 013 lub mailowo: jmurawska94 (małpa) gmail com.

Zapraszam serdecznie na krótkie, darmowe lekcje wstępne, na których opowiadam o szczegółach współpracy.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2018
Politechnika Gdańska
Inżynier
chemia
03.2018 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Magister
Inżynieria materiałowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Pani Justyna jest niesamowitą korepetytorką, dzięki jej zajęciom od razu lepiej rozumiem tematy nad jakimi pracujemy. Bardzo dobrze tłumaczy, wszystko od razu staje się przejrzyste. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, dzięki czemu miło się pracuje. Szczerze polecam!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Pani Justyna to według mnie najlepsza korepetytorka ! Bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Jeśli występuje problem z zagadnieniem, to jest tak długo analizowane i rozwiązywane na różne sposoby, aż w końcu przychodzi olśnienie i zrozumienie zagadnienia, a następnie wewnętrzna satysfakcja. Poza tym Justyna to komunikatywna osoba. Stwarza bardzo dobrą atmosferę podczas zajęć. Dla mnie to bardzo ważne aby czuć się luźno i pewnie i się nie krępować. Ma ogromną wiedzę i umie umiejętnie ją przekazać. Zdecydowanie polecam !!!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Pani Justyna jest świetną korepetytorką. Jest bardzo cierpliwa i potrafi wszystko wytłumaczyć w zrozumiały sposób. Jest bardzo zaangażowaną osobą, a lekcje prowadzi w przyjemnej atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Długo szukałem osoby, która w klarowny i zrozumiały sposób poprowadzi zajęcia. Lekcje z Panią Justyną są miłą odmianą i warto było tyle czekać!! Przyjemna i luźna atmosfera, zawsze przygotowana na każde spotkanie, zachęca do zadawania pytań i świetnie motywuje do kolejnych zmagań. Byłem w szoku, gdy zadania, z którymi zawsze miałem problem nagle okazały się bajecznie łatwe. Mam nadzieję, że nie będę musiał walczyć o miejsce u Pani Justyny, bo jak do tej pory nie spotkałem nikogo z taką pasją, kto lepiej by tłumaczył chemię. Jeszcze raz dziękuję!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Pani Justyna jest rewelacyjną korepetytorką. Jest systematyczna, uporządkowana, zna system i wie jak wykorzystać swoją ogromną wiedzę, a poza tym zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, a Pani Justyna jest miłą osobą, zawsze chętna do pomocy :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Pani Justyna prowadzi lekcje w bardzo zrozumiały sposób, zawsze była przygotowana do zajęć. Atmosfera podczas lekcji jest lizną ale sprzyjająca nauce, zawsze czułam się bardzo swobodnie. Z pomocą Pani Justyny udało mi się zdać maturę na poziomie wystarczającym, aby dostać się na GUMed na lekarski!
Bardzo dziękuję!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Pani Justyna to bardzo miła, przyjazna, cierpliwa osoba. Zawsze dąży do tego, aby temat był przez ucznia zrozumiały. Odpowiada na wszystkie pytania. Zajęcia są poukładane, przemyślane, wcześniej opracowane. Ja jak i inni uczniowie całym sercem dziękujemy za tak wielką pomoc.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Pani Justyna jest świetną korepetyrorką! Posiada ogromną wiedzę z chemii i uczy z pasją. Potrafi na spokojnie wyjaśnić każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie i z chęcią odpowiada na pytania. Jest bardzo wyrozumiała, ale potrafi również zmotywować do nauki. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Pani Justyna ma przygotowany plan na każde spotkanie, co znacznie ułatwia organizację i pomaga w nauce. Bardzo polecam Panią Justynę, bo zajęcia z nią, nawet w sobotę rano, są przyjemnością.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Justyna to jedna z najlepszych korepetytorek z chemii jaką miałam okazję poznać. Jeśli szukacie kogoś kto przeprowadzi was przez maturalne szaleństwo, spowoduje zrozumienie chemii a nie jej wkucie po czym za miesiąc wszystko zapominacie to jest ta właściwa osoba. Wszystkim gorąco polecam. Lekcje są prowadzone skrupulatnie i przejrzyście. Całość usprawnia podział całego materiału i system którym jest realizowany program. Justyna będzie przy was od początku do końca dlatego nie martwcie się że zostaniecie na lodzie.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Serdecznie polecam panią Justynę jako korepetytorkę! Jest nie tylko zaangażowaną nauczycielką, ale również przemiłą osobą. Dzięki niezliczonym arkuszom oraz zadaniom, które systematycznie nam wysyłała czułam się dobrze przygotowana do matury z chemii. Zawsze chętnie rozwiewała wszelkie wątpliwości i tłumaczyła do skutku, cierpliwie i z pozytywnym nastawieniem. Dzięki niej zdobyłam wymarzony wynik 95%.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2020

