Mateusz Gmitrzak

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Czy masz te językowe problemy?

× NIE MOŻESZ ZWALCZYĆ bariery językowej?
× CZUJESZ SIĘ WCIĄŻ NIEPEWNIE , kiedy musisz rozmawiać w obcym języku?
× OGARNIA CIĘ FRUSTRACJA, kiedy znów nie rozumiesz pytania zadanego Ci przez obcokrajowca?
× BOISZ SIĘ ZAGADAĆ z obawy przed wzajemnym niezrozumieniem?

Z JustTalk! rozwiążesz je raz na zawsze. Indywidualnie lub w kameralnej, maksymalnie 5-osobowej grupie.

Nazywam się Mateusz Gmitrzak i jestem pięciojęzycznym trenerem oraz twórcą rewolucyjnej metody JustTalk!  Mówię po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku oraz polsku i od ponad siedmiu lat pokazuję kursantom z całego świata, że można uczyć się inaczej, talent do języków to mit, a gramatyka wcale nie jest najważniejsza.  Jestem obecny podczas najważniejszych decyzji biznesowych, cieszę się z udanych rozmów o pracę, modeluję językowo dziesiątki CV, lecz przede wszystkim z wielkimi sukcesami uczę rozmawiać bez skrępowania.

Posiadając także oficjalnie kwalifikacje psychologiczno-pedagogiczne, jestem w stanie nauczyć Cię zdolności językowych, które w życiu codziennym są najbardziej potrzebne, czyli zasady 2R: ROZUMIENIA i ROZMAWIANIA.

Kluczem mojego sposobu przyswajania języków obcych jest ciągłość nauki. Spotkania ze mną będą stanowić jedynie maleńki trybik całej machiny. Chcesz poznać swój poziom i dowiedzieć się, jak najefektywniej wypełnić czas pomiędzy zajęciami, by Twój mózg zaczął samoistnie zapamiętywać poszczególne wyrażenia?  Zapraszam na DARMOWĄ ANALIZĘ JĘZYKOWĄ.

Od teraz koniec ze żmudnym wkuwaniem słówek i wertowaniem podręcznika - ze mną wreszcie zaczniesz mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję.

Jeżeli jednak masz specjalne wymagania względem przeprowadzanych zajęć, oferuję szerokie ich spektrum: od kompleksowych przygotowań do egzaminów na kursie indywidualnym (ZD, DaF, matura podstawowa i rozszerzona), do konwersacji i rozwiązywania testów.

Czym dokładnie się zajmuję? Oto garść wybranych informacji:

JESTEM trenerem językowym oraz absolwentem filologii angielskiej II stopnia na Uniwersytecie w Białymstoku
MÓWIĘ w pięciu językach. Polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego już nauczam, rosyjskiego - mam nadzieję, niebawem :)
POSIADAM oficjalne uprawnienia do nauczania języków obcych zdobyte podczas dwuletniego kursu psychologiczno-pedagogicznego
ZOSTAŁEM nominowany do nagrody Nauczyciela na Medal - prestiżowego plebiscytu organizowanego przez Marszałka Województwa Podlaskiego
BYŁEM prelegentem podczas XIV Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki (Uniwersytet w Białymstoku, maj 2016) oraz współorganizatorem międzynarodowej konferencji naukowej EUROPHRAS 2018 (Uniwersytet w Białymstoku, wrzesień 2018)
UCZESTNICZYŁEM w zagranicznym stażu nauczycielskim w prywatnym węgierskim kompleksie przedszkolno-szkolnym Pillanto Kutya (Budapeszt, wrzesień-październik 2014)
WSPÓŁPRACUJĘ z najlepszymi białostockimi placówkami oświaty oraz firmami, także o zasięgu międzynarodowym (m.in. Media Markt, Leoni AG)
KOCHAM przekazywać wiedzę, jeść, podróżować, śpiewać, jeździć samochodem. Miejsce szczególne jednak zajmuje moja żona, Sylwia - osoba, która jest moją inspiracją i najlepszym przyjacielem
UCZĘ z powodzeniem na każdym poziomie trudności od kilku lat. Dziesiątki opinii zadowolonych uczniów mówią same za siebie. :)

Aby do nich dołączyć, skontaktuj się ze mną pod numerem:  +48 880 152 051 , bądź też mailowo (adres znajduje się na stronie internetowej JustTalk!) . Wtedy ustalimy dogodne terminy naszych spotkań.

Dołącz do kursu w trzech prostych krokach:

KROK 1
Skontaktuj się ze mną pod numerem:  +48 880 152 051 , bądź też mailowo (adres na stronie internetowej JustTalk!). Umawiamy się na  BEZPŁATNĄ Analizę Językową , podczas której weryfikuję Twój poziom. Jeśli chcesz uczyć się od podstaw, bez obaw - pomijamy Analizę i zapraszam Cię od razu na kurs dla początkujących.

KROK 2
Po dokładnym określeniu Twoich mocnych i słabszych stron podczas Analizy Językowej wybierasz odpowiadający Ci pakiet zajęć (indywidualny lub grupowy), ustalamy dogodne dni oraz godziny spotkań i już za moment widzimy się na kursie.

KROK 3
Cieszysz się doskonałą atmosferą i przełamujesz barierę językową już od pierwszego spotkania. :)  Podczas każdego spotkania w pliku Google zapisuję problematyczne słówka i zwroty, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na rozmowie.

UWAGA! CENA PODANA W STOPCE (49 ZŁOTYCH) DOTYCZY JEDNEJ LEKCJI NA KURSIE GRUPOWYM. KOSZT ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH TO OK. 90 ZŁOTYCH (ZALEZNIE OD PAKIETU). Pełna oferta zajęć indywiduwalnych znajduje się na mojej stronie internetowej JustTalk. com. pl

Nie zwlekaj - pozostały ostatnie wolne miejsca!

