Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Bydgoszcz

Justyna Ł.

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/546 opinii
Dla użytkownika Justyna Ł.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Collegium Medicum w Bydgoszczy
Magister
Biotechnologia
10.2011 - 07.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Pani Justyny. Pani Justyna zawsze wszystko rzetelnie wytłumaczy, jest bardzo cierpliwa.To dzięki Pani Justynie polubiłam chemię i stwierdziłam, że zadania nie są wcale takie trudne jak wydawały się na początku.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Zajęcia z Panią Justyną pozwoliły mi lepiej zrozumieć i polubić chemię. Sposób tłumaczenia przez Panią materiału był przystępny i sprawił, że nawet te trudne zagadnienia stały się dla mnie logiczne. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, były ciekawe, bogate w różnego rodzaju materiały i zadania. Z całego serca polecam korepetycje u Pani Justyny, gdyż jest to osoba z ogromną cierpliwością i zamiłowaniem do chemii. Myślę, że nie mogłam trafić lepiej!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Na zajęcia do pani Justyny trafiłam dwa lata temu. Ponieważ byłam uczennicą klasy o profilu mat-fiz-inf, pani Justyna była moją jedyną nauczycielką chemii na poziomie rozszerzonym. W ciągu dwóch lat przekazała mi ogromną wiedzę oraz bardzo dobrze przygotowała mnie do matury, m.in. systematycznie zadając wartościowe prace domowe i przesyłając mnóstwo dodatkowych materiałów, takich jak prezentacje czy własne notatki. Pani Justyna oferuje swoim uczniom niesamowitą cierpliwość i wsparcie, nie tylko dydaktyczne. Umiejętnie tłumaczy zagadnienia o różnym stopniu trudności oraz wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, nawet te wykraczające poza program i zadawane przez spanikowanych maturzystów w wieczór przed egzaminem. Dzięki współpracy z panią Justyną udało mi się osiągnąć wymarzony wynik matury 97% - serdecznie polecam zajęcia z panią Justyną i jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony mi czas :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Trafić "w ręce" Pani Justyny to najlepsza rzecz, jaka może spotkać kogoś, komu zależy na solidnym przygotowaniu do matury z chemii. Co prawda, wynik z matury nie zależy tylko od korepetytora, ale z pewnością współpraca z tak cudownym pedagogiem, jakim jest Pani Justyna, znacznie zwiększa szansę na osiągnięcie wymarzonego wyniku. Profesjonalne przygotowanie, a co za tym idzie - przejrzysty i zrozumiały dla ucznia przekaz, ogromna cierpliwość, udostępnienie tony przydatnych materiałów (dwa segregatory ledwo się domykają), a także pełna organizacja, z rozłożeniem tematów na każde zajęcia - zdecydowanie ułatwia usystematyzowanie wiedzy. Nie wspominając już o wielkim wsparciu, które również jest niezwykle ważne podczas tej niełatwej maturalnej drogi. Przez te kilka miesięcy nauki z racji pandemii doświadczyłam dwóch rodzajów przygotowań i mimo że z początku obawiałam się nauczania zdalnego, koniec końców w żadnym stopniu nie odbiegało od nauczania stacjonarnego. Mogłabym długo wymieniać, ale podsumowując Panią Justynę jednym zdaniem - Perełka wśród nauczycieli, jakich mało - dlatego każdemu ogromnie polecam korepetycje u Pani Justyny, gdyż dzięki nim chemia nie tylko przestaje być taka straszna, ale wręcz można tę chemię szczerze pokochać!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pani Justyna to osoba ucząca chemii z pasją. Dzięki niej przedmiot ten stał się dla mnie zrozumiały, co z pewnością nie nastąpiłoby przy samodzielnej pracy, czy lekcjach w szkole. Panią Justynę wyróżnia niezwykła cierpliwość, tłumaczy wszystkie niezrozumiałe pojęcia aż do skutku. Z korepetycji wynosiłam nie tylko wiedzę, ale i masę zadań, czy materiałów pomocniczych. Z całego serca polecam, znalezienie równie dobrego korepetytora graniczy z cudem.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Zajęcia u pani Angeli prowadzone są bardzo profesjonalnie. Jest jednym z nielicznych nauczycieli którzy tak dobrze potrafią wytłumaczyć dany temat. Na lekcjach panuje przemiła atmosfera.
Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Zajęcia z Panią Justyną pozwoliły mi szybko polubić i zrozumieć chemię. Po 8 miesiącach współpracy udało mi się osiągnąć wysoki wynik z matury z chemii, który pozwolił mi bez większych problemów dostać się na wymarzone studia - stomatologię.
Dzięki rozwiązaniu ogromnej ilości wszelkich typów zadań oraz bardzo dobrze pzekazanej wiedzy nie czułam się zaskoczona na maturze z chemii. Pani Justyna jest osobą wymagającą, co dodatkowo motywuje do samodzielnej pracy w domu nad otrzymanymi na lekcji kserówkami. Materiał jest podzielony w taki sposób, że pozwala na poznanie nowych zagadnień oraz następnie ich powtórzenie przed samą maturą.
Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, które będę bardzo ciepło wspominać :)
Dziękuję i serdecznie polecam!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani Justyna dużo wymaga co pozniej odbija sie na dobrym wyniku na maturze. Masa zadań przerobionych na zajęciach jak i zadanych do domu pomogła mi zrozumieć najbardziej problematyczne zagadnienia. Pani Justyna cierpliwie i przede wszystkim zrozumiale tłumaczy trudne tematy i zagadnienia. Polecam wszystkim, którym zależy na wysokim wyniku na maturze :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Zajęcia z Panią Justyną sprawiły, że chemia przestała być dla mnie problemem, co więcej stała się przyjemna i zrozumiała. Pani Justyna potrafiła wytłumaczyć każde zagadnienie potrzebne do matury, udostępniała mi wiele materiałów teoretycznych oraz zadań. Kinetyka, która po nauce w szkole była dla mnie czarną magią, z pomocą Pani Justyny stała się łatwizną i zadania na maturze z tego działu nie sprawiły mi żadnego problemu. Zajęcia zawsze odbywały sie w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam korepetycje z Panią Justyną osobom, które chcą dobrze napisać maturę z chemii.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Pani Justyna jest najlepszym nauczycielem z pasją na jakiego można trafić!!!!
Posiada ogromną wiedzę, którą UMIE przekazywać! Jest cierpliwa i bardzo zaangażowana w zajęcia. Jestem osobą która poprawiała maturę i Pani Justyna bardzo mi pomogła.
Uzupełniła moje wszystkie braki z liceum, jeżeli czegoś nie rozumiałam, to tłumaczyła mi to tak długo, aż pojęłam o co chodzi. Nauczyła mnie rozwiązywać zadania maturalne z taką łatwością z jaką nigdy nie myślałam że jestem w stanie je robić. Odpowiadała mi na każde pytanie nawet te głupie :D „Zalewała” mnie masą zadań do zrobienia, oczywiście najpierw marudziłam :D, ale potem dziękowałam , bo nie miałam problemu z maturami, których również też dostawałam do zrobienia. Nie ma również żadnego zadania jakiego nie byłaby w stanie rozwiązać.
Uczęszczanie na korepetycje do Pani Justyny, były czystą przyjemnością i żałuje ze się już skończyły, ponieważ odbywały się w przesympatycznej atmosferze i będę je zawsze miło wspominać, bo często na nich płakałam ze śmiechu :D
Pani Justyno, jeszcze raz dziękuje z całego serca za ogromną dawkę wiedzy oraz poświecony mi czas!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Pani Justyno, przede wszystkim bardzo DZIĘKUJĘ!!!!
Na zajęcia do p. Justyny chodziłam dwa lata, przez ten czas nauczyłam się nie tylko zagadnień teoretycznych ale także rozwiązywania zadań maturalnych. Dzięki systematyczności zajęć udało nam się przerobić cały materiał, powtórzyć przed maturą. W życiu nie myślałam że jestem w stanie zrobić taką ilość arkuszy maturalnych. Pani Justyna jest niezwykle kompetentna (serio nie poznałam takiego nauczyciela), była w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać każde zadanie.
Jeżeli komuś zależy na dobrym wyniku to tylko z p. Justyną.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Zajęcia odbywały się bardzo profesjonalnie! Materiał realizowany był bardzo sprawnie, a w tematach, gdzie potrzebowałem trochę więcej czasu na oswojenie się, dostawałem dodatkowe zadania, pomoc i wyjaśnienia. Mogłem przyjść z trudnym dla mnie zadaniem czy pytaniem i zawsze otrzymywałem zrozumiałą odpowiedź! Z zajęć jestem bardzo zadowolony i dzięki nim czułem się pewnie na maturze :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Pani Justyna jest bardzo cierpliwa, tłumaczy wszystko zrozumiale i do skutku. Można liczyć na duże ilości zadań domowych oraz rzetelnie przedstawiony materiał. Po całym roku wspólnej pracy czuję się dużo pewniej i bez większego stresu podeszłam do matury. Szczerze polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną!! Chociaż stres maturalny robi swoje, przez ten rok nauczyłam się bardzo wiele. Uzupełniłam braki, otrzymałam wiele zadań, arkuszy i pomocy maturalnych. Zajęcia spełniły moje oczekiwania w 100%. Śmiało mogę powiedzieć, że wyniosłam z nich więcej niż z lekcji przez 3 lata liceum.  