Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa
Lublin
Wrocław
Gdańsk
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka100 / 60 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/551 opinii

Opis ogłoszenia

Od ponad 16 lat zajmuję się zawodowym udzielaniem korepetycji z matematyki, zarówno dla uczniów szkół podstawowych, średnich, jak i studentów, przygotowując ich do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, egzaminu ósmoklasisty lub egaminów na studiach.

O MNIE:

  • Jestem absolwentką dóch kierunków: matematyki i ekonomii,  posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Przez to, że uwielbiam to, czym się zajmuję, moje zajęcia dają uczniom ponadprzeciętne rezultaty, co potwierdzają liczne opinie.
  • Prowadzone przeze mnie zajęcia mocno spersonalizowane . Mając świadomość, że każdy uczeń jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, rzadko prowadzę zajęcia w grupach, dzięki czemu całe moje skupienie jest skierowane na podopiecznego, a czas zajęć wykorzystujemy maksymalnie produktywnie.
  • Na początku skupiamy się na nadrobieniu jakichkolwiek zaległości ,  przez co uczeń szybko zaczyna rozumieć dane zagadnienia i praca nad bieżącymi tematami przerabianymi w szkole staje się o wiele łatwiejsza.
  • Materiał dostosowuję w pełni do umiejętności ucznia, co znacznie zmniejsza czas nauki danej części materiału i zwiększa pewność ucznia w danym zakresie. 
  • Cieszę się 100%-ową zdawalnością matury przez moich uczniów.   Podczas przygotowań do egzaminów przerabiamy zarówno całe arkusze, jak i wybrane zadania, co w konsekwencji otwiera furtki do wymarzonych szkół lub uczelni.
  • Korepetycje prowadzę w przyjemnej atmosferze bez niepotrzebnego stresu i napięcia , jakie występuje w szkole, gdy uczeń nie może zrozumieć danej części materiału, co zapewnia poczucie komfortu, dzięki któremu wszyscy wychodzą z zajęć z uśmiechem na twarzy.
  • Zawsze mam czas dla swoich uczniów ,  którzy mogą liczyć na moje wsparcie i podpowiedzi i nie muszą się denerwować gdy zapomną pojedynczego szczegółu, lub mają problemy z rozwiązaniem zadania.

FORMA ZAJĘĆ:

Zajęcia stacjonarne prowadzę w Lublinie , natomiast uczniom z innych miast mogę zaoferować tak samo skuteczne zajęcia online . Łączymy się przez aplikację do rozmów wideo i udostępniam cały swój ekran. Używam tabletu graficznego, dzięki czemu wszystko co widzisz na ekranie jest czytelne i dokładnie trafi w Twoje potrzeby.
  

Uczniowie otrzymują ode mnie wszystkie pomoce naukowe - materiały do powtórek z każdgo działu matematyki, gotowe arkusze egzaminacyjne ze wszystkich dostępnych podręczników, arkusze z poprzednich lat oraz autorskie materiały pomagające w nauce.  

Dodatkowo uczeń otrzymuje ode mnie gotowe karty zawierające wzory oraz twierdzenia, które są potrzebne do egzaminu maturalnego, a których nie ma tablicach CKE.

Preferuję kontakt telefoniczny :)

Obecnie możliwe są zajęcia stacjonarne tylko w  Lublinie, pozostałe miasta online :)

 

 

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 51
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Dziękuję za pomoc. Miła atmosfera, potwierdzam 100% skuteczność w przygotowaniu do matury. Z czystym sumieniem, polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2023

Serdecznie polecam! Pani Patrycja świetnie przygotowała mojego syna do egzaminu :) Dzięki niej syn zmienił podejście do nauki i z chęcią uczestniczy w prowadzonych korypetycjach :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

