Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofiacena do ustalenia

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem pasjonatką, która udzieli korepetycji z filozofii i dziedzin filozoficznych na terenie Warszawy i okolic. Pracuję naukowo i zajmuję się działalnością dydaktyczną - prowadzę zajęcia z uczniami gimnazjów i liceów oraz studentami filozofii i innych obszarów wiedzy. Intensywnie i z sukcesami przygotowuję uczniów do Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości" oraz Olimpiady Filozoficznej i matury z filozofii. W swej pracy kładę nacisk na rozwijanie ogólnych kompetencji uczniów i studentów. Po moich lekcjach słyszę często, że wpływają one na ogólny rozwój intelektualny ucznia, który odnotowuje wyższe wyniki z innych dziedzin, które poznaje. Jestem osobą kontaktową, uprzejmą i lubiącą ludzi. Zapraszam na indywidualne lekcje wszystkie osoby zainteresowane problematyką filozoficzną.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Poza ogromną wiedzą, Pani Justyna odznacza się niezwykłym ciepłem i życzliwością. Opowiedziana przez Nią historia filozofii to nie suchy wykład, ale ekscytująca opowieść o ludziach pełnych pasji i o ideach, którym poświęcili życie. Wynik matury, do której Pani Justyna mnie przygotowała, przeszedł moje oczekiwania. Nigdy nie zapomnę zaangażowania i kultury pracy Pani Jystyny, z których owoców miałam zaszczyt korzystać. Dziękuję! :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Świetna wykładowczyni z pasją, dzięki Pani zdałem bez problemu egzamin na studiach artystycznych u bardzo wymagającej profesor. Lekcje filozofii na najwyższym poziomie, z humorem, interdyscyplinarnie, elokwentnie, pasjonująco, wciągająco, rozwijająco. Uwielbiałem przychodzić na Pani zajęcia. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Haliński

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Gdybym mógł, dałbym ocenę: znakomity z plusem! Pani Filozof świetnie przygotowała mnie do egzaminu doktorskiego z filozofii. Jestem lekarzem, ostatni kontakt z filozofią miałem na studiach medycznych kilkanaście lat temu, zgłosiłem się więc do Pani Filozof tuż przed ważnym zaliczeniem tego przedmiotu przed obroną doktoratu. Zdałem śpiewająco, Pani Filozof świetnie wskazuje związki filozofii z medycyną, podsuwa ciekawe lektury i szczegółowo opracowuje wszelkie potrzebne zagadnienia. Dzięki tym zajęciom nie tylko osiągnąłem cel (zaliczenie egzaminu doktorskiego), ale i ogólnie się rozwinąłem. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2013

Pani Justyna jest wybitnym fachowcem i mistrzem w swojej dziedzinie. To nauczyciel z prawdziwym powołaniem, który w pewnym sensie jest również artystą. Bardzo solidnie przygotowała mnie do olimpiady filozoficznej, dzięki czemu zostałam laureatką tego konkursu. To prawda, że dzięki zajęciom z Panią Justyną, uczeń może poprawić swoje kompetencje również z innych przedmiotów humanistycznych. Tak znakomicie wyłożona filozofia uczy logicznego i konstruktywnego myślenia. Dzięki pani Justynie nauczyłam się również lepiej wysławiać i pisać. Przekazała mi bardzo cenną wiedzę i podzieliła się ze mną informacjami o najznakomitszych dziełach, bez których dziś nie wyobrażam sobie swojej drogi intelektualnej. Do tego podczas swoich zajęć Pani buduje fantastyczny kontakt z uczniem. Pani Justyno, DZIĘKUJĘ :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.