Justyna Mozolewska-Pardo

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Dzierżoniów
Świdnica
Wałbrzych
Wrocław
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na mojego fanpage’a na facebooku: English Tea with Justyna

Przed kontaktem proszę zapoznać się z CAŁĄ TREŚCIĄ OGŁOSZENIA.

Lekcje na każdym poziomie dla:
-uczniów szkół podstawowych (tylko klasy 7 i 8)
-uczniów szkół średnich
-studentów
-osób dorosłych

Przygotowuję do:
-egzaminu ósmoklasisty
-matury
-egzaminów Cambridge: KET, PET, FCE
-egzaminu IELTS (general)

Witam na moim profilu.

Jestem magistrem filologii angielskiej z ponad 18-letnim doświadczeniem w nauczaniu tego języka. Od 13 lat mieszkam w Szkocji, w Inverness , niedaleko Loch Ness, co sprawia, że na codzień stykam się z żywym językiem, używanym przez Szkotów oraz Anglików. Pracowałam również jako tłumacz dla takich instytucji państwowych jak: Highland Council, Raigmore Hospital, NHS Highlands, Inverness Police oraz Inverness Sheriff Court i Aberdeen Sheriff Court .

Zajęcia prowadzę z osobami ZDECYDOWANYMI oraz ZMOTYWOWANYMI DO PRACY , nastawionymi na DĄŻENIE DO KONKRETNYCH CELÓW . Dlatego też, do każdego z moich kursantów mam INDYWIDUALNE PODEJŚCIE , aby szybciej mogli oni osiągnąć sukces.

Zajęcia udzielane są przez Skype’a. Dla tych, którzy jeszcze nie próbowali takiej formy zajęć- nie ma się czego obawiać. Lekcje wyglądają tak samo jak twarzą w twarz i prowadzone są w takim sam sposób, tyle tylko, że dzieli nas ponad 2000 km.

Posiadam swoje autorskie materiały do nauki, które wysyłam przed zajęciami i są one wliczone w koszt zajęć. Dodatkowo korzystam z zasobów internetowych po to, aby znaleźć materiały z żywym językiem dopasowane do zainteresowań kursanta. Nie wymagam kupowania osobnych podręczników, wystarczy mieć przed sobą zeszyt i długopis. Dla wygody kursanta korzystam również z interaktywnego ekranu, aby jeszcze lepiej móc wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Podczas zajęć skupiamy się na każdym aspekcie języka- gramatyka, pisanie, słuchanie (po każdych zajęciach uczeń otrzymuje swój spersonalizowany słowniczek zawierający słownictwo z danej lekcji). Jednak największy nacisk kładziony jest na konwersacje , dlatego zaczynamy rozmawiać już od pierwszego spotkania.

Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzam lekcję diagnostyczną (BEZPŁATNĄ), na której przeprowadzam diagnozę językową, wyjaśniam w jaki sposób prowadzę zajęcia oraz odpowiadam na wszelkie pytania.

Godzina zajęć  INDYWIDUALNYCH to koszt 80 zł, natomiast 90 minut- 110 zł.
Możliwe są również zajęcia w parach; koszt to 130 zł za dwie osoby za godzinę lub 160 zł za 90 minut.

Co kursant otrzymuje w cenie?

1.    Doświadczenie
Po tak długim czasie pracy z setkami kursantów jestem w stanie dostosować się do każdej osoby, jej stylu uczenia się oraz znaleźć sposób, aby wytłumaczyć problematyczne zagadnienia.
2.    Wiedza
Rozpoczęłam naukę angielskiego w wieku trzech lat i nadal poznaję jego tajemnice. Ogrom czasu oraz pracy włożonej w naukę tego języka pozwolił mi zbudować szeroką bazę słownictwa oraz zagadnień gramatycznych.
3.    Rozwój
Biorę udział w webinariach, kursach oraz treningach aby jeszcze lepiej móc przekazywać swoją wiedzę, poznaję nową metodologię nauczania oraz nowe techniki pracy z uczniem.
4.    Motywacja i wsparcie
Sama chodziłam na dodatkowe zajęcia z angielskiego i wiem, że przychodzi moment, kiedy czujemy się zmęczeni oraz zniechęceni i jest to zupełnie naturalne. Pomagam kursantom przejść przez ten trudny okres i na nowo znaleźć motywację do dalszej pracy.
5.    Stały kontakt
W razie jakichkolwiek trudności, problemów czy wątpliwości jestem dostępna dla moich kursantów również poza naszymi regularnymi spotkaniami.
6.    Nieszablonowe zajęcia
Nudzą mnie zajęcia prowadzone w bardzo szkolny sposób, dlatego podchodzę do nich z dużą dozą oryginalności. Takich tematów konwersacji nie ma chyba nigdzie indziej, a czasami i politycy pomagają zrozumieć gramatykę.
7.    Swobodna atmosfera
Chcę aby każdy czuł się swobodnie podczas zajęć, dlatego stawiam na pozytywną i bezstresową atmosferę, o której tak często wspominają kursanci w swoich opiniach.
8.    Powtórki
Na prośbę kursantów odświeżamy wcześniejszy materiał, ale wykorzystuję technikę, która jeszcze bardziej kompleksowo pomoże w nauce angielskiego.

Zapraszam do kontaktu przez mój profil na e-korepetycje, gadu-gadu (8760240) lub telefon. Proszę pamiętać, że jeśli zdecydują się Państwo na kontakt telefoniczny, będę oddzwaniać z brytyjskiego numeru telefonu (+44). Zainteresowanych proszę o pisanie wiadomości. Pozdrawiam z chłodnej Szkocji. Cheers!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Justyna Mozolewska-Pardo
33 Benula Road
IV3 8EH Inverness
NIP: 2925198602

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 05.2009
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
Licencjat
filologia angielska
10.2009 - 09.2011
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
TEFL 10-hour Telephone Teaching
08.2023
Oxford University Press, Grammar Teams: a different way to teach grammar - Beatrice Segura-Harvey 
08.2023
Cambridge Active listening - what is it and how do you do it?
08.2023
Skuteczna nauka angielskiego z filmów
08.2023
Sprawdzaj bez sprawdzianów
08.2023
Jak praktycznie zastosować neuroligwistykę w nauce języka obcego
08.2023
Supporting Learners in the Business Classroom
09.2023
Pearson Language Learning- The Psychology of Learning
09.2023
Pearson Language Learning- Learning Through Creativity
09.2023
Pearson Language Learning- Being Your True Self in English
09.2023
Pearson Language Learning- Learning Happens Best When
09.2023
British Council- English teachers, are you talking too much in class?
10.2023
University of British Columbia- Strategies for Online Teaching and Learning
01.2024
Cambridge University- The Neuropsychology of Decision Making
02.2024
TEFL 30-hour Grammar and Language Awareness
Doświadczenie
10.2011 - aktualnie
Indywidualne zajęcia z języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 119
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2024