W rok na zajęciach nauczyłam się więcej niż przez całe liceum. Dzięki temu mogłam podejść do matury zarówno tej podstawowej jak i rozszerzonej na totalnym luzie. Na lekcjach panuje miła atmosfera i wszystkie zadania są w prosty sposób objaśniane. Serdecznie polecam Panią Patrycję jako tegoroczna maturzystka!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Polecam z całego serca! Pani Patrycja bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Na korepetycjach zawsze panowała miła atmosfera więc i matematyka przestała być taka straszna!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Z Panią Patrycją matematyka to sama przyjemność. Atmosfera kompletnie bezstresowa, można się pośmiać a przede wszystkim nauczyć, nawet zaczynając od zera aż do rozszerzenia.
Bardzo polecam jako tegoroczna maturzystka!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Polecam z całego serduszka! Miła atmosfera oraz mnóstwo cierpliwości na zajęciach sprawia, że aż chce się uczyć!
Dzięki Pani Patrycji maturka a potem egzamin na studiach zdany bez problemu!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2021

Polecam z całego serca, dzięki Pani Patrycji udało mi się w niecałe dwa miesiące przygotować do zdania matury, poprzednie 5 lat nie mogłam trafić na nikogo kto by mi w taki dobry sposób wyłożył matematykę

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Polecam z całego serca! Bardzo sympatyczna osoba, rzetelne materiały i efektywna pomoc w przygotowaniu do matury :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Z całego serca polecam Panią Patrycję!!!
Jeszcze żaden z moich poprzednich nauczycieli nie wykładał mi matematyki w tak prosty i przystępny sposób. Do matury z tego przedmiotu przystępowałam już kilka razy ale dopiero w tym roku zgłosiłam się do P. Patrycji i wyniki przeszły moje oczekiwania! W ciągu jednego roku ta nauczycielka nauczyła mnie więcej niż ktokolwiek wcześniej.
Serdecznie polecam szczególnie osobom, któte mają trudności w uczeniu się matematyki, a chciałyby zdać ten przedmiot na maturze z dobrym wynikiem.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Świetne zajęcia i super atmosfera. Zarówno można pożartować jak i nauczyć się mnóstwo rzeczy pisząc mature spodziewałem się z 50 procent maks z rozszerzenie a napisałem na około 80 a podstawę na 100. Gorąco polecam.

avatar
Tamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Na początku 3 klasy liceum marzyłam chociaż o 50% z matematyki Rozszerzonej, a więcej niż na 30% nie napisałam żadnej próbnej matury, zanim nie zaczełam brać lekcji u Pani Patrycji. Spodziewam się wyniku 80% z matematyki rozszerzonej tylko dzięki tym lekcjom. W niecały rok nadrobiłam 3 lata zaległości, a matma stała się bardzo przejrzysta i prosta. Polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Dzięki pani Patrycji ukończyłem szkołę. Zrozumiałem i polubiłem matematykę. Nadrobiłem zaległości z 3 lat gimnazjum i dwóch klas liceum. Serdecznie polecam, profesjonalne lekcje i miła atmosfera.

avatar
Nastka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Pani Patrycja to najlepsza korepetytorka na jaką mogłam trafić. Mnóstwo cierpliwości i przejrzyste tłumaczenie krok po kroku. Można się bardzo łatwo dogadać i napisać o każdej porze. Na zajęciach była luźna atmosfera i dużo śmiechu. Świetnie uczy i pierwszy raz z korepetytorem matematyki cokolwiek byłam w stanie zrozumieć.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Pani Patrycja jest to najlepsza korepetytorka, na jaką mogłam trafić. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze oraz w pełnym profesjonalizmie. Moje wyniki w nauce poprawiły się znacznie, kiedy zaczęłam uczęszczać na lekcje matematyki do Pani Patrycji. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam każdemu tak cudownego nauczyciela. Efekty pracy są bardzo satysfakcjonujące.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Patrycja to bardzo ciepła i troskliwa osoba, a przy tym doskonała korepetytorka! Na początku 3 klasy zdanie matury podstawowej z matematyki było dla mnie czymś trudnym - sprawdziany pisałam na jedynki/dwójki, cudem była dla mnie trójka, a próbne egzaminy pisałam na maksymalnie 31%. Po kilku lekcjach z Patrycją polubiłam matematykę oraz podskoczyłam w ocenach - na świadectwie maturalnym moja końcowa ocena z matematyki to 4! Matura z koszmaru stała się dla mnie czymś łatwym i mało stresującym . Z Patrycją łatwo się dogadać, zawsze gdy chciałam dodatkowe materiały, otrzymywałam je. Dodatkowo mogłam do niej napisać, o jakiejkolwiek godzinie z pytaniem - nawet tuż przed sprawdzianem - i uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź (nie raz zdjęcie rozpisanego krok po kroku zadania) Korepetycje z Patrycją to lekcje, na które chodziłam z wielką przyjemnością i które umożliwiły mi dostanie się na wymarzony kierunek w Warszawie ;)