Pani Justyna jest niezwykle cierpliwą, wymagajacą, a do tego przekochaną osobą. Ma ogromną wiedzę oraz dar jej przekazywania w zrozumiały dla ucznia sposób, rozwiązując wszystkie wątpliwości. Podejścia do ucznia i prowadzenia zajęć mogłoby się uczyć od Pani wielu pedagogów. Dla mnie - najlepszy nauczyciel, jakiego w życiu spotkałam!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Polecam korepetycje z Panią Justyną. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze i ze zrozumieniem. Wiedza przekazywana w przejrzysty i zrozumiały sposób.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Polecam korepetycje z Panią Justyną, ponieważ zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Otrzymałam wiele materiałów do nauki, a wiedza była przekazywana w przejrzysty sposób. Zajęcia z Panią Justyną stanowią doskonałe przygotowanie do matury.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Mimo że nie poprawiłam mojego wyniku z matury, polecam korepetycje z Panią Justyną (powodem był stres a nie brak wiedzy). Zajęcia prowadzone były w miłej atmosferze, otrzymałam dużo materiałów do nauki i arkuszy maturalnych. Pani Justyna ma dużą wiedzę, którą potrafi z łatwością przekazać. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Bardzo polecam! Zajęcia w bardzo miłej atmosferze i prowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Justyna ma dar przekazywania wiedzy i dzięki niej na maturze osiągnęłam 97%, o czym nigdy w życiu bym nie pomyślała! Korepetycje u pani Justyny to najlepszy wybór :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, stanowią doskonale przygotowanie do matury aby osiągnąć zmierzony cel. Bardzo polecam, przemiła atmosfera oraz świetne podejście do ucznia.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Korepetycje u Pani Justyny to najlepsza decyzja jaką może podjąć osoba, która chce mieć bardzo wysoki wynik z egzaminu maturalnego z chemii. Profesjonalne podejście do ucznia, pełne przygotowanie do zajęć, lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Zdecydowanie polecam panią Justynę. Ma ogromną wiedzę w zakresie chemii, którą zdecydowanie potrafi przekazać uczniowi, co umie niewielu nauczycieli. Potrafi zainteresować chemią, a przede wszystkim ją wytłumaczyć. Pani Justyna przygotowuje bardzo dużo materiałów, orientuje się w zadaniach maturalnych, dzięki czemu miałam okazję rozwiązywać wiele arkuszy o zróżnicowanym stopniu trudności, które później z panią omawiałam i mogłam dostrzec swoje błędy.
Muszę przyznać, że z panią Justyną przerobiłam materiał z chemii w zakresie liceum znacznie lepiej niż zostało to zrobione w liceum na profilu z rozszerzoną chemią.
Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam. :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Maksymalna ilość bardzo przydatnych materiałów i miła atmosfera. Kalendarz przedmaturalny i zaliczenia kolejnych działów motywują do nauki - gorąco polecam ;)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Świetne przygotowanie do matury, ogromna ilość pomocnych materiałów oraz miła atmosfera na lekcji. Pani Justyna potrafi wytłumaczyć wyczerpujaco każde zagadnienie oraz poprzez dodatkowe informacje uzupełnić wiedzę. Bardzo polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Bardzo polecam panią Justynę. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, udostępniała potrzebne materiały i wszystko cierpliwie i zrozumiale tłumaczyła. Dzięki zajęciom z panią Justyną znacznie poszerzyłam wiedzę z chemii niezbędną do matury, jak i również wykraczającą poza nią. Bardzo dziękuję za te dwa lata przygotowań do matury, poświęcony czas i zaangażowanie.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

