Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Justyna Kamińska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Słupsk

O mnie

Jestem otwartą i pozytywną osobą, która udziela korepetycji w ramach swojego hobby :) już od dłuższego czasu udzielam korepetycji z języka rosyjskiego dzieciom, młodzieży oraz dorosłym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2018
Akademia Pomorska w Słupsku
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Pani Justyna jest skrupulatna i wymagająca, bardzo dba, aby uczący się prawidłowo wymawiał rosyjskie słowa, dobrze budował zdania i rozumiał czytane i wypowiadane treści. Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Pani zna doskonale język polski i język rosyjski! Nie spodziewałem się, że w tak szybki i przyjemny sposób mogę nauczyć się języka rosyjskiego! A to wszystko dzięki wspaniałej Pani Justynie! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.