Serdecznie polecam zajęcia z p. Justyną. Mam z nią lekcje już od kilku miesięcy i widzę ogromną różnicę w moim angielskim. Czuję się zdecydowanie pewniej i zniknęła bariera w mówieniu, na czym mi najbardziej zależało. Bardzo podobają mi się materiały, które są ciekawe i różnorodne. Zajęcia prowadzone są po angielsku i rozmawiamy na różne tematy, zarówno ogólne jak i biznesowe.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Polecam serdecznie zajęcia z Panią Justyną! Zawsze punktualna i świetnie przygotowana do zajęć. Pomimo porannych godzin, na zajęcia wstaję z wielką przyjemnością. Brak nudy i bezstresowa atmosfera oraz bardzo ciekawe materiały, o których można rozmawiać zdecydowanie dłużej niż godzinę zegarową. Jednym zdaniem: pełen profesjonalizm!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2024

Doświadczony i wymagający nauczyciel.
Indywidualne podejście do ucznia.
Zajęcia w miłej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Justyną.
Serdecznie polecam :-)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Jest ona przesympatyczną osobą, która prowadzi ciekawe zajęcia. Jej poczucie humoru sprawia, że chce się uczyć:)
Polecam wszystkim.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z p. Justyną. Wspaniały kontakt, zajęcia ciekawe, bardzo miła i bezstresowa atmosfera. Dużo materiałów, dużo ćwiczeń, wyjaśniania problematycznych kwestii, zajęcia są nieszablonowe i rozwojowe. Polecam wszystkim

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2023

Od września 2023 r. zaczęłam korepetycję z Panią Justyną, która jest przesympatyczna, ale przede wszystkim jest nauczycielem z ogromną wiedzą i kompetencjami. Bardzo mile mnie zaskoczyła ilością i różnorodnością materiałów, w tym znajomością angielskiego prawniczego, czy biznesowego. Jednocześnie słucha swoich uczniów, pomaga tam, gdzie są braki. Widzę już różnice, w zakresie swobody rozmowy, coraz większego zakresu słownictwa oraz umiejętności wcielenia gramatyki w wypowiedzi. Polecam każdemu, kto naprawdę chce się nauczyć, ale i pośmiać na lekcjach.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2023

Zajęcia z Panią Justyną mam od ponad 3 miesięcy. Po tych trzech miesiącach, czuje że mój strach przed wypowiadaniem się w języku angielskim został przełamany. Obecnie nie mam problemu z odezwaniem się, mimo świadomości popełnianych błędów (które myślę, że każdy z Nas popełnia). Po zajęciach z Panią Justyną odczuwam również realny wzrost zasobu słownictwa jakim dysponuje podczas wypowiedzi, co wpływ na jakość moich wypowiedzi.
Pani Justyna ma także ogromną cierpliwość do uczniów, mimo w koło powtarzanych tych samych błędów ;).
Polecam zajęcia z Panią Justyną.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2023

Wyśmienite zajęcia! Pierwszy raz się nie nudzę, lekcje są różnorodne i ciekawe. Pozwalają super sprawnie oswoić się z językiem. Atmosfera jest pozbawiona napięcia, stresu, co sprawia, że uczestnictwo w zajęciach jest jeszcze bardziej przyjemne. Efektywnie spędzony czas - każda lekcja przynosi nowe umiejętności, a ja czuję, że moja znajomość języka angielskiego systematycznie się rozwija. A to wszystko dzięki wspaniałej Pani Justynie :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Dzięki Pani Justynie zaczynam odczuwać odblokowanie i coraz więcej mówię. Atmosfera na zajęciach zawsze jest bardzo pozytywna i dzięki temu zachęca mnie do coraz śmielszego mówienia w języku angielskim. Pierwszy raz nie czuję stresu przed zajęciami co bardzo dobrze na mnie wpływa.
Polecam z całego serca !

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2023

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Justyną. Zarówno formuła zajęć jak i atmosfera są bardzo przyjazne. Zajęcia pozwoliły mi w krótkim czasie przezwyciężyć stres związany z mówieniem po angielsku. Bardzo podoba mi się też to, że można omawiać różne tematy w zależności od potrzeb. Dodatkowo Pani Justyna przesyła ciekawe materiały. To jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Justyną, na zajęciach panuje bardzo pozytywna i przyjemna atmosfera. Na szczególne zwrócenie uwagi zasługuje indywidualne i konkretne podejście oraz otwartość, którą osobiście bardzo sobie cenię. Pani Justyna przyjmując mnie na zajęcia, realnie wskazała potrzeby oraz braki, na których będziemy się skupiać, bez dodatkowego koloryzowania. Ciekawa tematy wysyłanych materiałów, ale przede wszystkim small talk, który daje nam możliwość otwarcia się i dostosowania do aktualnego tematu rozmowy, zajęcia są nieszablonowe, więc nie ma w nich też monotonii. Dzięki tym zajęciom przestałam się bać angielskiego, ponieważ Pani Justyna pokazała mi, że może on być naprawdę fajny :) Z pewnością polecę te zajęcia dalej.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Dzięki naszym spotkaniom napisałam maturę podstawową na 80 procent, a rozszerzoną na 76. Pani Justyna fajnie tłumaczy gramatykę, a atmosfera na zajęciach jest miła.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z p. Justyną - świetna atmosfera, ciekawe tematy, zero strachu. Zajęcia z p. Justyną pozwoliły mi bardziej otworzyć się na język angielski i nie bać się go używać. Będę polecała znajomym!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Szczerze polecam zajęcia u Pani Justyny. Konwersacje na wysokim poziomie, ciekawe tematy , fajna dynamika oraz bezstresowa atmosfera. Strzał w dziesiątkę, jeśli ktoś poszukuje korepetycji na poziomie native speakera - u pani Justyny zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących przełamać barierę językową.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Pani Justyna przygotowywała mnie do prowadzenia rozmów w języku angielskim oraz tłumaczenia spotkań służbowych. Dzięki jej pomocy udało mi się sprostać wyzwaniom zawodowym. Lekcje przeprowadzone w sposób bardzo komunikatywny, w tempie, dużo nowego słownictwa, ciekawe tematy. Zdecydowanie polecam osobom na wszystkich poziomach zaawansowania.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Bardzo polecam! Zajęcia odbywają się w sympatycznej atmosferze z dużą dawką humoru oraz bez stresu. Zależało mi, aby dużo mówić na zajęciach i tak jest. Tematy, które poruszamy są ciekawe.
Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Zapisałam się na lekcje u Pani Justyny, ponieważ chciałam wznowić naukę angielskiego po długich latach przerwy. Zależało mi głównie na mówieniu, dlatego nasze lekcje to przede wszystkim konwersacje i poznawanie nowych słówek. Tematyka naszych rozmów jest bardzo ciekawa i różnorodna a humor i swoboda z jaką Pani Justyna prowadzi zajęcia sprawiają, że lęk i wstyd przed mówieniem powoli mijają:) Polecam wszystkim!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2023