W 100% polecam korepetycje z p.Justyną. Potrafi naprawdę świetnie przygotować do matury z chemii, tłumaczy wszystko w taki sposób, że chemia staje się o niebo łatwiejsza :) i ma OGROMNĄ cierpliwość. Wszystko to wraz z miłą atmosferą na korepetycjach daje wyniki. Oprócz tematów, które są obowiązkowe, omawiane są także dodatkowe przydatne zagadnienia. Pani Justyna mobilizuje do pracy, a ilość materiałów które dostarcza(arkusze,notatki,zadania) tylko potwierdzają o jej zaangażowaniu. Zajęcia polecam z całego serca, a pani Justynie dziękuję za poświęcony czas.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecam korepetycje z Panią Justyną. Potrafi świetnie tłumaczyć, w prosty i przejrzysty sposób przekazuje wiedzę, mówi o ważnych zagadnieniach, które nie zawsze są poruszane na lekcjach w szkole. Atmosfera na zajęciach jest świetna, bez spiny, można pożartować, ale też Pani Justyna potrafi być wymagająca. Na każde zajęcia przygotowany jest dany zakres materiału, do którego uczeń dostaje zadania, a po zajęciach otrzymuje prace domowe. Dodatkowo to co mnie ogromnie zaskoczyło: Pani Justynie można zadawać pytania i to w każdej chwili, na każdy temat chemiczny. Bez ograniczeń :D wszystko zostaje ZAWSZE wytłumaczone. W mojej poprzedniej szkole ( 1LO) rzecz nie do pomyślenia.Nie zmieniłabym Pani Justyny na innego nauczyciela. To ile cierpliwości wykazuje (bynajmniej wykazywała względem mnie :D) i zaangażowania wkłada w zajęcia jest godne podziwu. Wie jak zmobilizować i podnieść na duchu w chwilach kryzysu :) Przez nieco ponad rok tych zajęć nauczyłam się więcej niż przez całe trzy lata w liceum i dostałam się na wete. Naprawdę świetne zajęcia, polecam gorąco!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Bardzo dobrze będę wspominać dwa lata nauki z panią Justyną. Oprócz tego, że jest wspaniałym nauczycielem, o ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i cierpliwości, jest także niezwykle ciepłym człowiekiem. Po dwóch godzinach zajęć wychodzi się z większą dawką wiedzy, wiary w siebie, lepszym nastawieniem do życia i CHEMII :)
Dzięki dużej ilości notatek, zadań, arkuszy maturalnych, które otrzymywałam po każdych zajęciach, miałam pewność, że żaden typ zadań nie zaskoczy mnie na maturze. Nawet w przypadku dziwnych i niejasnych zadań zawsze można było liczyć na pomoc pani Justyny i Jej niemałego zestawu literatury chemicznej. Do wspomnień z zajęć zawsze będę wracać z uśmiechem i małą łezką w oku.
Dziękuję za cały poświęcony czas, za to że w końcu nauczyłam się uśmiechać :) i przede wszystkim za to, że pomogła mi Pani uzyskać wymarzony wynik na maturze. Bez Pani by się nie udało!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Przychodząc do Pani Justyny myślałam że nie mam problemów z chemią. Szybko jednak zostałam wyprowadzona z błędu. Okazało się że materiał i zadania przerabiane na lekcji w szkole nijak się mają do obecnych arkuszy maturalnych. Dzięki Pani Justynie byłam bardzo dobrze przygotowana do matury. Przerobiłam setki zadań i kilkadziesiąt arkuszy maturalnych. Mogłam zawsze o wszystko zapytać (choć czasem były to głupie pytania), Pani Justyna na każde odpowiadała z OGROMNĄ cierpliwością.
Wszystkim gorąco polecam. Nie znam lepszego nauczyciela.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Pani Justyno, przede wszystkim DZIĘKUJĘ!!!!
Dziękuje za poświęcony czas i dużo godzin ciężkiej pracy.
Dziękuje za wsparcie jakim mnie Pani obdarzyła.
Dziękuję, że wierzyła Pani we mnie gdy ja już przestawałam.
Dziękuję za to, że zawsze mnie Pani wysłuchała i poradziła (niczego nie narzucając).
Przede wszystkim dziękuję za wspaniałe przygotowanie do matury.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Dzięki Pani Justynie dotychczas nielubiana przeze mnie i dość przerażająca w moim odczuciu chemia stała się błachostką! Dzięki niezliczonej ilości zadań rozwiązywanych na zajęciach i zadawanych do domu oraz ciągłemu wypełnianiu arkuszy maturalnych
rozwiązywanie zadań weszło mi w krew i do matury podeszłam z uśmiechem na twarzy :) Wyniki dodatkowo potwierdziły jak dobrą robotę wykonałyśmy z Panią Justyną w ciągu minionego roku i jestem jej za to ogromnie wdzięczna.
Gorąco polecam !!