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Pani Patrycja jest najlepszą korepetytorką jaką do tej pory poznałam! Tona cierpliwości, przejrzyste tłumaczenie na różne sposoby, zawsze uśmiech i pomocna dłoń dla ucznia. Za każdym razem chętnie przychodziłam na zajęcia, wiedząc, że po nich wszystko będzie proste i jasne:)
Efekty pracy z Panią Patrycją są zdumiewające, a wynik mojej matury (podstawowej jak i rozszerzonej) przerósł moje oczekiwania!
Serdecznie polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Zajęcia w super atmosferze. Pani Patrycja wszystko dobrze tłumaczy, co skutkowało bardzo wysokim wynikiem na maturze, a zanim zdecydowałam się na korepetycje, spisywałam moją maturę na straty. Jak widać, da się! Wszystko dzięki zaangażowaniu i rzetelnej współpracy. Zawsze chodziłam na zajęcia z uśmiechem i tak też z nich wychodziłam. Szczerze będę polecać każdemu

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Patrycję,genialne podejscie,bardzo miła atmosfera,naprawdę duże rezultaty!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

na korepetycje do Pani Patrycji chodziłam od gimnazjum aż po maturę którą zdałam bardzo dobrze! nauczyciele w szkole twierdzili ze nigdy nie uda mi się jej zdać a Pani Patrycja zdziała cuda ze matematyka stała się przyjemna, daje duza motywacje, chęci do nauki. Matematyka już nie jest dla mnie straszna. Polecam z całego serca najlepsza korepetytorka!!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2019

Zdawałem maturę w zeszłym roku. Dzięki świetnemu przygotowaniu na korepetycjach u pani Patrycji, udało mi się ją zdać bardzo dobrze i podchodziłem do niej bez żadnego stresu. Polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Patrycję. Jest osobą z ogromną wiedzą, którą potrafi w przystępny sposób przekazać. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Podczas nauki w gimnazjum i liceum miałem sześciu korepetytorów. Niestety pomimo obustronnych starań lekcje te nie przynosiły żadnych dobrych efektów. Znajoma poleciła mi Panią Patrycję i to był jak się okazało najlepszy z możliwych wyborów. Lekcje z Panią Patrycją to czysta przyjemność, miła atmosfera i przede wszystkim bardzo szybkie przyswajanie wiedzy. Po godzinie nauki z Panią Patrycją byłem gotowy rozwiązać każde zadanie z przerabianego wcześniej działu. Na korepetycje zawsze chodziłem z uśmiechem na ustach. To dzięki Pani Patrycji zdałem maturę na wynik dużo wyższy niż wymagane 30% choć przed korepetycjami w kwestii zdania matury spisywałem się na straty. Gorąco polecam korepetycje z Panią Patrycją. To najlepszy korepetytor jakiego kiedykolwiek miałem.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Polecam Panią Patrycjeę. Jest osobą bardzo cierpliwą i potrafi wszystko wytłumaczyć

