Justyna Ciesielska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Płock
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Starogard Gdański
Ciechanów
Mława
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Filologii Angielskiej udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania uczniom, studentom, osobom dorosłym:

- Oferuję przygotowanie do egzaminu pozwalającego uzyskać certyfikat FCE, CAE, CPE, TEFL, TELC.

- Oferuję przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej, dwujęzycznej oraz IB we wszelkim zakresie ćwiczeń (use of english, paraphrasing, listening, reading, writing, speaking),

- Oferuję pomoc w przygotowywaniu prezentacji oraz przy odrabianiu prac domowych,

- Oferuję przygotowanie do egzaminu po szkole podstawowej (egzamin ósmoklasisty)

- Nauka business english dla dorosłych,

- Oferuję przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, przygotowanie profesjonalnego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim

- Oferuję naukę angielskiego przed wyjazdem do pracy bądź na wakacje,

- Oferuję pomoc w korekcie prac dyplomowych w języku angielskim

- Dodatkowe obszary działania:

  • English for academic purposes - zajęcia dla studentów kierunku filologii angielskiej,
  • Angielski techniczny,
  • Angielski rafineryjny/petrochemiczny,
  • Tłumaczenia techniczne (z zakresu petrochemicznego i mechanicznego)

Oferuję również konsultacje prac dyplomowych z zakresu studiów literaturoznawczych i kulturoznawczych filologii angielskiej.

Zapewniam wszelkie materiały na zajęcia zgodnie z wymogami CKE / uczelni

Oferuję profesjonalną pomoc w nauce w miłej i przyjaznej atmosferze.

 

80 zl za 55 minut

100 za godzinę english for specific purposes (angielski techniczny, angielski w przemyśle rafineryjnym i paliwowym).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Justyna Ciesielska
Królewiecka, 1 m 19
09-400 Płock
NIP: 7743140127

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
Filologia Angielska, Studia Drugiego Stopnia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 95
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 czerwca 2023

Bardzo polecam. Pani Justyna w bardzo przystępny i łatwy do zrozumienia sposób tlumaczy zagadnienia gramatyczne. Zwsze służy pomocą i ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest przesympatyczną osobą dzieki temu zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze co jeszcze bardziej zachęca do nauki.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Pani Justyna jest bardzo kompetentna i dobrze wykształcona, posiada szeroką wiedzę na temat gramatyki angielskiej oraz bogate doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jest również bardzo cierpliwa i wyrozumiała, a jej podejście do nauczania sprawia, że uczniowie czują się swobodnie i zmotywowani do nauki. Pani Justyna umiejętnie dostosowuje swoje podejście do indywidualnych potrzeb i stylów nauki każdego ucznia, co pomaga im osiągać swoje cele w nauce angielskiego. Ponadto, jest bardzo przyjazna i otwarta, co sprzyja dobrym relacjom między nauczycielem a uczniem. Bardzo doceniam jej zaangażowanie i pasję do nauczania języka angielskiego, której efektem są widoczne postępy w moim opanowaniu języka angielskiego. Polecam Panią Justynę jako nauczycielkę angielskiego z pełnym przekonaniem. Każdy uczeń, który ma z nią okazję pracować, będzie miał pozytywną i owocną naukę.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Usługi Pani Justyny są na najwyższym poziomie, przemiła osoba, profesjonalna pomoc, dzięki Pani Justynie egzamin na studiach zdany na 5. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Pani Justyna to najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam. Trafiłam do Pani Justyny trzy miesiące temu, po zajęciach z trzema innymi nauczycielami z których nie byłam zadowolona. Zajęcia od początku bardzo mi się podobały, duża różnorodność materiałów, zaangażowanie w zajęcia na 100 procent. Pani Justyna jest zawsze przygotowana na zajęcia, mnóstwo dodatkowych materiałów. Po trzech miesiącach nauczyłam się dużo więcej niż po 1,5 roku u poprzednich nauczycieli. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Po zajęciach z Panią Justyną moja niechęć do języka angielskiego z każdymi zajęciami coraz bardziej się zmniejsza, wcześniej chodziłam na zajęcia z konieczności, ponieważ muszę zdać egzamin B2, teraz chodzę na zajęcia z przyjemnością. Pani Justyna jest rzetelną, konkretną i wymagającą osobą. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak zaangażowanego, życzliwego i ciepłego nauczyciela. Polecam każdemu.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justynę. Lekcje prowadzone są z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wszystko jest dokładnie i rzetelnie tłumaczone, a w razie jakichkolwiek wątpliwości można śmiało pytać. Cena przystępna w stosunku do wysokiej jakości nauczania. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel j. angielskiego w Płocku. Serdecznie polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Justyny. To bardzo miła i sympatyczna osoba . Lekcje prowadzone są z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Najlepszy nauczyciel to taki, dla którego angielski jest pasją. Pani Justyna jest pasjonatka języka angielskiego i to widać gołym okiem. Zajęcia z Panią Justyna są bardzo dokładnie przygotowane, intensywne i ciekawe. Materiały są różnorodne, przez co można poznać wiele przydatnych zwrotów z różnych dziedzin. W końcu gramatyka przestała być dla mnie trudna i skomplikowana. Z panią Justyna rozmowa po angielsku to czysta przyjemność. Myślę, że to wszystko wynika z atmosfery, jaka panuje na zajęciach, jest wesoła i przyjemna. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Justyna! Bardzo miła atmosfera na lekcji, chodzę na lekcje z wielką chęcią. Pani świetnie tłumaczy i rozszerza. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i widać, że poświęca dużo czasu, aby dobrze dobrać materiał. Nie miałam lepszego angielskiego, a kilku korepetytorowi już przerobiłam. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2021