Do szybkiego zobaczenia,
Mateusz Gmitrzak

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
06.2015
Oficjalne uprawnienia do nauczania języków obcych (Centrum Edukacji Ustawicznej w Białymstoku)
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Twórca metody i założyciel JustTalk! by Mateusz Gmitrzak - rewolucyjnych kursów językowych udzielanych w całej Europie (www.justtalk.com.pl)
09.2014 - 10.2014
Uczestnik międzynarodowego stażu nauczycielskiego (prywatny kompleks przedszkolno-szkolny "Pillanto Kutya" w Budapeszcie)
05.2016 - 05.2016
Prelegent podczas XIV Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki (Uniwersytet w Białymstoku)
09.2018 - 09.2018
Współorganizator konferencji naukowej EUROPHRAS 2018 (Uniwersytet w Białymstoku)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 127
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Mateuszem! Wszystkie odbyły się w świetnej atmosferze, sporo się uczyliśmy i zarazem dobrze przy tym bawiliśmy. Poziom nauczania na wysokim poziomie :)

avatar
Zoriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2022

Lekcje przebiegają bardzo przyjemnie, daje dużo motywacji i zachęca do pracy. Polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Po kilku zajęciach po prostu zaczyna się mówić bez zbędnego stresu.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Bardzo polecam! Profesjonalizm bije od pierwszej minuty zajęć. Później jest już tylko lepiej :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z Mateuszem!!! Na zajęciach panuje świetna atmosfera, która sprzyja dobrej nauce :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Polecam korepetytora! Przyjazna atmosfera i ciekawe tematy rozmów sprawiaja, że zaczyna się po prostu mówić i przełamuje barierę językową:)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Polecam Mateusza dla osob bojacych sie belfrow :) Mateusz wprowadza kolezenska atmosfere, dzieki ktorej latwiej przyswaja sie nauke!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Serdecznie polecam naukę języka z Matim :) nie na marne wydane pieniądze! Fajna atmosfera na luzie. Po lekcji dużo zapamiętuje, przekonajcie się sami :) pozdro

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze, przez co bardzo łatwo pozbyć się bariery językowej. Mateusz posiada ogromne poczucie humoru co sprawia, że zajęcia mijają bardzo szybko. Zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb z naciskiem na braki ucznia. Zdecydowana część zajęć skupia się rozmowie, co umożliwia praktyczną naukę języka. Zdecydowanie polecam każdemu!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Lekcje na najwyższym poziomie! Mateusz kładzie duży nacisk na praktyczną naukę języka, a swobodna atmosfera na zajęciach pozwala się odstresować i sprawia, że nauka staje się przyjemna. Dwa tygodnie krótkich spotkań wystarczyły, żebym poczuł się pewnie w rozmowie i poradził sobie z dwugodzinną rozmową rekrutacyjną w języku angielskim. Polecam każdemu!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Niestandardowe metody nauczania Mateusza sprawiają, że bariery, które dotychczas utrudniały mi komunikację przestały istnieć!
Zaledwie w miesiąc Mateusz sprawił, że przestałam bać się rozmawiać i zaczynam czuć się pewniej otaczając się niemieckim. Spotkania z Mateuszem to nie tylko dawka wiedzy przedstawionej bardzo klarownie i rzeczowo, ale także śmiechu i bardzo przyjaznej atmosfery oraz motywacji, dzięki której nauka jest o wiele przyjemniejsza :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Mateusz jest sympatyczną, otwartą osobą, która w sposób prosty potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia językowe. Podczas zajęć poruszane są indywidulane zainteresowania. Lekcję przebiegają w przyjemnej atmosferze, dzięki poczuciu humoru Mateusza, bardzo szybko pokonałem barierę językową. Polecam wszystkim, którzy chcą polepszyć swój angielski.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Nauczyciel zawsze perfekcyjnie przygotowany do prowadzonych zajęć, punktualny. Na zajęciach przygotowane zadania angażują wyobraźnię językową, rozwijają słownictwo z wielu dziedzin i umożliwiają korektę wcześniej nabytych błędów językowych. Dużym plusem jest to, że język jest tłumaczony w sposób kreatywny, bez zbędnych ilości suchej teorii. Polecam serdecznie!

avatar
Olesya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Mateusz is very good tutor, he easily can figure out students needs and adjust his own style and methods to that needs. as a result all lessons are easy, fun and productive. I'd like to recommend him as a tutor oriented to the successful result and serve the best students' needs.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Przede wszystkim na zajęciach panuje pozytwyna, luźna atmosfera.
Przygotowanie merytoryczne na wysokim poziomie! Mateusz wyjaśnia wszystkie zagadnienia w sposób konkretny i zrozumiały. Materiały do zajęć są bardzo róznorodne, wyszukane i ciekawe: ćwiczenia gramatyczne online, filmy na YouTube, przydatne strony interentowe. Zajęcia prowadzone z dużym naciskiem na mówienie i praktyczność przyswajanego materiału.
Polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Zajęcia zawsze w świetnej atmosferze i dobrze przygotowane pod względem merytorycznym :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Mateusz to cierpliwy i empatyczny nauczyciel, który swoim podejściem przypomina, że język jest narzędziem służącym do komunikacji (niby banał, ale nie przypominam sobie konwersacji na lekcjach języka angielskiego w liceum). Gorąco polecam zarówno osobom z barierą językową, którym na pewnym etapie edukacji wmówiono, że mają prawo odezwać się jak opanują bezbłędnie gramatykę, jak i tym na poziomie zaawansowanym, którzy pragną szlifować swoje umiejętności w rozmowie z interesującym i miłym człowiekiem jakim jest niewątpliwie Mateusz. Kapitalna forma zajęć przez Skype – duża oszczędność czasu i energii.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Idealnie przygotował mnie do egzaminu oraz dzięki Niemu świetnie rozmawiam po angielsku. Pozdrawiam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Mateusz jest świetnym korepetytorem. Wcześniej nie przepadałam za niemieckim a Mateusz w ciągu kilku tygodni sprawił, że uczę się go z przyjemnością. Materiał na zajęciach jest dopasowany do moich potrzeb a wszystko wytłumaczone jest bardzo zrozumiale. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Wcześniej mówienie po niemiecku sprawiało mi sporą trudność a dzięki Mateuszowi z lekcji na lekcję idzie mi to coraz sprawniej. Jak najbardziej polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Mateusz jest bardzo dobrym korepetytorem. Zawsze świetnie przygotowany, w prosty sposób potrafi przekazać wiedzę. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze w bardzo profesjonalny i jednocześnie elastyczny sposób co do terminów oraz dopasowania do poziomu ucznia. Jak najbardziej polecam Mateusza!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Mateuszem :)
Zajęcia są elastyczne i profesjonalnie zorganizowane.
Atmosfera sympatyczna, a powtórki i nacisk na komunikację pozwalają się przełamać i wyjść z poziomu 'wiecznie początkujący'.