Bardzo polecam naukę angielskiego z Panią Justyną. Zajęcia są bardzo ciekawe i niczym nie przypominają tych z ławki szkolnej. W czasie naszych spotkań ćwiczyłyśmy głównie mówienie. Bardzo polecam zajęcia osobom, które chcą otworzyć się na konwersację i rozwinąć swój angielski :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2023

Po X latach bez języka angielskiego muszę się go nauczyć na nowo. Nie było łatwo wrócić - była bariera językowa i zapomniane słówka. Mija trzeci miesiąc regularnych lekcji z Panią Justyną i znów zaczynam mówić, mam motywację do nauki a nasze zajęcia w niczym nie przypominają tych nudnych, deprymujących ze szkoły. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale już teraz mogę ocenić nasze zajęcia na 5+ i polecić z całego serca, nie mogłam trafić w lepsze ręce.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Justyną - przełamanie strachu w mówieniu gwarantowane. Zajęcia (przynajmniej moje) skupiają się głównie na konwersacjach, ale to właśnie jest ten najbardziej zaniedbany i wymagający poprawy obszar. Zawsze lubiłam naukę angielskiego, ale rzadko zdarzało się, że lekcje zaczynałam bez stresu - na lekcje z Panią Justyną jednak przychodzę z przyjemnością, wiedząc od razu, że będzie to ciekawe, kreatywne i miłe rozpoczęcie wtorku dzięki rozwijającym rozmowom (idącym przez wszystkie możliwe tematy, od tematów polityczno/społecznych przez Harrego Pottera, aż do codziennego życia). Dodatkowo wszelkie sugestie dotyczące np. aktualnych potrzeb mnie, jako ucznia, są brane pod uwagę i przerabiane na lekcjach.
5/5 bez zastanowienia! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Odkąd zacząłem zajęcia z panią Justyną - nie mogę doczekać się poniedziałku! :-) (zajęcia mam w poniedziałkowy poranek) Fantastyczna atmosfera spotkań, możliwość otwartych, luźnych, twórczych pogaduch na tematy ważne i mniej ważne. Rozmowy zawsze wciągające, barwne, z przestrzenią na swobodną wymianę myśli, pełną dygresji i ciekawostek wszelakich - a tych pani Justyna ma ilość nieskończoną. Zawsze rzeczowa, zawsze pomocna, prowadzi zajęcia w sposób absolutnie rozplątujący zasupłany język typowego Polaka, co to angielski słuchając - rozumie nawet nawet, czytając - rozumie świetnie, ale z gadaniem to już niekoniecznie - może jutro ;-) I to poczucie humoru - mistrzostwo świata! Jedyne, co martwi mnie niepomiernie, to czas, który w magiczny sposób przyspiesza i pędzi zdecydowanie za szybko - nim się człowiek spostrzeże, pyka zegarowa godzina zajęć. Oj gdyby Polska szkoła miała takich nauczycieli, o ileż życie byłoby łatwiejsze!
Gorąco polecam zajęcia z panią Justyną!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2023

Serdecznie polecam!
Zależało mi na zajęciach, dzięki którym przełamie swoją blokadę przed mówieniem po angielsku i teraz w końcu mi to wychodzi. Byłam osobą, która bała się powiedzieć choćby słowo w tym języku, a teraz podczas wypowiedzi nie odczuwam już wcześniejszego stresu. Pani Justyna jest przesympatyczną osobą z poczuciem humoru. Poniedziałkowe lekcje są dla dla mnie bardzo miłym akcentem dnia, a nie przykrym obowiązkiem.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Pani Justyna to bardzo sympatyczna, wyrozumiała oraz skuteczna w tym co robi osoba. Uczestnictwo w zajęciach było dla mnie przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem. Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2023

Pani Justyna to bardzo fajna kobitka do pogadania. Moje zajęcia skupiają się na różnorakich dyskusjach o życiu/polityce/itd, gdzie mogę się "odblokowywać" i nie przejmować, aż tak gramatyką bo dla mnie liczy się przede wszystkim przekazanie drugiej osobie informacji, a w jaki sposób to zrobię jest celem drugorzędnym.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Przyjazna atmosfera i duża dawka humoru powodują, że łatwo przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2023

Bardzo miłe spotkania, zawsze sporo ciekawych materiałów. Pani Justyna zawsze pomocna, tłumaczyła problematyczne zagadnienia. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2023

Polecam korepetycje z Panią Justyną z całego serca. To niezwykle otwarta, szczera, przyjazna osoba. Przede wszystkim wspaniały nauczyciel, który prowadzi zajęcia z ogromną pasją i zaangażowaniem. Cieszę się, że mogłam trafić na Panią Justynę. Jeśli ktoś się zastanawia nad korepetycjami to proszę się dłużej nie zastanawiać, tylko zapisywać!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Serdecznie polecam lekcję Panią Justyną, lekcje te są nastawione mocne na mówienie dzięki czemu mocno sprzyja to poznawaniu nowych słówek.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Z całego serca polecam Panią Justynę. Nie tylko pomaga rozwinąć umiejętności językowe, ale daje tą pewność siebie, której tak często nam brakuje podczas wyjazdów zagranicznych czy na rozmowach o pracę. Na dodatek Pani Justyna jest wspaniała osoba z poczuciem humoru.
Idealnie zacząć dzień od zajęć z tak pozytywna osoba. Polecam!