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Pani Patrycja umie zdzialac cuda. Przez cale liceum nie nauczylam sie tyle co na korepetycjach. Poprawka z matury zdana bez problemu. Mila atmosfera, zero stresu i super kontakt z p. Patrycja :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Mega polecam. Umie wytłumaczyć, nawet jeśli musi to robić 5 raz z rzędu ;), zadania maturalne z nią stają się nagle proste i szybkie do rozwiązania, a do matury idzie się spokojnym i pewnym siebie.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Z całego serca POLECAM!
Pani Patrycja potrafi dokonać cudów. Jako osoba nie lubiąca i traktującej matematykę jako zło ostateczne muszę przyznać że korepetycje były świetne, cały materiał maturalny wyjaśniony bardzo dobrze i zrozumiale. Zdanie matury współpracując z tą panią gwarantowane.
Świetna atmosfera, na korepetycje chodziłem z uśmiechem na twarzy!
Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Z całego serca polecam Panią Patrycję. Korepetycje u niej są wyśmienite pod każdym względem. Ma ona wielką cierpliwość, potrafi świetnie tłumaczyć, zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć. Dzięki niej osiągnęłam swój wymarzony wynik na maturze. Bardzo dziękuje za przygotowanie! Szczerze polecam!

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo dobra korepetytorka, potrafi dobrze przygotować do matury i wie jak wytłumaczyć zadania.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

bardzo polecam ! korepetytorka potrafi jasno wytłumaczyć zadanie i zmotywować do pracy :) z nią nawet matma jest przyjemniejsza

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2016

Z całego serca polecam Panią Patrycję, tego co ta Pani potrafi nauczyć najbardziej opornego na wiedzę ucznia to się nie mieści w głowie. Wyrozumiała, cierpliwa, miła, mądra, same pozytywy. Przez 3 lata liceum nie nauczyłem się tego co na korepetycjach przez pare miesięcy. Bardzo dziękuje za przygotowanie, polecam serdecznie i pozdrawiam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Bardzo polecam panią Patrycję. Świetnie tłumaczy, jest cierpliwa i miła. Nauczyłam się z nią przez rok, tego czego nie nauczyłam się przez 3 lata liceum :D Doskonale wie, czego nauczyć do matury i co powtórzyć. Polecam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Świetny korepetytor, tłumaczy wszystko tak, że się poprostu to rozumie. Pani Patrycja pomogła mi napisać jak na moje zdolności świetnie maturę z matematyki, gorąco polecam każdemu :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2016

Naprawdę świetny koropetytor. Pani Patrycja potrafi wytłumaczyć wszystko nawet najbardziej opornemu na wiedzę. W ciągu roku nauki nauczyłem się więcej niż przez trzy lata w szkole. Szczerze polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Bardzo dobre korepetycje w ciągu miesiąca nauczyłem się tyle co przez rok nauki w szkole . Polecam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Najmądrzejsza osoba, którą znałam. Nie było problemu z żadnym zadaniem. Polecam.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Serdecznie polecam panią Partycję wszystkim. Nie miałem rozszerzenia w szkole, a w 3 klasie stwierdziłem ze chce je zdawać. Pani Patrycja podjęła to wyzwaniea, aby przygotować mnie od października do maja i udało się. 80% :) pozdrawiam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Świetne zajęcia, dzięki Pani Patrycji zaliczyłam poprawkę w drugiej klasie. Polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

rycja,ktorej uwienczeniem jest dobrze zdana matura :) Pani Patrycja jest najlepszym korepetytorem z matematyki z ktorym mialam okzaje wspolpracowac. Pani Patrycja jest bardzo cierpliwa i jesli tylko wyniknie taka potrzeba wytlumaczy dane zagadnienie 100 i 101 raz. Pani Patrycja jest mila osoba i na zajeciach panuje zawsze przyjemna atmoswera. Bardzo sie ciesze,ze trafilam na taka nauczycielke,dzieki niej zobaczylam,ze matematyka nie musi byc taka grozna i chociaz nigdy nie bylam dobra z tego przedmiotu zaczelam dostawac lepsze oceny. Serdecznie polecam podjecie wspolpracy z Pania Patrycja :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Świetna korepetytorka i bardzo, ale to bardzo cierpliwa :) Na zajęciach panuje fajna atmosfera, co bardzo ułatwia naukę. Świetnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej i jestem jej za to niezmiernie wdzięczna! Polecam w 100%