Bardzo polecam Panią Justynę. Pomimo wielu uczniów przyjęła mnie jako maturzystkę i zaczęła ze mną lekcje. Choć myslałam o moim poziomie angielskiego jako dobry, Pani Justyna pomogła mi tłumacząc podstawy, których nie miałam utrwalonych bardzo przyjemnie i logicznie. Sposób w jaki Pani Justyna pomaga i interesuje się uczniem nawet poza lekcjami jest bardzo podnoszący na duchu. Mam wielu znajomych, którzy na swoje korepetycje chodzą z niechęcią, ja natomiast jestem ciągle uśmiechnięta pomimo tego, że pani Justyna nam nie pobłaża, a oczekuje również od nas włożonej pracy w lekcje, co jest bardzo motywujące. Pani Justyna jest zawsze dobrze przygotowana, a każde pytanie o najmniejsza rzecz, rozpisuje na całej kartce żeby jak najlepiej można było je zrozumiec co już wiele razy pozwoliło mi nauczyc się zasad w języku a nie tylko robic je na ,,przeczucie”.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Bardzo polecam! Pani Justyna to nauczyciel pełen pasji. Jest przesympatyczną osobą, która już na wejściu wita uśmiechem i dawką pozytywnej energii. Pani Justyna jest w pełni zaangażowana w to co robi i można liczyć na jej pomoc nawet po zajęciach.
Dzięki Pani Justynie mój angielski znacznie się poprawił - z poziomu B1 do poziomu C1. Zajęcia z Panią Justyną pomogły mi przygotować się do rozmowy o pracę w języku angielskim. Dziś pracuję w międzynarodowej korporacji, gdzie komunikacja zachodzi głównie w języku angielskim. Wiem, że bez pomocy Pani Justyny nie osiągnął bym tego co mam teraz. Nawet w tej chwili, zawsze mogę zwrócić się do niej o radę.
Jeszcze raz bardzo polecam, Pani Justyna z osoby, która ma problemy z językami potrafi wyciągnąć to co najlepsze! Więc jeśli chcesz REALNIE nauczyć się języka to nie ma lepszego wyboru :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Zajęcia są prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Po trzech miesiącach zauważyłam postęp w nauce. Jeszcze raz bardzo polecam Panią Justynę.