avatar
Betty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2020

Polecam wszystkim język, angielski z Mateuszem. Lekcje są nie tylko profesjonalne ale również przyjemne. Mateusz idealnie dostosowuje poziom tematów do potrzeb ucznia, stara się żeby było interesująco. Ja akurat kładę nacisk na naukę konwersacji, ale czasami w ramach przypomnienia zahaczamy również o gramatykę i musze przyznać, że dzięki Mateuszowi polubiłam robienie ćwiczeń gramatycznych :-). Mogę powiedzieć, że czas spędzony na tych lekcjach to moja najlepsza inwestycja w ostatnim czasie. Pierwszy raz nie traktuję nauki języka jako obowiązek tylko jako przyjemny relaks.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Świetne zajęcia! Mateusz każde zagadnienie tłumaczy jasno i zrozumiale. Zajęcia prowadzone są z poczuciem humoru, ale bardzo profesjonalnie. Na zajęciach jest dużo mówienia i niezbędna gramatyka. Forma online to rewelacyjna opcja dla osób pracujących! Bardzo polecam Mateusza jako korepetytora.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Mateusz jest komunikatywnym, sympatycznym a przede wszystkim w pełni tego słowa znaczeniu kompetentnym korepetytorem z bogatym doswiadczeniem. Tłumaczy wszystko mega dokładnie, językiem łatwym i zrozumiałym nawet dla najtrudniejszych przypadków. Jeśli ktoś chce naprawdę i bez żadnych wykrętów nauczyć się języka angielskiego to zdecydowanie Mateusz jest kapitalnym wyborem.

avatar
Natallia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Bardzo bezstresowe zajęcia online. Forma lekcji bardzo oszczędza czas dla pracujących osób. Już po 2 miesiącach zauważam że szybciej mówię i więcej rozumiem. Podczas lekcji Mateusz notuje w konwersacji nieznane słówa więc zawsze mozna do nich wrócić i powtórzyć. Polecam wszystkim!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Mogę śmiało polecić lekcje z Panem Mateuszem. Główną zaletą jest fakt, że na lekcję przychodzi się z uśmiechem na twarzy i chęcią do nauki dzięki atmosferze jaką Pan Mateusz tworzy podczas lekcji. W swojej "karierze" próbowałem wielu metod nauki języków, ale szczerze mogę stwierdzić, że te lekcje przynoszą najwięcej efektów.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Moja historia z nauką języka angielskiego jest bardzo dłuuugggaa. Zaczynałam wiele razy z różnymi osobami i za każdym razem kończyło się tak samo rezygnowałam bo nie było efektów. Dochodziłam do wniosku szkoda czasu i kasy. Pewnego dnia w pracy usłyszałam jak mój dobry kolega rozmawia z klientem po angielsku. Byłam zdziwiona bo wiedziałam, że on podobnie jak ja miał problem z językiem. Od razu jak skończył zapytałam co się stało? gdzie się uczysz? Wtedy powiedział mi, że od kilku miesięcy uczy się z MATEUSZEM i rezultaty są takie jak słyszałam. Bardzo go polecał. Wzięłam telefon do tego MAGIKA OD ANGIELSKIEGO I ZADZWONIŁAM. Umówiliśmy się na lekcję i tak od kilku miesięcy uczę się z Mateuszem. Polecam go wszystkim, którzy mają opór przed mówieniem. Nie wiem do dziś jak to robi, ale skutecznie pomógł mi w przełamaniu mojej ''bariery'' . Dodatkowo atmosfera na zajęciach SUUPPPERRR. KAŻDY mój były nauczyciel może się wybrać do MATEUSZA na naukę podejścia do ucznia i sposobu przekazywania wiedzy.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Bardzo polecam zajęcia z Mateuszem. Jest zaangażowany, świetnie tłumaczy, zajęcia są przyjemne i ciekawe. Forma online umożliwia regularny kontakt z językiem obcym nawet najbardziej zapracowanym.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

Świetny korepetytor! Bardzo pozytywny człowiek. Na spotkaniach stwarza tak miłą atmosferę, że skutecznie łamie barierę językową. Ogrom wiedzy jaką posiada nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi. Serdecznie polecam osobom na każdym poziomie zaawansowania.

