Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Gdynia (Chwarzno +2)

Justyna W.

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Justyna W.

O mnie

Doświadczony Muzyk zaprasza na profesjonalne lekcje keyboardu(z pełnym zastosowaniem funkcji instrumentu) pianina, zasad muzyki oraz kształcenia słuchu.

Doświadczenia

Posiadam pełne uprawnienia pedagogiczne, gdyż ukończyłam Akademię Muzyczną w Gdańsku. Nauki udzielam od 2007 roku od podstaw. Przez 3 lata śpiewałam w Cappelli Gedanensis oraz od 2010 roku pracuję w Polskim Chórze Kameralnym. Biorę udział w licznych koncertach w Polsce jak i za granicą. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło mi na rozwinięcie własnego programu nauczania dostosowanego do potrzeb dziecka i osoby dorosłej.

O mnie

Jestem osobą ciepłą, serdeczną i przede wszystkim wyrozumiałą. Sukces w nauczaniu zawdzięczam dzięki cierpliwości i sumienności. Każdy nawet najdrobniejszy postęp u ucznia uważam za ogromny sukces. Lekcję dostosowuję indywidualnie dla każdego z osobna, gdyż zdaję sobie sprawę o różnym poziomie umiejętności i preferencji(muz. klasyczna, rozrywkowa, filmowa)

Materiały dydaktyczne udostępniam całkowicie za darmo!

Uczę dzieci od 4 roku życia wzwyż.

Zapraszam serdecznie:)

Ilość miejsc ograniczona

Nowych uczniów zapraszam już od września!

Cena 60-100 zł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
Edukacja artystyczna -Dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2007 - 06.2010
Schola Cantorum Gedanensis
07.2010 - aktualnie
Polski Chór Kameralny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Rodzice Dominiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Nasza córka ma lekcje z Panią Justyną już od dwóch miesięcy i jesteśmy zachwyceni. Córka ma 7 lat, uczy się grać na pianinie. Pani Justyna już po pierwszej lekcji zaszczepiła jej ciekawość do poznawania tego instrumentu, zdecydowanie polecamy! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.