avatar
Daisy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Z całego serca polecam! Miałam duże problemy z j. angielskim a teraz nie mam obaw podejść do matury. W zakresie języka angielskiego można na panią Justynę liczyć nie tylko na lekcjach, ale też poza, jeśli mam jakiś problem językowy do wyjaśnienia mogę zawsze na nią liczyć :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Gorąco Polecam!!! Pani Justyna to przesympatyczna osoba, która potrafi doskonale przekazać wiedzę i już po kilku lekcjach widziałam u siebie pierwsze efekty. Na lekcjach panuje cudowna atmosfera , bardzo dobrze tłumaczy materiał. Bardzo bym chciała aby Pani Justyna doprowadziła mnie do matury rozszerzonej z j.angielskiego, którą mam za 3 lata :) . Nie wyobrażam sobie innego korepetytora z angielskiego!
Serdecznie Polecam!!!!!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Pani Justyna z zaangażowaniem podchodzi do każdej lekcji. Jest miła, cierpliwa i sympatyczna, a przy tym wymagająca. Dzięki niej poprawiłam swoją gramatykę i wyniki w nauce.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Pani Justyna to bardzo ciepła osoba z ogromnym sercem! Jest wymagającym nauczycielem, jednak nauka owocuje bardzo szybko. Bardzo podoba mi się też to, że jest otwarta na wszelkie moje propozycje. Pani Justyna sprawiła, że z przedmiotu, którego nie lubiłam (to mało powiedziane) będę pisać maturę rozszerzoną!
Z całego serca polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Od zawsze miałem problem z językiem angielskim, jednak odkąd na mojej drodze stanęła Pani Justyna, trudności z angielskim to już przeszłość. Na zajęciach jest rewelacyjnie. Pani jest przesympatyczna, czym wynagradza bycie bardzo wymagającą. Chodzę na zajęcia od 5 msc, ale już widzę ogromną poprawę. Mogę śmiało powiedzieć, że nie znam lepszego korepetytora. Pani zależy przede wszystkim na nauczeniu, a nie na kasie, w związku z czym efekty widać po kilku lekcjach. Jeszcze raz bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną. Profesjonalny, wymagający i niezwykle zaangażowany nauczyciel. W przypadku 12 letniej córki, która miała dotychczas zajęcia z wieloma nauczycielami języka angielskiego, po raz pierwszy widzę konkretne postępy, co wynika z regularnego weryfikowania przez Panią Justynę materiału realizowanego na lekcjach. Idealny nauczyciel również dla dorosłych, w zakresie konwersacji, rozwijania słownictwa, również tego technicznego, biznesowego. Ponadto Pani Justyna skutecznie przygotowuje do certyfikatów na wszystkich poziomach zaawansowania, udostępnia i poleca wiele materiałów do codziennych ćwiczeń językowych. Zajęcia prowadzi nie według rutynowych schematów, ale lekcje są „szyte” na miarę uczniów w kontekście indywidualnych potrzeb. Pierwszy raz spotykam tak zaangażowanego i profesjonalnego nauczyciela.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Justyną, dzięki zajęciom córka polubiła j. angielski, co przekłada się na naukę w szkole i potwierdza w osiąganych wynikach!
Gorąco i szczerze POLECAM!!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Jak najbardziej polecam! Na lekcje do Pani Justyny uczęszcza dwójka moich dzieci w wieku 10 i 12 lat. Trzeci miesiąc nauki i już widać znaczny postęp. Pani Justyna w przejrzysty sposób tłumaczy gramatykę. Program lekcji dostosowywany jest indywidualnie do umiejętności i realizowanej szkolnej podstawy programowej. Jest wymagającym korepetytorem, który zadaje prace domowe i słówka do opanowania. Wiedza wymaga jednak utrwalenia. Dzieci poproszone o ocenę lekcji z Panią Justyną wystawiły - celujący!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Super korepetycje! Jestem naprawdę zadowolony!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Najlepsza pani do nauki języka angielskiego. Cudowna atmosfera, aż chce się uczyć. Dzięki lekcją z pani Justyną angielski stał się przyjemny, a co najważniejsze łatwiejszy! Pani Justyna to ciepła, otwarta, z dobrym podejściem do ucznia i wymagająca osoba! Na zajęcia przychodzę z przyjemnością, że aż żal wychodzić po godzinie. Naprawdę polecam!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Gorąco polecam zajęcia z Justyną. Do pracy podchodzi profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Dużo zadaje i wiele wymaga, ale z korzyścią dla uczniów. Dostosowuje program nauczania indywidualnie do ucznia, udostępnia wiele materiałów, pokazuje wiele możliwości nauki i również opracowuje własne materiały wg potrzeb ucznia. Justyna uczy mnie ponad rok. Uważam, że zrobiłam ogromny postęp. Zawsze miałam barierę językową, która dzięki Justynie powoli zanika. Na zajęcia do Niej chodzą również moje dwie córki, które bardzo Ją polubiły. Motywuje je do nauki co daje się zauważyć po wynikach w szkole. Wielki Dzięki Justynka!!!!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Bardzo sympatyczna Pani, czym tak naprawdę maskuje swojeprawdziwe ja - czyli wymagającego generała, który uczy języka angielskiego