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Mateusz jest świetnym korepetytorem, a pod jego opieką udało zdać mi się egzamin FCE. Profesjonalnie podchodzi do każdych zajęć, zawsze jest pozytywnie nastawiony, a to przekłada się na przyjemną i luźną atmosferę podczas spotkań.
Serdecznie polecam ;)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Profesjonalny i z pasją korepetytor do nauki języka obcego! Potrafi skutecznie zmotywować opornych na naukę języka angielskiego. Jego metody przekazywania wiedzy sprawiają, że lekcje są przyjemne i bardzo skuteczne. Pomogły mi przełamać blokadę w posługiwaniu się tym językiem. Przy każdych kolejnych zajęciach widzę progres, zarówno przy zwykłej rozmowie jak i gramatyce.

avatar
Chrupka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Mateusz to nauczyciel, który nauczył mnie szybciej mówić w języku niemieckim niż szkoła przez 8 lat. W dodatku z duża wiedzą i doświadczeniem odnośnie metod nauczania. Atmosfera na zajęciach jest tak przyjemna i swobodna, że aż czeka się na kolejne spotkanie. Wszystko dlatego, że Mateusz nie uczy z przymusu, a własnych chęci i to odrazu widać. Do tego z super poczuciem humoru!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Szczerze polecam. Mówienie w języku niemieckim zawsze stanowiło dla mnie barierę nie do przejścia. Profesjonalizm i zarazem miłe usposobienie Mateusza pomogły mi przełamać blokadę w posługiwaniu się tym językiem.
Lekcje są ciekawe, niesztampowe, Mateusz to osoba otwarta, z poczuciem humoru, dla którego nauczanie to pasja a nie tylko praca.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2020

Świetny nauczyciel, genialnie tłumaczy mega pozytywny. Innowacyjne techniki nauczania, a atmosfera zajęć przypomina spotkanie z przyjacielem na dobra kawę. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Mateusz od pewnego czasu pomaga nam po prostu nauczyć się rozmawiać w języku angielskim. Dobrze tłumaczy, daje wskazówki jak poradzić sobie w danej sytuacji za granicą. Jest otwartym i wyluzowanym nauczycielem. Polecamy :)

avatar
Melania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Pan Mateusz jest bardzo kompetentnym trenerem językowym. W sposób bardzo przystępny i nowatorski prowadzi lekcje. Jest w tym bardzo profesjonalny. Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Zdecydowanie polecam. Mówienie w języku angielskim zawsze stanowiło dla mnie barierę nie do przejścia. Profesjonalizm i zarazem miłe usposobienie Mateusza pomogły mi przełamać blokadę w posługiwaniu się tym językiem. Przy każdych kolejnych zajęciach widzę progres, zarówno przy zwykłej rozmowie, jaki i gramatyce.
Lekcje są ciekawe, niesztampowe, Mateusz to osoba otwarta, z poczuciem humoru, dla którego nauczanie to pasja a nie tylko praca.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2019

Zdecydowanie polecam! Widać zauważalny progres, a lekcje mijają bardzo szybko, widoczna poprawa w komunikacji w języku angielskim. Mateusz przykłada się do zajęć i są one przeprowadzane fajnie i co najważniejsze w zabawnej atmosferze :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Polecam naukę z Mateuszem. Prowadzący ma swoją strategię, każda lekcja jest tak skonstruowana, że godzina mija bardzo szybko, program jest różnorodny i ciekawy. Duży nacisk położony jest na mówienie, co w nauce języka jest kluczowe. Swobodna atmosfera i sympatyczna osobowość prowadzącego sprawia, że nie ma napięcia i nauka staje się przyjemnością.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Mateusz jest bardzo przyjaznym i rzetelnym człowiekiem. Jest profesjonalny w tym co robi i zna się na rzeczy. Potrafi dostosować poziom zajęć do osoby, z którą je prowadzi. Potrafi w swobodny sposób prowadzić zajęcia, dodatkowo przemycając gramatykę i nowe słówka. Bardzo polecam, zwłaszcza osobom, które boją się mówić po angielsku, a chcą to zmienić ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Pan Mateusz jest rzetelnym, sumiennym nauczycielem. Potrafi nawiązywać doskonały kontakt
i zmotywować do pracy zarówno młodszych, jak i starszych uczniów. Przygotowywał do egzaminów sprawdzających moich dwóch synów i zawsze z oczekiwanym przez nas efektem. Jest dyspozycyjny i pomaga w nagłych, trudnych sytuacjach bez względu na porę dnia. Przy tym jest sympatyczny, z wysoką kulturą osobistą.
Bardzo wszystkim polecam zajęcia z Panem Mateuszem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Mateusz jest świetnym nauczycielem, uczy z pasją! Naprawdę fachowe przygotowanie oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia. Sporo materiałów uzupełniających. Dzięki wspólnej pracy z Mateuszem da się lubić języki obce! Godzina lekcyjna mija baaaardzo szybko :) Szczerze polecam!!!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Nie raz nie dwa podchodziłem do nauki angielskiego, jednak po pewnym czasie motywacja spadała i odpuszczałem. Teraz współpracując z Mateuszem odkryłem, że Angielski jak myślałem. Pomimo, że w miarę dużo rozumiałem, to zawsze miałem opory przed mówieniem. Aktualnie coraz prężniej staram się "mówić", mimo że zdarzają się błędy to ciągle mam nadzieję, że idę "do przodu" w nauce - jednak to powinien ocenić nauczyciel, a nie ja sam. Na zajęciach panuje świetna bardzo luźna atmosfera (zwłaszcza podczas rozgrzewki językowej), dzięki czemu pracuje się o wiele łatwiej niż w szkole. Bardzo polecam zajęcia z Mateuszem.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Mateusz jest doskonałym nauczycielem języka angielskiego. Jest bardzo kompetentny i świetnie zorganizowany. Dzięki swoim metodom nauczania, potrafi także skutecznie motywować do nauki, będąc jednocześnie samemu bardzo dobrze przygotowanym do kolejnych zajęć. W trakcie naszych lekcji skupiamy się przede wszystkim na konwersacjach, co powoduje, że coraz pewniej czuję się mówiąc po angielsku, poruszając przy tym rozmaite tematy. W przystępny sposób potrafi również wyjaśniać wszelkie zawiłości gramatyczne tego języka. Do tej pory nie miałem lepszego nauczyciela języka angielskiego.
Gorąco polecam Wszystkim Profesjonalistę, bo takim jest właśnie Mateusz.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2019

