Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język słoweński50 - 70 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii słowiańskiej, po specjalizacji pedagogicznej i translatorycznej. Przez dwa lata mieszkałam w Słowenii - rok w ramach wymiany studenckiej i kolejny rok spędziłam tam odbywając trzymiesięczne praktyki w agencji translatorycznej, gdzie pracowałam jako tłumacz w kobinacjach z językami słoweńskim, polskim, angielskim i bułgarskim. Przez ostatni semestr studiów odbyłam praktyki pedagogiczne w Słowenii, na Uniwersytecie w Lublanie - prowadziłam lektorat języka polskiego, zajęcia ze stylistyki i morfologii. Mam doświadczenie w uczeniu języka polskiego jak i słoweńskiego - pracowałam z uczniami z róznych krajów, w tym z Japonii, Słowenii, Polski i Węgier. Od trzech lat pracuję aktywnie jako tłumacz języka słoweńskiego, ostatnio uaktywniłam się także w roli interpretarota (tłumacz ustny).

Chętnie udzielę korepetycji z języka słoweńskiego na każdym poziomie zaawansowania - zajęcia dostosuję do umiejętności i wymagań klienta.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2017
Uniwersytet Łódzki/ Uniwersytet w Wielkim Tyrnowie/ Uniwersytet w Lublanie
Magister
Filologia słowiańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - 07.2017
Lektor języka polskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.