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Pani Justyna jest osobą wymagającą, rzetelną a w dodatku niesłychanie sympatyczną, dzięki czemu zajęcia przebiegają w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Pani Justyna wie jak przekazywać wiedzę, uczy systematyczności, a postępy w znajomości języka angielskiego są widoczne z każdymi kolejnymi zajęciami. Gorąco polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Pani Justyna to osoba niesłychanie sympatyczna, a jednocześnie bardzo wymagająca. Bardzo rzetelnie podchodzi do swoich zajęć.
Gorąco polecam

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Pani Justyna jest bardzo rzetelną i wymagającą osobą. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin bez większych problemów. Z czystym sumieniem będę każdemu polecać Panią Justynę :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć -dzięki nim z powodzeniem zdałam.egzamin. Korepetytorka zawsze przygotowana do zajęć , konkretna i punktualna.Polecam wszystkim i miło wspominam

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Nauka j.angielskiego z Panią Justyną to czysta przyjemność :) Jest osobą sympatyczną, konkretną, rzetelną, ale również wymagającą. Motywuje do nauki oraz uczy systematyczności, przez co widoczna są ogromne postępy. Pani Justyna potrafi wytłumaczyć materiał jak nikt inny. Jest zawsze przygotowana do zajęć oraz udostępnia szeroki zakres materiałów. Z całego serca serdecznie polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Justynę!
Jest wymagającym nauczycielem ale bardzo dobrze przygotowuje do matury. Dostosowuje tok nauczania do ucznia naprawdę wszystkim tłucze słówka, bo jednak to podstawa. Bardzo jasno i zrozumiale tłumaczy każdy materiał dotyczący pisemnej i ustnej matury.
Serdecznie polecam!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Polecam z całego serca! Pani Justyna świetnie dostosowuje tok nauczania do kazdego poziomu wiedzy, jest osobą bardzo wymagającą, ale dzięki temu motywuje do nauki, która staje się przyjemnością :) zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Pani Justyna to bardzo dobry nauczyciel! Konkretny, rzetelny, miły ale również wymagający. Zawsze przygotowany do prowadzenia lekcji. Polecam z całego serca!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Z całego serca polecam! Pani Justyna działa cuda :) zmieniła moje podejście do nauki języka angielskiego :) Potrafi wytłumaczyć materiał jak nikt inny :) zakres materiału, jaki potrafi przerobić w godzinkę jest ogromny. Pani Justyna jest osobą wymagającą,ale również bardzo sympatyczną, wszystko doskonale wytłumaczy :)Z Panią Justyną nawet angielski nie jest taki straszny :) Zajęcia to czysta przyjemność.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Świetny nauczyciel, polecam każdemu. Super atmosfera i dobre wytłumaczenie materiału.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Bardzo gorąco polecam! Świetny kontakt z uczniem i metody nauczania dobrane do każdego indywidualnie. Doskonałe kompetencje i umiejętność ich zastosowania.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Pani Justyna to świetny korepetytor I idealnym podejście do młodzieży, bardzo pozytywna osoba. Bardzo gorąco polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Polecam serdecznie Panią Justynę, profesjonalne podejście do ucznia, metody nauczania dopasowana do ciebie, bardzo duże zaangażowanie nauczyciela do lekcji, dzięki czemu jesteś zmotywowany do ciągłego uczenia się języka. Nauka angielskiego staje się przyjemnością.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Justyna! Atmosfera jest bardzo mila, a Pani Justyna choć mocno wymagająca jest przesympatyczna i ciepła osoba!! Bardzo polecam lekcje języka angielskiego z Panią, ponieważ już po kilku zajęciach widzę ogromne postępy w swojej pracy i to wszystko dzięki Pani Justynie!
Polecam gorąco osobom które maja problemy z nauka języka lub zaległości

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Zajęcia z Panią Justyną to czysta przyjemność ! W miesiąc skutecznie przygotowała mnie do egzaminu ustnego na poziomie B2 :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Najlepsza korepetytorka ! Justyna posiada ogromną wiedzę którą przekazuje w jasny i zrozumiały sposób, jest przygotowana na każde zajęcia, przygotowywuje masę różnych ćwiczeń dostosowanych do potrzeb ucznia. Zajęcia w tak miłej atmosferze to sama przyjemność a efekty ciężkiej pracy która wykonujemy są widoczne i motywujące. Polecam w 100 % !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Polecam! Pani Justyna jest bardzo zaangazowana w to co robi. Lekcja przebiega w przyjaznej atmosferze :) Juz po pierwszych zajeciach gramatyka jezyka angielskiego wydaje sie byc duzo latwiejsza! :)

avatar
Rejdek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Polecam, gdyż odczuwam bardzo duże zaangażowanie ze strony korepetytora, co powoduje większą motywację do nauki i szybsze postępy. Jasny przekaz treści, dostosowanie się do indywidualnych preferencji ucznia, dużo różnych materiałów naukowych oraz miła atmosfera. 5/5