Mateusz jest świetny. Zawsze pomocny, zawsze przygotowany. Chętnie udziela rad nawet poza czasem wspólnych zajęć. Dostosowuje treść lekcji do tego, o co go proszę. Jest bardzo elastyczny. Zawsze pyta o moje uwagi i z chęcią dostosowuje się do potrzeb. Mój zawód ma szalone, wiecznie zmieniające się godziny pracy, co oznacza, że nie mogę mieć zajęć o stałej porze. To nie stanowi problemu dla Mateusza - znajdujemy czas w różne dni o różnych godzinach. Dlatego zachęcam wszystkich, którzy boją się zdecydować na kurs ze względu na nienormowany czas pracy, aby uczyli się z Mateuszem. Z nim to jest po prostu możliwe. Przede wszystkim, Mateusz to otwarty, życzliwy i sumienny człowiek. Polecam wszystkim wspólną naukę. Przy Mateuszu rozgadałam się jak szalona! ;)

avatar
Inna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Mateusz jest świetnym nauczycielem! Bardzo mi się podoba w jaki sposób są zorganizowane zajęcia, skupiamy się głównie na mówieniu, ale też poświecamy czas na gramatyke. Ciesze się, że wybrałam Mateusza do nauki niemieckiego. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

bardzo dobry nauczyciel, jestem bardzo zadowolony z zajęć, można śmiało poruszyć każdy temat, zostałem świetnie przygotowany do pracy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Warto było szukać nauczyciela by się przekonać , że znalazło się Mistrza.
Mateusz potrafi otworzyć najbardziej zamkniętych i opornych na rozmowy w obcym języku. Pełen profesjonalizm.
Czas poświęcony na spotkania z Mateuszem to najlepsza inwestycja w rozwój osobisty.

avatar
Brajan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Mateusz to nie tylko świetny nauczyciel, ale też niesamowity człowiek i świetny kumpel. Z uśmiechem na twarzy uczęszczam na kolejne lekcje. Już po drugim spotkaniu, zacząłem mówić spójnie i wyczerpująco na przeróżne tematy. Czuję, że podchodzi do mnie bardzo indywidualnie i jest mocno zainteresowany tematami na które rozmawiamy. Program jest bardzo przemyślany i chętnie stara się dokładnie wszystko wytłumaczyć. Szczerze polecam zajęcia z Mateuszem gdyż są warte swojej ceny i wierzę, że osiągnę swój zamierzony cel, uważam, że "wzrastam" z spotkania na spotkanie! ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Mateusz uczy mnie niemieckiego od dobrych 2-3 miesięcy, od poziomu prawie zerowego. Efekty mam takie, że jestem w stanie podstawowy sposób porozmawiać z nativami i bardzo dużo rozumiem. Mateusz ma świetną metodę uczenia, do której na początku miałam sceptyczne podejście, ale ona faktycznie super działa! Gdybym była pilniejszym uczniem to miałabym pewnie kosmiecznie fantastyczne efekty, ale czuję, że na samych lekcjach uczę się bardzo dużo. Każde zajęcia są dostosowywane do ucznia i jego potrzeb, dlatego tak szybko zaczęłam mówić (tak właściciwe to od pierwszych lekcji). Prócz tego, że Mateusz ma świetną metodę uczenia to jest bardzo sympatycznym gościem, z którym w bardzo miły i kulturalny sposób można spędzić czas. Głowa od nauki paruje, ale dusza się relaksuje! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Mateuszem. Dzięki niemu mój poziom z niemieckiego znacznie się poprawił. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, która pomaga przełamać blokadę w mówieniu w obcym języku. Jakbym znowu miała wybierać korepetytora to z pewnością bym wybrała Mateusza :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo polecam Mateusza, przede wszystkim wie jak uczyć a poza tym jest bardzo sympatyczny :) Jeśli ktoś chce się nauczyć angielskiego to najlepszym nauczycielem jest Mateusza

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Bardzo polecam. Mateusz jest bardzo pozytywna osoba, która z zaangażowaniem przeprowadza każda lekcje:) super podejście, zajęcia mijają bardzo szybko w miłej i przyjaznej atmosferze. Jak najbardziej polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Moja ocena 5+,Mateusz jest wspaniałym nauczycielem,zawsze świetnie przygotowanym do zajęć,po kilku pierwszych lekcjach z angielskiego zaczęłam sie otwierać i mówić krótkimi zdaniami,nie ma nudy,lekcje bardzo ciekawe i dynamiczne,bez wkuwania formułek,konstrukcji i nieregularnych odmian.Dzięki profesjonalizmowi Mateusza wykorzystuję moją znajomość niemieckiego do nauki j.angielskiego.Bardzo jestem zadowolona z kursu z Mateuszem,bardzo polecam.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Mój lęk przed mówieniem po angielsku rósł przez lata. Mateusz od pierwszej lekcji ośmiela, jest przyjazny i pozytywnie nastawiony. Podczas zajęć mam przy sobie ulubioną filiżankę z kawą, zapominam o stresie i mówię, mówię, mówię...:) O to chodzi w nauce języka. Dla mnie super sprawa!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Podczas rozmowy o pracę w języku angielskim usłyszałem od interviewera: "Your English is good and it's your additional advantage". Progres jest widoczny z zajęć na zajęcia. Mateusz przykłada dużo uwagi do umiejętności mówienia i rozumienia. Ogromną zaletą są spotkania online, które są dopasowane pod moje preferencje. Bardzo polceam ;)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2019

Cóż mogę powiedzieć ... dzięki Mateuszowi przekonałam się, że nauka języka nie jest katorgą a wręcz przeciwnie, od jakiegoś czasu stała się dla mnie przyjemnością. Kiedyś sama myśl o tym, że mam zacząć z kimś rozmawiać po angielsku budziła we mnie strach i mnie paraliżowała a teraz ... teraz jak zaczynam lekcje z Mateuszem i robimy przysłowiowa rozgrzewkę rozmawiając na różne tematy, zajmuje nam ona 3/4 lekcji, a nie 1/4. Myśle, że to najlepsza rekomendacja jego usług :)