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Zajęcia prowadzone w miłej i spokojnej atmosferze, Pani Patrycja ma bardzo dużo cierpliwości do ucznia, to umożliwia sprostanie nawet najtrudniejszym problemom matematycznym. Mi bardzo pomogła, dzięki jej pomocy osiągnąłem wysoki wynik na maturze:)
Serdecznie polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Bardzo dobre korepetycje! Pani Patrycja dobrze, jasno tłumaczy oraz jest w pełni zaangazowana i skupiona w czasie lekcji. Bardzo polecam !!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Najlepsza korepetytorka z jaką miałam okazję pracować! Same pozytywy. Atmosfera-idealna. Oprócz rozwiązywania zadań można było liczyć na wsparcie oraz dobre słowo ze strony pani Patrycji. Zdanie matury było dla mnie niemożliwe dopóki nie spotkałam tak kompetentnej korepetytorki i proszę udało się, maturę mam już za sobą. Doszłam do tego dzięki dużej pomocy pani Patrycji. Tłumaczenie zadań w bardzo zrozumiały sposób, zestawy do rozwiązywania zawsze przygotowane. Czas na korepetychach z panią Patrycją mijał mi bardzo szybko i w przyjemnej atmosferze, aż szkoda było kończyć zajęcia. Naprawdę gorąco polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2014

Dzięki pomocy Pani Patrycji udało mi się uniknąć poprawki z matematyki. Bardzo dobre podejście do ucznia, przyjazna atmosfera, tłumaczenie do skutku i dużo wyrozumiałości oraz cierpliwości. Polecam! :)

avatar
Eugeniusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2014

Wysoki poziom, profesjonalizm pod każdym względem! Uważam że Pani Patrycja do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Miałem naprawdę bardzo duże problemy z matematyką, począwszy od A do Z. Matura 2014 zdana!!! Za to dziękuje Pani Patrycji, gdyż dzięki współpracy osiągnęliśmy sukces!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Bardzo fajnie prowadzone lekcje a co najwazniejsze skutecznie. Polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

super korepetycje, niedrogo i skutecznie;)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2013

Wspaniała korepetytorka prowadziła mnie przez ostatni rok liceum. Zawdzięczam jej zdanie matury. Nadal ze mną pracuje nad matematyką na studiach.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Korepetycje od Pani pomogły mi zaskakująco dobrze jak na mnie zdać maturę
Pani Patrycja ma niezwykle dużo stoickiej cierpliwości i tłumaczy do skutku, starając się dobrze zobrazować zagadnienie, od początku do końca:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Pani Patrycja jest osobą niezwykle cierpliwą, przyjaźnie nastawioną do ucznia i punktualną. Tłumaczy wybrane zagadnienia w sposób jak najbardziej prosty i przejrzysty. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Profesjonalne przygotowanie do wszystkich testów oraz matury. Polecam korepetytorkę i serdecznie ją pozdrawiam :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2012

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Korepetytorka posiada dużą matematyczną wiedzę i dobrze, w przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć wybrane zagadnienie. Polecam korepetytorkę i pozdrawiam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2012

Jestem bardzo zadowolony, dzięki korepetycjom uzupełniłem swoje braki z matematyki, udało mi sie nadrobic niemałe zaległości. Pomogły mi one w zrozumieniu materiału, przygotowaniu do egzaminów. Osoba bardzo miła,cierpliwa i punktualna, świetne przygotowanie merytoryczne i podejście do ucznia. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.