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Wcześniejsze doświadczenia z językiem angielskim nie były dla mnie ani miłe ani owocne. U Justyny wszystko wygląda inaczej. W bardzo jasny sposób wszystko tłumaczy. Na zajęciach bardzo dużo ćwiczeń z gramatyki, słuchu, czytania. Tak pełne zaangażowanie ze strony nauczyciela to rzadkość. Polecam zarówno uczniom jak i trochę starszym probujacym odświeżyć język.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Rewelacja. Tylko i wyłącznie Justyna. Najlepsze korepetycje w Płocku i okolicach. Wymagająca, nie cacka się. Mnóstwo materiałów, ćwiczeń ze słuchu, czytanie, tłumaczenie, słówka. Po zajęciach u Justyny zaczynasz myśleć po angielsku.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
6 marca 2018

Najlepsza korepetytorka jaką miałam! Pani Justyna jest wymagająca ale jest to bardzo motywujące i zachęcające do nauki. Dobrze przygotuje do matury. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze bez żadnego napięcia i stresu. Korepetycje z Panią Justyną to czysta przyjemność.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Bardzo gorąco polecam!! Pani Justyna w świetny sposób przygotowuje do matury, zajęcia odbywają się w miłej i przyjemnej atmosferze,.

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Pani Justyna stwarza taką atmosferę ze po wyjściu z zajęć już nie mozna doczekać sie następnych. Motywuje bardzo do nauki a przecież o to chodzi. Bardzo polecam :-)

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, dodatkowo Pani Justyna jest bardzo wymagająca i motywuje do nauki :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Polecam w 100%. Idealnie trafiłem. Pani Justyna przygotowuje się do każdych zajęć aby w możliwie najlepszy i najbardziej optymalny sposób przekazać swoją wiedzę. Warto uczęszczać na takie zajęcia:).

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Lubię przygotowanych i zorganizowanych nauczycieli a Pani Justyna taka jest. Duża ilosc materiału do pracy w domu to dodatkowy plus dla osób przygotowujących się do egzaminu na certyfikat.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pasja w przekazywaniu wiedzy.
Wymagająca, więc szybko widać efekty nauki.
POLECAM!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Polecam z całego serca. Pierwszy raz trafiłam na tak świetnego nauczyciela. Pani Justyna łączy przyjemną atmosferę z rzetelną nauką a efekty widać od razu!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Rzeczowa, kompetentna, pomocna. Wymagająca nie tylko od ucznia ale i od siebie. Polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Pani Justyna to świetna korepetytorka ! Jest bardzo wymagająca ,ale tylko i wyłącznie z korzyścią dla ucznia.Bardzo miła atmosfera podczas zajęć.Potrafi merytorycznie przygotować do egzaminu .W bardzo krótkim okresie czasu potrafi zmobilizować do płynnego posługiwania się językiem w mowie. Gorąco polecam !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Najlepsza Nauczycielka języka ! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie . Zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze. Różnorodność przerabianego materiału . Pełne zaangażowanie , świetna w nauce zarówno licealistów jak i osób dorosłych . Materiał przekazywany w prosty sposob łatwy do zrozumienia. POLECAM w 100% !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Rewelacja

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Serdecznie polecam Panią Justynę. Posiada OGROMNĄ wiedzę, jest profesjonalistką, oraz widoczna jest u niej pasja w tym co robi tzn. uczenie ludzi języka angielskiego. Lepszego korepetytora nie znajdziecie! Polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Polecam bardzo! Profesjonalny nauczyciel i bardzo sympatyczna osoba. Bardzo dobrze tłumaczy materiał i motywuje do nauki.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Super, polecam!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2017

Polecam Panią Justynę w 100%! Jest przemiłą osobą, ale jednocześnie jest też wymagająca, zadaje dużo prac domowych, jednocześnie sprawdzając wiedzę z zadanych na zajęciach tematów. Dostarcza materiały, których jest naprawdę dużo. Wszystko wytłumaczy, o wszystko można tez zapytać. Do tego świetna atmosfera na zajęciach. Polecam, i będę polecać korepetycje u Pani Justyny, każdemu, kto chce pracować nad swoim angielskim :)