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Cóż mogę dodać....moja ocena to ogromne 5 i to z plusem :) Przed pierwszą rozmową po niemiecku stresowałam się niesamowicie, ale zupełnie niepotrzebnie. Mateusz jest super sympatycznym nauczycielem, bardzo logicznie tłumaczącym wszystkie ważne i problematyczne zagadnienia. Rozmowy z nim przez Skypa pomagają przełamać barierę językową, rozjaśniają i otwierają umysł na nowy język. Zdecydowanie polecam wszystkim, nawet najbardziej nieśmiałym osobom :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2019

Mateusz jest świetnym nauczycielem. Plus za elastyczność i możliwość zajęć online.
Do tego jest pozytywną osobą :) Polecam każdemu !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2019

Nie będę zachwalał tego Pana, bo jeszcze się zdarzy, że będzie miał za dużo uczniów... a co za tym idzie za mało czasu na lekcję ze mną! Kategorycznie odradzam!!!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Serdecznie polecam Mateusza! Zawsze jest świetnie przygotowany do zajęć i potrafi w przystępny sposób przekazać wiedzę. To, co go wyróżnia, to indywidualne podejście do kursantów oraz elastyczność. Jestem przekonana, że najbardziej oporni są w stanie zacząć mówić po niemiecku dzięki Jego pomocy.
Pozdrawiam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam lekcje z Mateuszem, który potrafi w prosty, przyjemny i przede wszystkim indywidualny sposób podejść do słuchacza. Każde zajęcia są inne i zawsze ciekawe, przez co nie ma nudy i rutyny. Mateusz jest zawsze do nich przygotowany. Polecam każdemu kto chce poprawić swój angielski w praktyce, a nie tylko w podręczniku ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Spotkania z Mateuszem to istna rewelacja! Profesjonalne podejście do kursanta, niezwykle miła atmosfera podczas zajęć. Polecam w 100% wszystkim, szczególnie dla zaczynających swoją przygodę z językami.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Nauka języka angielskiego z Mateuszem to czysta przyjemność! Indywidualne, przyjazne a przede wszystkim profesjonalne podejście do ucznia motywuje i sprawia, że znika strach przed mówieniem :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Nie wiem jak ale Mateusz sprawił, że nauka niemieckiego zaczęła mi się podobać i jestem coraz bardziej ciekawy kolejnej lekcji. Dodatkowo pracujemy razem nad moim agielskim. To co jest warte podkreślenia to elastyczność, dobre dopasowanie tempa i narzędzi do poziomu oraz etapu nauki. To był mój pierwszy typ na tym portalu i od razu trafiony. Polecam tego Jogomościa:)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Mateusz jest pierwszym nauczycielem, z którym nie wstydzę się rozmawiać po angielsku. Przez dwa miesiące nauki z Mateuszem nauczyłam się o wiele więcej niż przez 14 lat nauki języka w szkole/na studiach. Serdecznie polecam lekcje z Mateuszem wszystkim, którzy czują w sobie barierę językową.

avatar
marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Żeby zrozumieć Język niemiecki, trzeba trafić na nauczyciela, który nie tylko zada ćwiczenia od A do Z, ale przede wszystkim w zrozumiały sposób wyjaśni, dlaczego "getanzt" łączy się z "haben" :). Mateusz nie tylko wyjaśni, ale nauczy, zachęci i zainteresuje lekcją. Poza tym jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Wymaga od ucznia, ale sam też na każdą lekcje jest przygotowany. Przyszłym zainteresowanym nauką z Mateuszem, życzę wolnych terminów.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

5 gwiazdek! :)
Lekcje idealnie "skrojone" pod ucznia. Jeśli chcesz szybkich efektów to właśnie Mateusz pozwoli Ci je osiągnąć. Szkoda tylko, że lekcja mija w tempie ekspresowym. Miło, przyjemnie i efektywnie. Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Szeroki zakres wiedzy, metody dostosowane do ucznia, poziom idealnie dobrany do uczestnika, dużo mówienia, dużo rozumienia, b. ciekawe ćwiczenia, humor bez którego bym nie dał rady uczyć się jezykó- jednym słowem- POLECAM :)

avatar
ALEKSANDRA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Najlepszy Korepetytor! Bardzo fajnie prowadzone zajecia, dopasowanie do moich oczekiwań i potrzeb. Mateusz jest bez problemowy i zawsze potrafi sie dopaswać, co dla osoby która bardzo duzo pracuje jest na prawde super! Polecam z czystym sumieniem! ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Potrzebowałem podszkolić swój angielski na poziomie zaawansowanym i bardzo się cieszę, że trafiłem na Mateusza. Podejście, które mi zaproponował okazało się strzałem w dziesiątkę. 90% mówienia i 10% gramatyki. Mateusz zawsze przygotowuje dla mnie ciekawy temat do rozmowy a, mając szerokie horyzonty i otwarte podejście godzina rozmowy po angielsku mija błyskawicznie. Zdecydowanie polecam, bo widzę jak szybko robię postępy :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Mateusz świetnie rozszerza moją znajomość języka niemieckiego, głównie skupiając się na umiejętności komunikowania się w codziennym życiu. Z lekcji na lekcję widzę mój systematyczny progres.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Nie będę oryginalny - jeśli masz kłopoty z mówieniem po angielsku, zapraszam do Mateusza. Ja zacząłem od pierwszej lekcji. Tak po prostu.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Bardzo dobre lekcje, ponieważ od początku skupienie na mówieniu. Gramatyka w tle, dokładnie to o co mi chodziło.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Moja opinia nie będzie się różniła od pozostałych na tej stronie :). Mateusz jest bardzo sympatyczną osobą, jednocześnie potrafiącą przekazać wiedzę nawet w obrębie języka niemieckiego, który jeszcze parę lat temu był dla mnie czymś kompletnie nieosiągalnym i nierealnym do nauczenia. Zajęcia mijają momentalnie więc i atmosfera jest bardzo sympatyczna.
Serdecznie polecam :)!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Zapewne nie napiszę nic nowego - moje odczucia po kilku tygodniach lekcji pokrywają się z tymi wyrażonymi w poprzednich komentarzach, są jak najbardziej pozytywne. Luźna, koleżeńska atmosfera, a przy tym profesjonalne podejście z nastawieniem na "praktyczną" naukę języka. Lekcje prowadzone za pośrednictwem Skype - na początku z dystansem podchodziłam do tego pomysłu, w tej chwili uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Reasumując, nie ma się do czego przyczepić:) zdecydowanie polecam

