Justyna Borys

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Rzeszów (Kwiatkowskiego)
Siedlce
Leżajsk
Chemia50 / 60 min

Justyna Borys

Opis ogłoszenia

Witam , jestem magistrem farmacji dodatkowo udzielam korepetycji z chemii głównie na poziomie rozszerzonym . Na zajęciach nakładam duży nacisk na przerabianie dużej liczby zadań co jest gwarancją na zdanie matury na wysoki procent . Posiadam tablet graficzny więc nauka w trybie zdalnym jest tak samo wydajna jak stacjonarnie .Zapraszam !

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 01.2021
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.