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Polecam w 100%. Wspaniała, wymagająca nauczycielka, lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze, bardzo dużo realizowanego materiału, rewelacyjnie przygotowuje do matury, duży nacisk kładzie na słówka, realizuje materiał z zakresu gramatyki, mówienia, pisania oraz czytania. Bardzo sympatyczna, angażuje się w swoją pracę w najwyższym stopniu.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Justynka to nauczyciel z pasją a z takimi chce się uczyć!
Nauka pod okiem Justynki to sama przyjemność. Zajęcia są różnorodne, kładzie duży nacisk na słabsze strony, dzięki czemu postęp w nauce jest zauważalny. Justynka motywuje do nauki i wskazuje różne metody nauki, dzięki czemu nauka angielskiego nie jest nudna. Gorąco polecam!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Justyna to naprawdę świetny nauczyciel :) Ma wyjątkowy dar przekazywania swojej wiedzy innym, motywuje i chyba w każdym widzi jakiś potencjał ;) Nie jest szablonowa, każdego przygotowuje inaczej, bo każdy z nas inaczej się uczy. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia czy wybrać szkołę językową, czy innego korepetytora lub czy to w ogóle dla niego dobry czas na naukę... Ja uważam, że warto z Justyną rozpocząć tę przygodę z angielskim ;)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2016

Pani justyna jest wspanialą i wyrozumiala osoba wg mnie najlepszy korepetytor: Wymagajacy, a zarazem przesympatyczny :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Bardzo polecam P. Justynę. Najlepsza korepetytorka z jaką miałam przyjemność współpracować. Przede wszytkim przemiła osoba z wielkim talentem do przekazywania wiedzy. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze, wszystko dzięki umiejętnościom oraz zaangażowaniu P. Justyny. Perfekcyjnie przygotowana, zawsze gotowa i chętna do pomocy, doskonale motywuje uczniów do nauki oraz sprawia, że każdy chce się uczyć angielskiego. Polecam wszytkim, którzy tak jak ja pragną posiąść umiejetność posługiwania się językiem angielskim przy P. Justynie na pewno będzie to możliwe.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Pani Justyna to nauczyciel profesjonalny pod każdym względem, bardzo dobrze tłumaczy, sprawia że lekcje są przyjemnością, dzieciaki nie mogą doczekać się następnych zajęć, ma świetny kontakt zarówno z młodszymi jak i z dorastającą młodzieżą, wymagająca co sprawia że efekty nauki są widoczne dość szybko, poza tym Pani Justyna to przesympatyczna osoba. Najlepszy nauczyciel!!!!!!!!!!!!POLECAM

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Polecam 10/10

avatar
Lusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Miła atmosfera oraz świetne podejście! Pani Justyna daje materiały, które pomagają szybciej zrozumieć bądź utrwalić wiedzę.. Naprawdę POLECAM!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2016

Bardzo polecam Panią Justynę, przesympatyczna, wyrozumiała bardzo dobrze tłumaczy, przygotowywuje swoje materiały, zawsze przygotowana do zajęć . Najlepsza korepetytorka!! Polecam gorąco

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Bardzo polecam! Najlepsza korepetytorka. Pani Justyna jest sympatyczna i wyrozumiała,bardzo pomocna, potrafi zmotywować do nauki. Profesjonalny nauczyciele, wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia. Zawsze zapewnia dużo dodatkowego materiału. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Dzięki lekcjom z Panią Justyną mój angielski znacznie się polepsza. Gorąco POLECAM!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2016

Justyna jest bardzo profesjonalną i rzetelną korepetytorką języka angielskiego. Na każde zajęcia przygotowywuję ciekawe materiały, szybko wyłapuję rzeczy, nad którymi trzeba jeszcze popracować. Dostosowywuję poziom nauczania do możliwości uczącego i konsekwentnie wymaga zadanego materiału. Bardzo polecam :).

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2016

Bez wahania polecam Justynę, jako nauczyciela angielskiego!
Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, używa własnych materiałów, książek, a także programu komputerowego do nauki języka. Ma ogromną wiedzę, bez zająknięcia odpowiada na najdziwniejsze pytania z zakresu gramatyki, czy słowotwórstwa. Jest wymagająca i pogania leniwych, co było dla mnie szczególnie dobrą motywacją!
W ciągu kilku miesięcy zrobiłem ogromny postęp, jestem bardzo zadowolony z wyboru nauczyciela.
Poza tym Justyna jest świetną, energiczną, wesołą, uśmiechniętą i rozgarniętą babką, z którą można pogadać na każdy temat! Zawsze lepiej konwersować o złożonych tematach, a nie o dupie maryni, hobby i ulubionym kolorze!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Gorąco polecam zajęcia z Justyną. Jest bardzo miłą, pozytywną oraz profesionalną osobą. Potrafi wytłumaczyć język angielski jak mało kto. Dodatkowo sama przygotowuje materiały do nauki. Już po kilku spotkaniach dało zauważyć się efekty naszej pracy. Jestem bardzo zadowolona z naszych spotkań więc na pewno jeszcze długo będę korzystała z pomocy Justyny.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2015