avatar
Sergiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Polecam zajęcia, pomagają mi rozwinąć umiejętność mówienia.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Zagadnienia dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz dużo konwersacji na czym najbardziej mi zależało. Przy tym dużo humoru. Z taką energią i zaangażowaniem nawet zajęcia o 6 rano nie są straszne :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną, wszystko dokładnie przemyślane i zaplanowane, bez niepotrzebnej straty czasu. Całe zajęcia są prowadzone tylko po angielsku, nawet nieznane słówka Pani Justyna tłumaczy po angielsku, co jest świetne i pozwala przestawić się na myślenie po angielsku. Dodatkowo dostawałam sporo dodatkowych zadań i artykułów. Zajęcia zawsze odbywały się punktualnie, a Pani Justyna zawsze starała się dopasować z terminem zajęć do mojego harmonogramu zajęć na uczelni. Naprawdę bardzo polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję za zajęcia!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2023

Polecam w 100%. Przez 5 lat nie używałam języka w praktyce, po kilku lekcjach poradziłam sobie na rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku i dostałam wymarzoną prace! Pani Justyna działa cuda, zniknął strach przed mówieniem. Nawet zwykła rozmowa dot. zakupów czy rodziny była ciekawa. Gorąco polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2023

W 100% polecam lekcje z Justyną !
Szybko znaleźliśmy wspólne tematy do konwersacji oraz obszary, nad którymi musimy popracować :) Świetna atmosfera, poczucie humoru i cenne uwagi sprawiają, że godzina mija bardzo szybko :)

avatar
Sandra Koroluk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2022

Bardzo polecam Justynę! Od razu się przekonałam, że to odpowiednia osoba zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych. Dlatego w "gratisie" dorzuciłam Justynie mojego męża ;) Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.
Polecam z całego serca!

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2022

Również polecam zajęcia z panią Justyną. Maturę zdałam z naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Jestem zadowolona, bo lekcje były ciekawe i pani Justyna tłumaczyła wszystko w prosty sposób.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z p. Justyną. Dzięki niej zdałam maturę na 88% z rozszerzenia. Pani Justyna bardzo dobrze tłumaczyła materiał i jest naprawdę sympatyczna.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Pozytywnie nastawiona, zachęcająca do pracy. Dostosowuje zajęcia do potrzeb i możliwości. Dla mnie największą zaletą jest to, że dzięki zajęciom bardziej otworzyłam się na mówienie, z czym miałam duży problem.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Bardzo polecam, świetny nauczyciel. Spokojnie tłumaczy wszystkie zagadnienia, dużo cierpliwości i pozytywnej energii :).

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Bardzo mocno polecam Justynę! Nie jest łatwo znaleźć nauczyciela o tak wszechstronnych zainteresowaniach, z którym można porozmawiać na każdy temat - od zwykłego opowiedzenia jak Ci minął weekend, aż po wybór właściwej różdżki :)! Nie ocenia, w prosty sposób tłumaczy reguły i zdecydowanie pomaga zbudować językową pewność siebie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2022

Mega nauczyciel z fantastycznym podejściem do uczniów. Cierpliwie tłumaczy i profesjonalnie dobiera materiały. Dużo konwersacji, która pozwala przełamać barierę językową. Serdecznie polecam!

avatar
Nicol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Pani Justyna jest świetną nauczycielką języka angielskiego! Przygotowywała mnie do matury i zdałam podstawę na 90%! Zawsze wytłumaczy temat na spokojne, dzięki czemu, każde zagadnienie jest banalnie proste do zrozumienia. Pani Justyna uczy zarówno gramatyki jak i rozumienia tekstu słuchanego i samego komunikowania się w języku angielskim. Serdecznie polecam tą wspaniałą nauczycielkę!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Pani Justyna przygotowała mnie do matury. Zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Polecam zajęcia

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Zajęcia z Panią Justyną to czysta przyjemność. Prowadzone korepetycje dużo dają, przede wszystkim świetnie przygotowują do matury, a ilość zadań oraz sposób ich tłumaczenia daje niesamiwite efekty. Pani Justyna ma wspaniałe podejście oraz poczucie humoru co motywuje do dalszej pracy.

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam naukę z panią Justyną. Przygotowywała mnie do matury i zdałam podstawę na 96%, a rozszerzenie na 88%. Jestem super zadowolona.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Polecam naukę języka angielskiego u Pani Justyny.Bardzo dobry nauczyciel.
Rzetelnie przekazuje wiedzę...

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Polecam zajęcia z Panią Justyną. Na zajęciach można przełamać swoją barierę językową i poszerzyć zasób słownictwa.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Z całego serca polecam! Zajęcia prowadzone w sposób bardzo profesjonalny z dużą wyrozumiałością i zaangażowaniem. Jeśli ktoś ma blokadę w mówieniu z pewnością na tych zajęciach minie :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Szczerze polecam naukę angielskiego u Pani Justyny. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, przecudowna i przesympatyczna osoba , zawsze serdeczna i pomocna . Materiał jest dostosowany do potrzeb uczącej się osoby. Lekcje prowadzone w jasny, czytelny i zrozumiały sposób, trafiający do każdego.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2022

Polecam, polecam, polecam.
Justyna wypuscila mnie spod swoich skrzydel jakis miesiac temu, a przedtem mialam z nia zajecia ok. rok. Byly to glownie konwersacje, poniewaz przygotowuwalam sie do wyjazdu za granice i potrzebowalam przelamac ogromna obawe przed mowieniem. I udalo sie! Teraz dogaduje sie z ludzmi bez problemu!
Justyna jest przede wszystkim bardzo cierpliwa i potrafi tlumaczyc cos nawet kilka razy. Ma swietne poczucie humour, jest super sympatyczna i od razu ja polubilam. Zajecia sa naprawde interesujace, bo materialy byly dobierane pod moje zainteresowania, więc nawet nie czulam, ze sie uczylam. Na zajeciach panuje mila atmosfera i czlowiek szybko przestaje sie stresowac.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Zajęcia z p. Justyną oceniam na 5+. Bardzo dużo konwersacji, bo na tym mi najbardziej zależało, ponieważ miałam ogromną blokadę w mówieniu. Pani Justyna świetnie motywuje kiedy traci się chęci. Dużo ciekawych materiałów i naprawdę fantastyczna atmosfera. P. Justyna jest zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Polecam gorąco!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Zaczęłam zajęcia z p. Justyną kilka miesięcy po moim przyjeździe do Szkocji. Spotykałyśmy się kilka razy w tygodniu i po trochę więcej niż roku nauki jestem w stanie samodzielnie załatwiać wszystkie sprawy. Pani Justyna przygotowała bardzo dużo ćwiczeń z gramatyki i bardzo dużo rozmawiałyśmy na różne tematy. Zajęcia odbywały się zawsze punktualnie i pani Justyna naprawdę dobrze tłumaczyła wszystko. Polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Na początku przygotowaliśmy sie do matury, a teraz mamy same konwersacje. Bardzo ciekawe i interesujące tematy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Super zajęcia. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, materiały dopasowane do poziomu ucznia. Pani Justyna zdecydowanie wyróżnia się profesjonalizmem i otwartością na potrzeby ucznia. Szczerze polecam i dziękuję :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Justyną. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, ogromna wiedzą przekazywana w prosty i zrozumiały sposób, dyspozycyjność. Lekcje przebywają efektywnie i bezstrsowo.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2022