avatar
Basia i Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Mateusz jest nauczycielem z pasją. Podchodzi do każdego ucznia indywidualnie, stosując odpowiednie (niekonwencjonalne- w pozytywnym znaczeniu tego słowa) metody pracy. Jest zaangażowany, zawsze przygotowany, pozytywnie nastawiony. Z chęcią przygotowujemy się na zajęcia i bardzo lubimy spędzać czas z Mateuszem w towarzystwie języków:) Gorąco polecamy Mateusza!

avatar
Piotr i Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Polecamy, materiał i sposób nauki dostosowany do ucznia a nie do nauczyciela. Uczymy się języka a nie książki do jego nauki

avatar
******* T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Mateusz Gmitrzak...Nauczyciel na medal! Nauczył mnie wielu ciekawych rzeczy związanych z j.angielskim. Dał mi to co Inni nauczyciele nie umieli mi dać ZAUFANIE. Nie dość że sprawił że polubiłem lekcje języka obcego to można było z nim porozmawiać na każdy temat. Nauczyciel 11/10 dziękuję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Bardzo duży profesjonalizm i dbałość o szczegóły! Uczestniczę w zajęciach Skype. Potrzebowałem poprawić znajomość języka ze względu na pracę w niemieckiej firmie. Pan Mateusz jest zawsze bardzo skrupulatnie przygotowany, rzeczowo i "po ludzku" tłumaczy wszelkie elementy gramatyki. Dobrze dobrany materiał do lekcji i ogromne zaangażowanie, którego do tej pory nie spotkałem u innych lektorów. Bardzo ludzkie i odpowiedzialne zarazem podejście. Jestem bardzo zadowolony z lekcji i będę polecać każdemu. Każda lekcja z Mateuszem to ogromna przyjemność, a nie niemiły obowiązek.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Pan Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem, dobrze tłumaczy jego sposoby na naukę nadają się dla dzieci jak i dorosły.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Super ekstra

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

chce polecic pana mateusza, ktory jest swietnym nauczycielem z poczuciem humoru i ciekawym sposobem nauczania!! lekcje naprawde mi sie podobaly i zdobylam niezbedna wiedze.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Pan Mateusz potrafi sprawnie przeprowadzić lekcję z nutką swojego humoru.Bardzo dużo się nauczyłem od kiedy zacząłem uczęszczać na jego lekcje . Bardzo polecam i cieszę się , że go poznałem

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Genialne korepetycje polecam, bardzo dobra i szybka nauka . POLECAM !!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Nauczyciel bardzo dobry, uczy wielu przydatnych rzeczy jest zabawny i towarzyski.

avatar
Muhammad Ali
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Świetnie i ciekawie prowadzi zajęcia. Genialne korepetycje! Polecam!

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Bardzo dobry nauczuciel

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Bardzo dobry nauczyciel , bardzo szybko i dobrze uczy

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Bardzo dobry nauczyciel

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Bardzo dobry nauczyciel. Znacznie wyprzedza moje wymagania. Polecam Norbert

avatar
Juliusza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Bardzo polecam. Super korepetycje !!!!!!!!!!!!!!! Dużo mnie nauczyły!!!!÷!!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Polecam Mateusza. Jego metoda jest skuteczna i ciekawa. Jest bardzo elastyczny i zaangażowany.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Chciałbym wystawić Panu Mateuszowi bardzo pozytywną opinię. Lekcje, które prowadzi Pan Mateusz są ciekawe, dopasowane do ucznia, co sprawia że nauka staję się jeszcze bardziej przyjemna. Kilka słów o formie nauki poprzez Skype. Nie ukrywam, że byłem zdecydowanym przeciwnikiem nauki ONLINE, byłem przekonany, że i w tym przypadku będzie podobnie. MYLIŁEM SIĘ. Zdecydowanie lekcje prowadzone w ten sposób doskonale pasują do całej koncepcji . Pan Mateusz jest człowiekiem z pasją i pasję doskonale przekazuje innym.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Polecam Pana Mateusza wszystkim i tym bardziej zdolnym i tym mniej. Lekcje są bardzo ciekawe. Ogólnie wszystko super.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Polecam Mateusza, lekcje są prowadzone w bardzo fajny sposób, jest czas na żarty i na naukę. Odkąd Pan Mateusz udziela mi korepetycji moje wyniki na angielskim znacznie sie poprawiły. Ogólnie bardzo polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Bardzo fajny klimat lekcji. Dobre tłumaczenie i widoczne postępy. Ogólnie super. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Polecam zajęcia z Mateuszem podczas, których panuje bardzo przyjemna, luźna atmosfera. Główny nacisk kładzie na mówienie i praktykę, a nie nudne czytanki z podręcznika. Zagadnienia związane z gramatyką tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Dzięki temu zajęcia są ciekawe i skuteczne. Zdecydowanie polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Polecam serdecznie Mateusza. Nauka języka pod Jego okiem zamienia się w przyjemność. Tematy konwersacji dostosowuje do zainteresowań rozmówcy, więc czas ucieka bardzo szybko. Jeżeli wypadnie nam lekcja, zawsze stara się zaproponować dogodny termin, żeby nadrobić zaległości. Bardzo solidny, kompetentny i przyjazny nauczyciel :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Polecam Mateusza, lekcje są prowadzone w ciekawy sposób i z poczuciem humoru dzięki czemu nie sposób się z nim nudzić ;) Dzięki opracowanym metodom język obcy staje się logiczny i niemalże wchodzi sam do głowy :)