Szczerze polecam !!! Jestem baaardzo zadowolona, że trafiłam na Justynę. Bardzo fajna dziewczyna z talentem do nauczania dzięki czemu mi jest łatwiej :)) Nauka świetnie zorganizowana na osiągnięcie celu, do którego Justyna wciąż mnie sukcesywnie motywuje! Dzięki :):*

avatar
Ziemowit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Pod każdą z opinii mogę się podpisać oburącz. Justyna jest bardzo pozytywną nauczycielką, dynamiczną, do każdej lekcji ekstra przygotowana, przygotowuje materiały przed i po lekcji, świetnie nakręca do nauki. Mam prawie 40 lat i pierwszy raz widzę takiego nauczyciela. Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego to jest to najlepszy nauczyciel, który Ci w tym pomoże. Jeśli się jeszcze wahasz to zadzwoń do mnie 665-440-399

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2015

Każde zajęcia u Pani Justyny, pomagaja zrozumiec to, w czym aktualnie mam problem, na zajeciach panuje bardzo sympatyczna atmosfera i na kazde z nich nie moge sie doczekac :), poza tym Pani Justyna bardzo motywuje do dalszej pracy. Bardzo polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2015

Solidne przygotowanie do zajęć ze strony P. Justyny (teksty, słówka, ćwiczenia itp.) Miła atmosfera. Potrafi zmotywować do dalszej nauki osoby dopiero zaczynające swoją drogę z językiem angielskim, przedstawić go w prosty i przyswajalny sposób. Niewygórowana cena względem jakości przeprowadzanych zajęć. Serdecznie polecam

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Z przyjemnością chodzę na zajęcia do Pani Justyny. Miła atmosfera, dużo materiałów, niska cena, koncentruje się na tym, czego potrzebuje. Kiedy mam gorszy dzień potrafi mnie zmotywować do dalszej pracy. Gorąco polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

Pani Justyna to wulkan energii i osoba bardzo pozytywna, każda minuta zajęć jest wykorzystywana w 150%. Bardzo korzystna cena w stosunku do jakości i skuteczności nauczania + dodatkowe materiały, ćwiczenia itd gratis. Szczerze polecam, również, jeśli chodzi o przygotowanie do konwersacji i używania j angielskiego na wyższym poziomie, w pracy zawodowej, w tym w biznesie i administracji.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

profesjonalne podejście, przyjemna atmosfera :) w 100% polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Serdecznie polecam Panią Justynę. Przygotowała mnie perfekcyjnie do matury. :) Na spokojnie wszystko wytłumaczone w bardzo miłej atmosferze. Polecam gorąco !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Gorąco polecam Panią Justynę! W krótkim czasie przygotowała mnie do pisania wypracowań na maturę rozszerzoną z j. angielskiego, objaśniła rzeczy, z którymi miałam problem, wytłumaczyła w prosty sposób zadania. Zawsze zapewnia swoje materiały (ćwiczenia, słówka, czytanie), zajęcia prowadzone bez stresu, w przyjaznej atmosferze :)

avatar
justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

zaryzykuj i zainwestuj a staniesz się realnym poliglotą...................
skomplikowane zasady gramtyczne i słownictwo przyswoisz w ekspresowym tempie..............
Pani Profesor z wykształceniem, podejściem oraz doświadczeniem.........