Polecam! Zajęcia w bardzo przyjemnej i luźnej atmosferze.
Konwersacje na temat życia codziennego, pracy, zainteresowań ułatwiają komunikacje w różnych sytuacjach. Korzystam od ponad pół roku.
Warto spróbować i przekonać się na własnej skórze.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2022

Z Panią Justyną spotykam się od roku, co w moim przypadku świadczy tylko o tym, że jest nauczycielem z powołania i każdego potrafi zachęcić oraz zmotywować do nauki języka. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej i luźniej atmosferze, nie raz płakałam ze śmiechu :) Indywidualne podejście do ucznia, wiedza i osobowość Pani Justyny sprawia, że każde zajęcia są czystą przyjemnością. Gorąco polecam!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Bardzo polecam! Zajęcia prowadzone pod kątem indywidualnych zainteresowań, przez co zajęcia są zdecydowanie przyjemniejsze. Dużo konwersacji na czym najbardziej mi zależało ☺️

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, co pozwala przełamać barierę językową. Zajęcia są dostosowane do potrzeb ucznia.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną :) Pogodne nastawienie przełamało u mnie pierwszy stres związany z rozmową w języku angielskim i zajęciami. Zajęcia prowadzone są w luźnej, przyjaznej atmosferze, a materiały dodatkowe dopasowane są do mojego poziomu języka. W zajęciach cenię to, że nie ma narzuconego jednego tematu, tylko konwersacje toczą się naturalnie i idą swoim torem :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Szczerze polecam zajęcia z Panią Justyną. Trafiłem na nią przez przypadek i bardzo cenię sobie tą współpracę. Zajęcia są prowadzone w komfortowej atmosferze, dzięki czemu udało mi się złamać barierę mówienia po angielsku. Początkowo byłem sceptyczny co do zajęć online, jednak muszę przyznać, że ta forma jest paradoksalnie dużo przystępniejsza! :)
Pani Justyna jest zawsze punktualna. W prosty sposób tłumaczy zagadnienia, dostosowując tempo do ucznia. Wymaga zaangażowania, ze strony ucznia, ponieważ rzeczywiście zależy jej na efektach nauki.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Kto chce dużo się nauczyć, a przy tym dobrze się bawić bardzo polecam kurs u Pani Justyny!
Pełen profesjonalizm i duża dawka humoru. Ciekawe materiały dydaktyczne( moje ulubione, to te kolorowe :))
Bardzo rzadko zdarza się trafić na takiego nauczyciela.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Justyną. W prosty sposób przekazuje wiedzę i korzysta ze sporej bazy ciekawych materiałów. Poza tym skupia się głównie na konwersacjach, co dla mnie było super ważne. Od razu wyłapie błędy i poprawi, a jeśli nie rozumiałam dlaczego tak miało być, wszystko było tłumaczone. Justyna potrafi także zmotywować i kiedy czułam, że miałam gorszy dzień to potrafiła podnieść mnie na duchu. Po ok. roku współpracy nareszcie mówię płynnie po angielsku i nie boję się go używać. Polecam z całego serducha!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Serdecznie polecam Panią Justynę, ogromna wiedza, lekcje w bardzo przyjaznej atmosferze, własne materiały, lekcje warte każdej złotówki :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Polecam z całego ❤️ Ciężko znaleźć idealnego korepetytora. Tutaj wszystko musi zagrać. Przekazywanie wiedzy, atmosfera, specyfika prowadzenia zajęć itd. Pani Justyna to wszystko ma i potrafi dostosować się do każdego ucznia , jest zawsze przygotowana , zawsze uśmiechnięta , a najważniejsze kocha to co robi i to czuć.Przekazane wiadomości wpadają w ucho i nauka jest o wiele łatwiejsza. Myślałam, ze na odległość to nic nie da, ale myliłam sie. Jestem bardziej zadowolona i zmotywowana od lekcji stacjonarnych. Dla wahających sie , napisze krótko:Nie ma co sie zastanawiać. Angielski tylko z Panią Justyna. Kto zacznie, będzie chciał więcej ;)❤️❤️❤️

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pani Justyny i każdemu kto chce się nauczyć bądź douczyć języka angielskiego polecam tą wspaniałą korepetytorkę : ) <3

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Justyną. Pierwszy raz trafiłam na osobę, która przekonała mnie do nauki języka angielskiego i gdzie przełamałam barierę mówienia w tym języku. Co prawda to dopiero początek mojej przygody z tym językiem, ale już nie boję się mówić, nawet jeżeli popełniam błędy. Na zajęciach robimy gramatykę, słówka, ale przede wszystkim rozmawiamy. Pani Justyna dopasowuje tok nauczania do poziomu każdej osoby. Jestem zadowolona i szczerze polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Zajęcia z Panią Justyną zawsze przebiegają w bardzo sympatycznej i sprzyjające nauce atmosferze. Mój stres wynikający z rozmowy w obcym języku z lekcji na lekcję jest coraz mniejszy. Pani Justyna zawsze dostosowuje się do ucznia - bo jak wiadomo są dni lepsze i gorsze. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, bo przede wszystkim byłam nastawiona na konwersacje, ale bez dobrej gramatyki nie ma dobrej i poprawnej rozmowy. Wszystko zawsze odbywa się bardzo punktualnie - polecam