Justyna Ł.

Dziękuję:)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Bardzo miło będę wspominać współpracę z Panią Justyną - zawsze przyjazna atmosfera, ogromne pokłady cierpliwości i wsparcia kiedy traciło się nadzieję ;) Pani Justyna znakomicie przygotowała mnie do matury, przekazała mi ogrom materiałów do nauki i ćwiczeń które są kluczem do sukcesu (niezliczona ilość zadań przerobionych na zajęciach, zadanych do domu, do zrobienia w ramach powtórek oraz cała masa przejrzystych, konkretnych notatek z których uczyło mi się lepiej niż z jakiegokolwiek podręcznika). Pani Justyno, jeszcze raz bardzo dziękuję za miniony rok!

Justyna Ł.

Ja również dziękuję i życzę powodzenia na studiach :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Dzięki Pani Justynie dostałam się na wymarzone studia - stomatologię. Chemia stała się o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza do opanowania. Wszystkim gorąco polecam!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Pani Justyna to super babka - w tydzień sprawiła że mój syn z 1 wyszedł na 3. Nikomu się to nie udało. Świetnie tłumaczy, ze zrozumieniem i zaangażowaniem dla słuchacza. Pozdrawiam Pani Justyno odezwiemy się w przyszłym roku . Mama Konrada

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Pracowałam z panią Justyną przez 2 lata i śmiało mogę potwierdzić poprzednie opinie :) Tylko dzięki niej byłam w stanie tak dobrze przygotować się do matury z chemii, a moja nauczycielka nie zrobiłaby tego w połowie tak dobrze. Pani Justyna to osoba o ogromnej cierpliwości, która jest gotowa wyjaśnić zadanie po kilka razy- nawet na różne sposoby, zależnie od preferencji ucznia. Potrafi przycisnąć kiedy trzeba, ale też wykazuje wyrozumiałość w momentach, kiedy człowiek jest zawalony pracą i nie wyrabia się z kserówkami :D Jest gotowa spotkać się o naprawdę szalonych porach dnia i zawsze służy pyszną zieloną herbatą :3
Dziękuję!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Pani Justyna jest po prostu najlepsza! Jest pierwszym nauczycielem chemii, który tłumaczy ten przedmiot w łatwy i zrozumiały dla mnie sposób. Zawsze wychodzę od niej z zajęć z uśmiechniętym pyszczkiem i toną przerobionych zadań, co przekłada się na osiągane przeze mnie wyniki w szkole. Mogę do niej w każdej chwili napisać, jeżeli mam wątpliwości odnośnie przerabianych w szkole zadań. Interesuje się moimi postępami w szkole i zawsze pyta się jak mi poszedł sprawdzian. Super nauczyciel!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Z chemii nigdy nie szło mi najlepiej,a po korepetycjach z panią Justyną zaczęłam rozumieć ,że chemia może być dużo prostsza i przyjemniejsza :) Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Wszystkim bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną!
Trafiłam do niej w 3 klasie, miałam małe zaległości z chemii. Pani Justyna na pierwszych zajęciach zorientowała się na czym polega największy problem, ułożyła plan powtórek do matury. Dzięki niej przygotowanie do matury zaczęłam już we wrześniu. Dostawałam bardzo, bardzo dużo zadań, stale robiłam arkusze maturalne, które Pani Justyna sprawdzała i zawsze omawiała. Dzięki temu idę na maturę bez wielkiego strachu bo wiem, że zrobiłam wszystko co musiałam.