Pani Justyna jest korepetytorką z bardzo dobrym podejściem. Zawsze jest przygotowana do lekcji, jej system zajęć jest dobrze rozplanowany żeby na spokojnie przerobić materiał do matury. Jest cierpliwa i tłumaczy zadania tyle razy ile potrzeba. Dzięki niej czułam się dużo lepiej przygotowana do matury
Wszystkim serdecznie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowaj współpracy z Panią Justyną. Jest to kompetentna, konsekwentna, ale także bardzo życzliwa osoba. Cierpliwie tłumaczy dane zagadnienie, czasami na wiele różnych sposobów, dopóki uczeń nie zrozumie danego tematu. Stawia na systematyczną pracę, dając po każdych zajęciach zadania do samodzielnego rozwiązania. Na każdą lekcję wprowadza przyjemną atmosferę, uśmiechem i pozytywną energią, przy tym, przekazując dużą ilość wiedzy, którą posiada.
Serdecznie polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Pani Justyna jest bardzo kompetentnym i naprawdę dobrym korepetytorem. Przerabiamy razem wiele typów zadań, które mogą pojawić się na egzaminie maturalnym. Dzięki naszym zajęciom mniej się boję o mój wynik na maturze. Na prawdę polecam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Pani Justyna przygotowywała mnie do egzaminu gimnazjalnego z części przyrodniczej oraz pomagała mi wypracować dobrą ocenę z chemii. W efekcie uzyskałam świetny wynik z egzaminu co pozwoliło mi się dostać do wymarzonego liceum. Gdybym w przyszłość rozszerzała chemię napewno poszła bym do Pani Justyny,.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Ta dziewczyna to totalny mózg. Perfekcyjne zajęcia i mnóstwo zadanek, które pozwoliły osiągnąć wymarzone 96% z chemii. Jeśli ktoś myśli o medycynie na poważnie to Justyna jest zdecydowanie najlepszym wyborem wśród korepetytorów. Zdecydowanie polecam !

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Powiem wam, że przerabiałem już masę różnych korepetytorów.
Mimo że każdy pomagał mi najlepiej jak potrafił to dopiero z Justyną nauka naprawdę sprawiła mi zabawę.
Przedstawiła wszystko w jasny i klarowny sposób. Szybko wyłapała z czym mam trudności i potrafiła wyjaśnić mi każdy problem.
Efekt? Matura zdana na 88%!!! Jeszcze raz dziękuję i każdemu kto ma wątpliwości radzę jak najszybciej się zapisać.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Polecam Justynę jako korepetytora, który przygotuje Was do matury na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowe notatki i zadania, zmusiły mnie do systematycznej pracy, która potem opłaciła mi się podczas matury (zdobyłam 83%).

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Między innymi dzięki lekcjom u Pani Justyny dostałam się na stomatologię!
W porównianiu do moich nauczycieli w szkole i innych korepetytorów Pani Justyna ma bardzo dobry systemem nauki, który jest przejrzysty i pukładany. Tego mi bardzo brakowało na innych zajęciach.
Dziękuje raz jeszcze i do zobaczenia!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Jeszcze raz dziękuję Pani Justyno za cały rok lekcji - tak jak pisałam wcześniej dostałam się na lekarski w Białymstoku :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Dzięki Pani Justynie moja siostra zdała w tym roku chemię na 87%. Bardzo dziękujemy za rzetelność, zaangażowanie i wsparcie w ciągu tych kilku miesięcy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Pani Justyna jest nauczycielem, który świetnie przygotuje Was do matury. Na zajęcia zawsze przychodziłem z uśmiechem na ustach, bo mimo wielu wymagań i zadań do rozwiązania Pani Justyna jest sympatyczną, uśmiechniętą osobą i zawsze cierpliwie tłumaczy najbardziej zawiłe zagadnienia. Na szczęście udało mi się na zajęcia trafić już w drugiej klasie, dzięki czemu miałem zdecydowanie więcej czasu na przyswojenie materiału, a w trzeciej klasie skupiłem się na zadaniach maturalnych i samych arkuszach. Wszystkim maturzystom serdecznie polecam takie rozwiązanie i rozpoczęcie korepetycji już w drugiej klasie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Serdecznie polecam wszystkim maturzystom. Justyna była zawsze rzetelnie przygotowana do zajęć i nauczyła mnie systematycznej pracy, dzięki czemu poradziłam sobie nie tylko na maturze, ale wiem też, że te umiejętności przydadzą mi się na studiach! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.