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Angielski od zawsze był moją zmorą, czułam się jak „przypadek beznadziejny”, myśląc, że już nie ma dla mnie nadziei, jeśli chodzi o sprawne komunikowanie się w tym języku. Chodziłam na korepetycje, uczyłam na własną rękę - bez skutecznie. Panikowałam na myśl o mówieniu po angielsku, matura z tego względu była dla mnie koszmarem, na studiach wstydziłam się, bo czułam się najgorsza w grupie. Angielski mnie prześladował, a ja mimo wszystko chciałam się go nauczyć, więc co jakiś czas podejmowałam kolejne kroki, by zacząć od nowa. Lockdown, więcej czasu wolnego i nowe przemyślenia doprowadziły mnie tu - na portal e-korepetycje, w poszukiwaniu ratunku. Trafiłam na Panią Justynę i jestem przezadowolona. Pani Justyna jest bardzo sympatyczna, dlatego łatwo przełamuje barierę wstydu. Idzie tempem dostosowanym do moich potrzeb i moich postępów - pomału, ale osobiście nigdzie się nie śpieszę (nie czeka mnie już matura, ani ważny egzamin). Robimy małe kroki i chyba po raz pierwszy zaczynam czuć satysfakcję, widzę postępy i jestem bardzo wdzięczna. Dużo gramatyki (wszystkie potrzebne materiały z ogromną ilością ćwiczeń są wysyłane na maila), ale też dużo wspólnych rozmów, które z pewnością pomału przełamują moją barierę do tego języka. Korepetycje z Panią Justyną nie tylko są przyjemne, ale też przynoszą efekty - przynajmniej w moim przypadku, a jak pisałam, byłam pewna, że pod tym względem nie ma dla mnie ratunku. Jestem zadowolona i szczerze polecam <3

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Justyna jest przesympatyczną bardzo ciekawą i miłą osobą . Jest profesjonalna i bardzo zaangażowana. Potrafi zmotywować i umiejętnie wspierać ucznia . Dzięki jej cierpliwości i starannemu planowaniu lekcji przełamujemy barierę językową jaką mam :D . Zajęcia przebiegają w przesympatycznej , spokojnej atmosferze . Śmiejemy się i żartujemy . Godzina szybko i już nie mogę doczekać się kolejnych lekcji .
Polecam z całego serducha :D

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Justyny. Zajęcia są dopasowane do poziomu znajomości języka i potrzeb ucznia. Jak jest potrzeba to przerabiamy materiały z różnych zagadnień tematycznych albo po prostu prowadzimy konwersacje. Dzięki luźnej atmosferze na zajęciach, łatwo się przełamać do rozmów po angielsku na różne tematy. Jestem bardzo zadowolona i cały czas kontynuuje zajęcia.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Pani jest bardzo przyjemna i świetnie uczy. Lekcje bezstresowe a jakie efektywne! Poszerzyłam o wiele swój zasób słownictwa i cały czas uczę się żywego języka. Czuje, że matura dzięki korepetycjom z Panią Justyną będzie zdana na wysoki procent. Polecam mniej jak i bardziej zaawansowanym :)

avatar
JOANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, które Pani Justyna prowadzi z moją córką. Szybko córka opanowała materiał a dzięki konwersacjom umie angielski także pod względem gramatyki. Jest cierpliwym nauczycielem i tłumaczy do skutku. Polecam bardzo.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Pani Justyna jest świetną korepetytorką! Miałam dużą blokadę jeśli chodzi o mówienie po angielsku, ale dzięki pani Justynie przełamałam się i z każdymi zajęciami idzie mi coraz lepiej. Godzina zajęć mija tak szybko, że nawet nie wiem kiedy. Polecam z całego serca :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Zajęcia z panią Justyną polecam z całego serca. Przyjemna atmosfera spotkań, kontakt bez zarzutu. Jeśli chcesz w przyjemny i skuteczny sposób nauczyć się angielskiego, to tylko z panią Justyną!! ❤️

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Bardzo, bardzo polecam Panią Justynę jako korepetytorkę. Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze, co bardzo pomaga jeśli ma się barierę językową. Lekcje motywujące, a gramatyka wytłumaczona w sposób prosty i zrozumiały oraz bardzo cierpliwie.
Pani Justyna kładzie nacisk na praktyczność, a nie na przerobienie książki. Co jest ogromnym plusem ;)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Bardzo dobry korepetytor, indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantowane.
Przemyślane i profesjonalne podejście do nauki sprawia że wiedza jest przyswajana szybko i bardzo trwale.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, materiały dopasowane do poziomu ucznia. Dzięki Pani Justynie nie boję się już konwersacji w języku angielskim. Każdy będzie zadowolony :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Bardzo Bardzo Bardzo ! Polecam lekcje z Justyna!
Ma swietne podejscie do czlowieka Dlatego tez nauka z nia to przyjde miec a nie obowiazek!
Justyna uczy mnie od poczatku moich studiow w Anglii i Dzieki niej moja pisownia esseyow stala sie poprawna ale tez duzo latwiejsza dla mnie. Naprawde Jezeli szukasz dobrej nauczycielki polecam Justynke!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Z calego serca moge polecic korepetycje z angielskiego z Justyna jest mila ciepla osoba a przedewszystkim wie co robi , nauke ze mna rozpoczęła od podstaw dzieki niej cos w koncu zaczelam mowic , ma anielska cierpliwości, zajecia z Nia to czysta przyjemnosc ....polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Konwersacje z Panią Justyną pomogły mi w krótkim czasie nabrać płynności i pewności w mówieniu. Pani Justyna to świetna nauczycielka, która zawsze podpowie, gdy zapomni się jakiegoś słowa oraz skoryguje błędy, a na zajęciach panuje swobodna atmosfera.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Polecam gorąco Panią Justynę która jest osobą mającą ogromne umiejętności nauczania,wspaniale przekazuje wiedzę i cierpliwie tłumaczy przerabiany materiał.
Małgorzata

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Współpracę z Panią Justyną zaczęłam kilka miesięcy temu z całą pewnością mogę serdecznie polecić tego nauczyciela każdemu, kto ma w tym momencie jakiekolwiek wątpliwości !