Polecam wszystkim, którym zależy na dobrym zdaniu matury.

Pani Justyno - DZIĘKUJĘ.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2016

Po prostu jedyny korepetytor, który do mnie trafił. Ma niesamowite podejście, ogromną wiedzę (moja nauczycielka z LO wymięka) oraz mnóstwo świetnych pomocy naukowych, a w sytuacjach awaryjnych była mi w stanie poświęcić czas nawet okresie świątecznym. Dla mnie korepetytor idealny, więc gorąco polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Serdecznie polecam! Świetna współpraca, pani Justyna cierpliwie wszystko wyjaśnia, ma ogromną wiedzę. Najlepsza korepetytorka z jaką pracowałam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Pani Justyno dziękuję bardzo, dostałam się na wymarzone studia. Jest to ogromna Pani zasługa.
Wszystkim bardzo bardzo bardzo polecam, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i cierpliwość.

Justyna Ł.

Aniu bardzo się cieszę. :) Odzywaj się proszę. Dziękuję

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Pani Justyno bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i pomoc w przygotowaniach do matury. Dzięki Pani uzyskałam 92% z chemii a 89% z biologii. Wszystkim bardzo polecam lekcje z Panią Justyną, jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, zna materiał przerabiany w szkole. Dzięki zadawanym pracom domowym mobilizuje do nauki.
Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie polecam.

Justyna Ł.

Dziękuję, cieszę się że doceniłaś prace domowe :) Pozdrawiam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Bardzo polecam! Szkoda, że tak późno dałem namówić się na te korepetycje! Bardzo mi pomogły. W razie potrzeby - na pewno wrócę!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

O Pani Justynie mogę pisać tylko mega pozytywnie. Jest cierpliwa, wyrozumiała, świetnie tłumaczy i ma ogromną wiedzę. Każdemu polecam, bo ciężko znaleźć lepszego korepetytora. P.s. jeszcze raz dziękuje :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Polecam! Mila atmosfera, bardzo profesjonalnie, Pani Justyna ma duza wiedze, kazde zadanie wytlumaczy , mi pomogla , w razie problemow napewno wroce ;)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Bardzo, bardzo polecam panią Justynę. Żałuje, ze tak późno udałam sie do niej na korepetycje, ponieważ wszystko tłumaczy dokładnie i cierpliwie. Na dodatek zawsze jest swietnie przygotowana, jesli chodzi o materiały. W moim przypadku nauka była dość specyficzna, ponieważ rozwiązywalysmy chemiczne zadania w języku angielskim, jednakże pani Justyna nie tylko pomogła mi zrozumieć chemię, ale i nadrobić zaległości miesiąc przed maturą. Lekcje odbywają sie w bardzo miłej i cieplej atmosferze, na dodatek zawsze mozna liczyć na kubek cieplej kawy, kawałek ciasta lub chusteczkę, ktore są niezastąpione podczas wzmożonego wysiłku związanego z nauką chemii. Pani Justyno bardzo dziękuje za poświęcony mi czas i cierpliwość :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2015

Polecam wszystkim zajęcia z Panią Justyną. Ma ogromną wiedzę, masę materiałów i książek, bardzo dobrze orientuje się w materiale przerabianym w szkole. No i co najważniejsze ma cierpliwość jak nikt.
Pani Justyno bardzo dziękuję za te trzy lata nauki, przekazaną wiedzę i dodanie pewności siebie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.