Justyna Mioskowska

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Białystok
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry :)
Udzielam korepetycji od 8 lat. Najchętniej podejmę się pomocy uczniom szkoły podstawowej (klasy I-VIII) , ponieważ w tym właśnie zakresie się specjalizuję oraz posiadam największe doświadczenie. Pomogę w przygotowaniach do różnego rodzaju sprawdzianów, kartkówek, wypracowań, egzaminów. Jestem w stanie prowadzić lekcje zarówno z matematyki, j. polskiego, wosu, historii, przyrody czy też języka angielskiego. Długość lekcji jest do ustalenia w zależności od predyspozycji oraz wieku ucznia. Lekcje prowadzone są w wyjątkowo sympatycznej atmosferze, zawsze staram się na wiele różnych sposobów wszystko jasno wytłumaczyć. Stosuję również bardzo przyjemny dla ucznia system motywacyjny, opierający się na nagrodach za skupienie się na lekcji. Posiadam też doświadczenie w prowadzeniu zajęć online.

Miejsce: Zajęcia w domu u ucznia/korepetytora lub online (możliwy system mieszany).

Czas: 60/90 minut w zależności od danej partii materiału i bieżących potrzeb ucznia.

Terminy: Możliwość zajęć przez 7 dni w tygodniu.

Forma: Zajęcia doszkalające, nadrabianie materiału szkolnego, pomoc przy pisaniu prac, nauka do konkretnych klasówek, kompleksowe przygotowanie do egzaminu 8-klasisty.

 Zapraszam do kontaktu, Justyna 535603803

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.