Pani Justyna to bardzo miła, cierpliwa a przede wszystkim profesjonalna osoba, która potrafi przekazać w prosty sposób każde skomplikowane zagadnienie gramatyczne. Jej elastyczne podejście do ucznia i swobodna atmosfera na zajęciach sprawia, że każdy kto do tej pory posiada blokadę w mówieniu na pewno szybko o niej zapomni. Nastawienie Pani Justyny sprawia, że człowiek chce się uczyć jeszcze więcej.

Współpraca z tą osobą to czysta przyjemność. Dziękuję :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Polecam z całego serducha. Rzetelna miła współpraca. Kompetencja na najwyższym poziomie. Nauka w przyjaznej atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Szczerze polecam. Jeśli szukacie osoby która nauczy tego co rzeczywiście potrzeba w życiu, a nie przeleci tematy z książki to dobrze trafiliście.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Justynę jako korepetytorkę języka angielskiego.Najlepszą rekomendacją niech będzie to,że zaczęła mnie uczyć angielskiego calkowicie od podstaw i doprowadziła do tego,że mieszkając w Szkocji,radzę sobie samodzielnie z wizytami w banku,telefonowaniem do urzędów,czy pracą w gastronomii i kontaktem z klientem.Co jeszcze przemawia na korzyść Justyny?Wiedza i talent do jej przekazywania,profesjonalizm i doświadczenie,elastyczne podejście do ucznia,niebywala wręcz cierpliwość (a do mnie była potrzebna),i swobodna atmosfera na zajęciach,przez co nie czułem się nigdy skrępowany moimi błędamZ tego też miejsca dziękuję Justynie za czas i wysiłek,który włożyła w nasze zajęcia.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Pani Justyna jest profesjonalnym nauczycielem j.angielskiego, super osobą.
Ma anielską cierpliwość do wszystkich uczniów (w każdym wieku).
Potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć to z czym mamy problemy ucząc się tego języka .
Polecam zarówno lekcje indywidualne jak i online , obie formy są doskonałe w zależności od tego jak nam jest wygodniej .
PS Jeżeli szukasz super nauczyciela j.angielskiego to tylko p.Justyna .!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Wspaniała atmosfera, profesjonalizm. Naprawdę warto. POLECAM GORACO!!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Pełen profesjonalizm, zrobiłem ogromne postępy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Angielski z Justyną jest najlepszym wyborem. Dla wszystkich - nieważne, czy dopiero się zaczyna przygodę z tym językiem czy jest się na stopniu zaawansowanym i pragnie się poćwiczyć konwersację z kimś, kto na co dzień przebywa w kraju anglojęzycznym i zna mowę użytkową oraz wzorcową. W Justyny nawet lepiej zacząć naukę języka, bo bardzo skrupulatnie prowadzi lekcje od podstaw i już na wstępie eliminuje najbardziej podstawowe i powszechne błędy popełniane przez początkujących. Korepetycje przeprowadzane są w miłej atmosferze, bez pośpiechu, bo lepiej popracować dłużej nad danym materiałem niż po prostu go ot tak przerobić i przejść dalej. Czasem nie zabraknie także dobrego żartu (mowa o języku angielskim). Justyna to odpowiednia osoba do nauczania.

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Gorąco polecam lekcje u Pani Justyny. Współpracowałyśmy kilka miesięcy, przygotowując się do egzaminu specjalizacyjnego. Egzamin zdałam bez problemu, mimo że kilka lat nie używałam języka angielskiego. To co zdecydowanie wyróżnia Panią Justynę wśród innych nauczycieli języka to cierpliwość, pozytywne motywowanie i wsparcie oraz pełny profesjonalizm.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Najlepsza Pani nauczyciel z wszystkich dotąd mi poznanych. Ma anielska cierpliwość i bardzo dobrze przekazuje wiedzę, bardzo polecam! :)

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Gorąco polecam zajęcia z Justyna. Jest to wymagająca , cierpliwa a jednocześnie serdeczna osoba, która doskonale potrafi przekazać wiedzę oraz zawsze służy pomocą . Polecam zarówno lekcje indywidualne jak i online, gdyż korzystałam z obu form. Zajecia z Justyna to prawdziwa przyjemność oraz doskonale przygotowanie do egzaminów Cambridge. To prawdziwa profesionalistka !!!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Doskonała nauczycielka, ucze sie z Pania Justyną juz kilka miesięcy pomogła mi zdac ważne egzaminy z języka angielskiego. Jestem teraz pewna siebie i używam języka angielskiego częściej niż wcześniej. Serdecznie polecam efekt gwarantowany.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Super nauczycielka, rewelacyjne podejście do ucznia. Polecam serdecznie

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Profesjonalne podejście

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Uczęszczam na zajęcia od kilku miesięcy i uważam, że to najlepsza inwestycja w siebie :) Przed zajęciami wysyłane są materiały, które idealnie współgrają z bieżącą tematyką zajęć. Podczas lekcji poruszane są zagadnienia dotyczące gramatyki oraz konwersacji- nie tylko schematycznej, typowo książkowej, lecz takiej, której używa się w codziennym życiu. Według mnie jest to ogromnym atutem. Ponadto na bieżąco Pani Justyna tworzy listę słówek, których nie znam po czym przesyła w wiadomości ten spersonalizowany mini słownik :)

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Justyna. Spotykamy sie stosunkowo niedlugo bo od 4miesięcy, a ja widzę postepy w tym jak mówię, bo uwaga zaczęłam mówić. Blokada pokonana. Gorąco polecam!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Wspaniałe lekcje, Pani Justyna z poczuciem humoru prowadzi lekcje w świetnej atmosferze i profesjonalnie. Dziękuję

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Nie jest łatwo znaleźć takiego nauczyciela jakim jest Justynka! Inteligentna, pełna pasji, która swoim podejściem do języka angielskiego potrafi zarazić każdego. Przedmiot ten jest przedewszystkim jej hobby! Tym samym sprawia, że każda lekcja jest przyjemna i efektywna. Profesjonalne podejście Justynki do zajęć zachęca do systematycznej nauki. Każdemu, z czystym sumieniem polecam naukę z Justynką!!!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Polecam spotkania z P. Justyną. Wiedza przekazywana jest w sposób prosty, jasny, zrozumiały. Zajęcia prowadzone są w miłej i motywującej atmosferze, a do tego poczucie humoru P. Justyny sprawia, że zajęcia są bezstresowe. Na lekcjach dużo praktycznych konwersacji i wskazówek.
Dziękuję za pomoc w nauce angielskiego.
Super korepetytor!!!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Profesjonalna nauka języka angielskiego.Bez stresu. Pani Justyna zawsze świetnie przygotowana. Nie ma pytań bez odpowiedzi. Bardzo cenię lekcje indywidualne , trwające pełną godzinę..Nawet najtrudniejszy temat przekazany jest w bardzo przystępny sposób.Zawsze wydrukowane materiały do ćwiczeń. Ksiązki do nauki języka angielskiego są zbędne. Wybó rjęzyka prowadzenia lekcji (polski, angielski)
Gorąco polecam.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

