Justyna Górszczyk

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem absolwentką kierunków: filologia włoska na specjalizacji tłumaczeniowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (magister) oraz zarządzanie dziedzictwem kulturowym na uniwersytecie "Federico II" w Neapolu (magister). Mieszkam we Włoszech od 10 lat.

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje oraz konwersacje z języka włoskiego na poziomach A1-C2. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć kładę szczególny nacisk na różnorodność materiałów i metod oraz równoległe ćwiczenia rozwijające bądź wzmacniające umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania oraz czytania w języku obcym. Plan nauki dostosowuję do indywidualnych celów i potrzeb każdego ucznia. Moim osobistym celem jest pomóc Ci przebrnąć przez barierę językową i sprawić, by nauka języka była dla Ciebie zarówno skuteczna jak i przyjemna!

Zakres usług:

1) nauka języka włoskiego jako obcego (A1-C2)

2) konwersacje (A1-C2)

3) przygotowanie do matury z języka włoskiego

4) przygotowanie do egzaminów językowych/wstępnych na studiach

5) język włoski w środowisku zawodowym/ w biznesie

6) język włoski specjalistyczny (medycyna, prawo, turystyka, ekonomia, historia sztuki, media)

7) przygotowanie do certyfikatów językowych

Pierwsza lekcja wprowadzająca (30 min) gratis.

Serdecznie zapraszam!

Justyna

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia włoska, specjalizacja tłumaczeniowa
10.2015 - 10.2018
Università degli Studi di Napoli "Federico II"
Magister
Zarządzanie dziedzictwem kulturowym
Kursy i szkolenia
05.2017
Cambridge University Press & Assessment English
12.2022
Web Academy
Doświadczenie
05.2014 - 03.2023
EMBS Group
Sprzedaż, zarządzanie zespołem/czasem/ryzykiem/zmianą/klientem. Prowadzenie szkoleń/on-boarding/coaching. Praca w języku włoskim, angielskim i polskim.
07.2016 - 12.2017
CoopCulture
Customer service w muzeum sztuki nowoczesnej MADRE w Neapolu. Warsztaty ze sztuki nowoczesnej dla dzieci.
01.2019 - 02.2021
Euromonitor International
Badania rynku w sektorze FMCG we Włoszech. Wywiady eksperckie, analiza danych, modelowanie/forecasting, raportowanie. B2B i B2C.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2024

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminu ustnego z włoskiego na filologii. Pani rady były nieocenione! Dzięki intensywnym sesjom na trzy tygodnie przed egzaminem przełamałam zakłopotanie i tremę, zrozumiałam, czego oczekują ode mnie profesorowie i przygotowałam się dokładnie pod kątem tych oczekiwań. Szybko, intensywnie i skutecznie. Gorąco polecam.

Justyna Górszczyk

Bardzo dziękuję za opinię:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2024

Razem z Panią Justyną przygotowuję się do egzaminu CELI 3. Skupiamy się na testach, umiejętności pisania, gramatyce i konwersacji. Lekcje są bardzo skuteczne i systematyzują moją wiedzę i umiejętności. Od samego początku Pani Justyna zlokalizowała moje braki i tak skonstruowała metodę nauczania, żeby systematycznie je niwelować. Pani Justyna ma bardzo duże doświadczenie ale także entuzjazm, bardzo angażuje się w pracę z uczniem i czuję, że lekcje z nią przynoszą wymierne rezultaty.

Justyna Górszczyk

Dziękuję Pani!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Pani Justyna to rzetelny i bardzo kompetentny nauczyciel języka włoskiego a także miła i sympatyczna osoba. Jestem na poziomie początkującym. Uczę się z Panią Justyną od pół roku i przez ten czas zrobiłam ogromne postępy. Podczas lekcji ćwiczymy wszystkie kompetencje językowe: czytanie, słuchanie, mówienie, pisanie, prawidłową wymowę. W ramach prac domowych mam zadawane pisanie opowiadań, listów, streszczeń. Jest balans między ćwiczeniami gramatycznymi niezbędnymi do poprawnego posługiwania się językiem i rozwijaniem słownictwa. Pani Justyna skutecznie zachęca do "zanurzenia się w języku włoskim ", podsuwa różne ciekawe pomysły na efektywną naukę. Lekcje z tak profesjonalnym korepetytorem to czysta przyjemność! Bardzo polecam naukę z Panią Justyną!!!

Justyna Górszczyk

Bardzo dziękuję Pani Lidio :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Współpracuję z panią Justyną od sześciu miesięcy. Podczas spotkań skupiamy się na szlifowaniu i rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych, szczególnie we włoskim w biznesie. Lekcje są uszyte na miarę moich potrzeb i bardzo cenię sobie zaangażowanie pani Justyny w przygotowanie ciekawych materiałów na podstawie aktualności z mojej branży (marketing i sprzedaż). Pani Justyna pomaga mi również w budowaniu znajomości zaawansowanych struktur gramatycznych oraz poprawnej wymowy. Serdecznie polecam naukę z panią Justyną zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym!

Justyna Górszczyk

Dziękuję Pani Joanno, bardzo mi miło że nauka że mną jest dla Pani wartościowa:)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Pani Justyna jest znakomitym pedagogiem. Ma świetny kontakt z uczniem, ogromną wiedzę merytoryczną, wiele zróżnicowanych metod nauki dopasowanych od rodzaju materiału. Świetnie uczy wymowy, akcentu, gramatyki. Naprawdę jest niesamowita.
Bardzo się cieszę, że mnie uczy, bo nareszcie mam nauczyciela, który dba o to, aby mój włoski ewoluował. Rozwijam słownictwo, czytam gazety, piszę opowiadania.
Jest bardzo rzetelnym nauczycielem, słownym, dobrze przygotowanym i zawsze otwartym na nowe rzeczy z gramatyki czy słownictwa, których chcę się nauczyć, lub na takie które są mi potrzebne do szkoły.
Zdecydowanie rekomenduję Panią Justynę jako nauczyciela, długo szukałam takiego pedagoga, przy którym robiłabym tak duże postępy.

Justyna Górszczyk

Bardzo dziękuję za Pani słowa. Cenię sobie Pani zaangażowanie i jestem przekonana, że stąd też biorą się postępy! Pozdrawiam serdecznie, Justyna

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.