Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język słoweńskicena do ustalenia

Justyna

Opis ogłoszenia

Hej :) Z wykształcenia jestem licencjonowaną panią Pedagog :) (aktywną) i pracowniczką międzynarodowej korporacji :).Specjalizuję się w językach bałkańskich oraz w języku słoweńskim. Mieszkałam 7 lat na Bałkanach :) Od powrotu do Polsk, aktywnie korzystam z języków chętnie dzieląc się wiedzą na ich temat.Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce tych pięknych języków, pisz śmiało..!Z przyjemnością pomogę w nauce od podstaw, w komunikacji biznesowej czy w dowolnym innym celu..!Preferowana aktualnie forma zajęć - online.Če imate kakršnokoli vprašanja, me kontaktirajte, pišite sporočilo ali pustite komentar. ;)

Instagram: malapikica

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 09.2020
Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej
Licencjat
Europeistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.