W lekcjach z p.Justyną najbardziej podoba mi się jasne, logiczne i czytelne przedstawienie zasad działania języka angielskiego i każdy kto tylko chce może szybko zrobić duże postępy. Jest zawsze przygotowana, punktalna, otwarta na potrzeby ucznia, do których dopasowuje program nauczania. W 100% polecam!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Jeżeli faktycznie szukasz dobrego nauczyciela to właśnie przystań na tej osóbce (p. Justynie), z całego serducha polecam. Osoba pozytywna, potrafi wytłumaczyć, i co najważniejsze używa języka który faktycznie jest wykorzystywany w Wielkiej Brytanii. Od kiedy korzystam z zajęć, zaczęłam posługiwać się językiem angielskim na co dzień, i co najważniejsze dla mnie przełamałam barierę zaczynając mówić.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Witam,z pełną odpowiedzialnośćią polecam zajęcia z Panią Justyną w sposób profesjonalny i sumienny podchodzi do nauki języka angielskiego.Bardzo dobrze i dokładnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne.Zajęcia zawsze są na bardzo wysokim poziomie i w miłej atmosferze.Serdecznie polecam.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuję bardzo. :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Witam. Z przyjemnoscią polecam Panią Justynę za ogromną wiedzę, super poczucie humoru i fantastyczne podejście do ucznia a co szczególnie cenię to P. Justyny pewność siebie, która daje satysfakcję, iz masz do czynienia z profesjonalistą. P.Justyna przekazuje wiedzę w sposób prosty i łatwy do zrozumienia a nauka języka staje się prostrzsza.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Justyna i bardzo polecam

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Gregor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

hej! Chcialem podziekowac za lekcje angielskiego , pani Justyna ma zdrowe i ciekawe podejście do studentow na zajęciach zyskałem dużo wiedzy która moglem wykorzystać w zyciu codziennym .

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Pani Justynka jest świetną, cierpliwą i wesołą nauczycielką z którą przygotowywałam się do matury z języka angielskiego (poszła w większości dzięki niej świetnie) i której wieloletni pobyt w Szkocji i znajomość języka w praktyce sprawia że jest idealną osobą do nauczania angielskiego. Polecam!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Ogromna wiedza, świetne podejście do ucznia i fantastyczne poczucie humoru to tylko niektóre cechy jakimi się odznacza. Jednym słowem genialna nauczycielka. Więcej takich korepetytorów!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Witam , z wielką przyjemnością polecam Panią Justynę . Jej poczucie humoru oraz podejście do zajęć sprawia ze lekcje języka angielskie są przyjemne oraz bezstresowe . Dzięki Pani Justynie , jej szerokiej wiedzy oraz wykształceniu język angielski staje się prostszy i przyjemniejszy w nauce . Serdecznie polecam !!!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Bardzo polecam lekcję języka angielskiego z Panią Justyna. Lekcje prowadzone są w ciekawy i różnorodny sposób, jak najbardziej dostosowany do danej osoby w bardzo miłej atmosferze. Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profezjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam naukę z Panią Justyna. Czy mozna ciekawie i w sposob zajmujacy uczyc jezyka obcego... Okazuje sie ze mozna.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Pani Justyna to bardzo wymagająca ale za to bardzo cierpliwa i uprzejma nauczycielka. Fajna atmosfera na zajęciach motywuje do postępów. Polecam!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Atmosfera na zajeciach bardzo miła i przyjazna. P. Justyna zawsze przygotowana, wymagająca i cierpliwa. Korepetycje bardzo pomogły mi w podniesieniu swoich umiejętności jezykowych. Szczególnie cenię sobie elastyczność w dopasowaniu zajęć pod siebie.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziekuje bardzo. :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

Witam :) Serdecznie polecam zajęcia z Panią Justyna! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i pozytywna energia-to wszystko czego oczekuje od mojego korepetytora i Pani Justyna spełnia wszystkie wymienione wymagania. Lekcje zawsze odbywają się w wyznaczonym terminie i o podanej godzinie, co bardzo sobie cenie. Po długich poszukiwaniach odpowiedniej osoby, wreszcie mogę powiedzieć, iż są to dobrze zainwestowane pieniądze i dobrze spożytkowany czas.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Bardzo polecam! Pani Justyna jest świetną nauczycielką, zawsze bardzo dobrze, przygotowana do zajęć. Posiada mnóstwo różnorodnych materiałów i ćwiczeń przez co lekcje nie są monotonne. Pani Justyna jest bardzo pomocna i cierpliwa. Bardzo szybko złapałyśmy świetny kontakt dzięki czemu lekcje mijały szybko i bezstresowo:)

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Pani Justyna jest korepetytorka godna polecenia. Jezeli szukasz przyjaznej atmosfery i lekcji skrojonych na miare twoich wlasnych potrzeb to jest to wlasnie osoba dla Ciebie. W sposob przyjemny pozwala mi zaznajomic sie z gramatyka, ciekawym slownictwem, a podczas konwersacji, godzina mija jak 5 minut. Wszystkie materialy zapewnia Pani Justyna co pomaga w zaoszczedzeniu czasu i pieniedzy. Serdecznie polecam!

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Z p. Justyną uczę się języka angielskiego od kilku miesięcy. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno lingwistyczna jak i metodyczna sprawiają, że opanowanie nowego materiału jest dla mnie łatwe i przyjemne, a przy tym skuteczne. Z każdą lekcją robię widoczne postępy i z pewnością jest w tym duża zasługa jej osobowości, zaangażowania i metod dostosowanych do moich potrzeb i możliwości. Serdecznie polecam.

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Genialna nauczycielka jezyka angielskiego. W swietny sposob tllumaczyc temat. Potrafi zaciekawic i zmotywowac do nauki. Rewelacyjnie prowadzi zajecia widac ze kocha to co robi. Szczerze polecam

Justyna Mozolewska-Pardo

Dziękuję bardzo. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.