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Lepszej korepetytorki nie znajdziecie! :D. Lekcje z panią Justyną w moim wypadu były bardzo efektywne. Pomimo, ze zajęcia uplywały szybko, wynosiłam z nich naprawde dużo. Na początku byłam na niskim poziomie, nie znałam słówek i w kilka miesięcy zrobiłam widoczny progres a co najważniejsze polubiłam ten język i mam ambicję piąć się wyżej. Pani Justyna z chęcią dzieli się swoimi materiałami i pomaga jak może. Podaje dużo odpowiedników słówek i przydatnych zwrotów co pomaga w ciekawym formułowaniu wypowiedzi. Zdecydowanie polecam tą korepetytorke każdemu kto jeszcze się zastanawia.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

najlepszy nauczyciel w Płocku jedyna osoba która nauczyła mnie języka .Dzieki pani Justynie zdałem bardzo dobrze maturę .Bardzo polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Gorąco polecam zajęcia z panią Justyną! Jako tegoroczny maturzysta zdawałem angielski na poziomach podstawowym i rozszerzonym, i bylem naprawdę solidnie przygotowany. Podczas lekcji wszystko było tłumaczone w sposób dość prosty i przystępny, dostawałem masę materiałów do nauki w domu i naprawdę przyswoiłem w tym czasie duuużo pożytecznych informacji. Wyniki maturki na pewno nie zawiodą!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Serdecznie polecam Panią Justynę. Z zaangażowaniem i dokładnością przeprowadza każde zajęcia w miłej atmosferze. Można na nią zawsze liczyć. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 listopada 2014

Szczerze polecam zajęcia z Panią Justyną
Lekcje prowadzone są w sposób dynamiczny, wszystko tłumaczone z dokładnością, wszelkie wątpliwości od razu wyjaśniane.
Pani Justyna ma indywidualne podejście do ucznia, udostępnia wszelkie potrzebne materiały.
Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze :)
Polecam!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Polecam Panią Justynę jako nauczyciela i korepetytora języka angielskiego. Bardzo poprawnie i z wielkim zaangażowaniem prowadzi zajęcia, stosuje różne metody pracy, a przy tym inspiruje i motywuje do osiągania wysokich wyników w nauce. Panią Justynę cechuje nieskazitelna postawa etyczna, kultura osobista oraz cierpliwość. Jest otwarta i życzliwa. Mojemu synowi tworzy przyjazny klimat uczenia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Bardzo gorąco polecam Panią Justynę! Współpracujemy już z Panią Justyną drugi rok, pomogła w zaprzyjaźnieniu się z językiem angielskim mojej córce, która jest uczniem klasy II SP. Dzięki niej od najmłodszych lat moja córka polubiła ten przedmiot. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze i najważniejsze, że dziecko czeka z niecierpliwością na przybycie Pani Justyny. Oceny oczywiście także odzwierciedlają ciężką pracę zarówno dziecka jak i korepetytora.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Bardzo polecam p.Justynę. Dzięki niej zaczęłam lubić język i z chęcią się się go uczę. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Justyna przygotowuje własne materiały które są dostosowane do poziomu ucznia, oczywiście materiał jest wcześniej tłumaczony w bardzo ciekawy sposób. Polecam w 100% !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Pani Justyna świetnie przygotowuje mnie do matury. Nauka upływa w bardzo sympatycznej atmosferze, zawsze mogę na nią liczyć, gdy mam problem z zadaną pracą domowa. Dzięki Pani Justynie zaczęłam wierzyć w to, że można nauczyć się języka i czerpać z tego przyjemność. W tym co robi wkłada swoje serce. Polecam w 100%.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2014

Poza przygotowaniem do matury i certyfikatów p. Justyna świetnie przygotowuje również do rozmów kwalifikacyjnych (nawet w dziwnych branżach). Aktualnie jestem po takiej rozmowie i jestem zadowolona z tego co byłam w stanie powiedzieć po zajęciach z p. Justyną.Serdecznie polecam!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2014

Z całego serca polecam ! Pani Justyna jest kompetentna, konkretna i pomogła mi się wyciągnąć na 88% z matury (przy czym próbnej nie zdałam). Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2013

Pani Justyna uczy mnie do egzaminu na poziomie FCE. Profesjonalna i sympatyczna korepetytorka.Zawsze przygotowana do zajęć, zapewnia własne materiały (nie musze się martwić że nie mam słuchanek czy słówek do egzaminu) dostosowane do poziomu ucznia. Zagadnienie przedstawiane w sposób zrozumiały i klarowany. Serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2013

Jestem tegorocznym maturzystą i przygotowuje się do pr u Pani Justyny. Pełen profrsjonalizm i zaangażowanie, dzięki czemu mój angielski jest coraz lepszy. Serdecznie polecam
PS: do ucznia- nauczyciel nie jest cudotwórca, on tylko pomaga w nauce, ale za Ciebie się niczego nie nauczy. W taki razie takie opinie sa co najmniej dziwne. Skoro nie ogarniasz Present Simple to SZACUNEK, musisz być bardzo zdolnym dzieckiem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.