Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Pomogę uczniom szkół podstawowych w odrabianiu pracy domowej. Pokażę, jak się uczyć do sprawdzianów, żeby zapamiętać informacje. Z zaangażowaniem poświęcę czas, by uczeń był przygotowany na każde zajęcia. Odciąży to rodziców, a dziecku urozmaici mozolne godziny nauki. 

Jestem studentką trzeciego roku kierunku lekarskiego oraz starszą siostrą dwójki rodzeństwa. Chciałabym poprzez poświęcony czas przekazać swoje doświadczenia, wiedzę i sposoby na skuteczną naukę. Do zobaczenia!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
10.2013
Certificate in Advanced English (CAE)
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Korepetytor
Od trzech lat udzielam korepetycji z matematyki, chemii oraz pomagam młodszym uczniom w obowiązkach szkolnych.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.