avatar
labmyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2016

Profesjonalny i z pasją korepetytor do nauki języka obcego, Mateusz potrafi skutecznie zmotywować opornych na studiowanie języka niemieckiego:), jego metody przekazywania wiedzy sprawiają, że lekcje są przyjemne i bardzo skuteczne.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Gorąco polecam korepetycje z Mateuszem. Zajęcia są zawsze profesjonalnie przygotowane, można się wspólnie pośmiać, a do tego czegoś się nauczyć- CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ ?!!. Motywuje do nauki i doskonalenia języków, jak nikt inny. Jeżeli szukacie nauczyciela, który będzie elastycznie reagował na Wasze potrzeby to świetnie trafiliście!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2016

Mateusz jest świetnym nauczycielem. Przekazuje wiedzę w sposób jasny i logiczny. W dodatku przekonał mnie do nauki poprzez sykpe'a i pokazał że niemiecki nie musi straszyć ;)
Szczerze polecam :)

avatar
Mama ... :-)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

połączenie inteligencji, pasji i klasy .. Temu Człowiekowi naprawdę można powierzyć naukę języka i podążać śladem Jego wskazówek. Wie co robi. Mało tego, czuje co robi (a tego wyuczyć się nie da). Rzetelnie prowadzi lekcje od początku do końca. Tolerancyjny wobec czegoś więcej niż niedoskonałość = daje poczucie bezpieczeństwa a jednocześnie wymaga. Nie uczyłam się nigdy języka. Ostatnio próbowałam u 2 Korepetytorów. Tu znalazłam odpowiedź na moje poszukiwania. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. A przede wszystkim Dziękuję.

PO PROSTU MÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Serdecznie dziękuję za bardzo miłe słowa. Powierzonego mi zaufania obiecuję nie zaprzepaścić. Pozdrawiam Mamę i ściskam Bąbelki! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Bardzo uzdolniony czlowiek ktory swoja pasje przelewa na uczniów.
Mateusz sprawia ze nauka jezyka jest przyjemnoscia a wszystkie braki da sie poprawic. Bariery, ktore gdzies siedzialy w glowie zanikaja z racji atmosfery jaka wprowadza.
Nie wiem jak u reszty ale ma anielska cierpliwosc do mojego "napietego grafiku" ;p zawsze znajdzie dogodny termin.
Szczerze polecam go jako korepetytora ! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Mateusz jest najbardziej ludzkim korepetytorem, z jakim miałam przyjemność pracować. Nie ma opcji, żeby wyłączyć Skype'a bez uśmiechu na ustach i wraca wiara w 'Der, die, das'. Wyrozumiały, z genialnym podejściem.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Ponieważ Mateusz jest prawdziwym nauczycielem z powołania, współpraca z nim jest odświeżająca. Do tej pory nie było zajęć, podczas których nie towarzyszyłyby nam salwy śmiechu. Indywidualne podejście i pozytywna atmosfera to tylko nieliczne z atutów prowadzonych przez niego lekcji. On przejawia wobec mnie anielską cierpliwość, za to ja z niecierpliwoscią wyczekuję kolejnego spotkania z językiem niemieckim w tle ;)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2016

Jeżeli jesteś zmęczony, zniechęcony dotychczasowym kursem nauki języka obcego to Mateusz jest świetnym nauczycielem, aby to zmienić. W prawdzie zaczęłam zajęcia niedawno, ale śmiało mogę powiedzieć, że nastawienie, entuzjazm, komunikatywność, ogromna wiedza towarzyszą na każdej lekcji, co powoduje przede wszystkim chęć do nauki. Naprawdę polecam!

avatar
aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2016

Uczę się z Panem Mateuszem języka angielskiego od kilku miesięcy i mimo zmęczenia i ogromu obowiązków na każdą lekcję czekam z niecierpliwością. Pan Mateusz jest bardzo komunikatywny a do samych zajęć podchodzi z dużym entuzjazmem. Stara się dopasować materialy do poziomu ucznia i jest widoczne jego zaangażowanie w prowadzone zajęcia. Jest bardzo wszechstronny i czasem takimi "niby" oczywistymi przykładami z życia, filmu, książki potrafi coś wyjaśnić, skojarzyć- tym samym nie trzeba " wkuwać ". Zapewniam, że Pan Mateusz lubi to co robi:)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panem Mateuszem. To co w moim odczuciu jest istotne - ma bardzo indywidualne podejście do ucznia i wykazuje dużą elastyczność - bierze pod uwagę wszelkie uwagi i sugestie i dzięki temu zajęcia są "szyte" na miarę potrzeb i możliwości ucznia. Duży plus również za bezstresową i sympatyczną atmosferę. Przekonałam się, ze zajęcia na skypie mogą być równie efektywne jak indywidualne spotkania w realu:) POLECAM :)

avatar
Danny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
1 marca 2016

Mateusz!! After this month of lessons I have to say thank you for your patient with me :p I am learning a lot with you by far and I hope to keep a conversation in polish very soon with your help! If I know about someone who needs to learn polish I will definetely recomend them to you!

Nara!! ^_^

PO PROSTU MÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

I hope that these two stars are a mistake then. :D I'm glad that you're happy with my Polish lessons. Carry on! Siema! ^_^

avatar
JUSTYNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Angielski z P. Mateuszem to czysta przyjemność 
Bardzo mnie cieszy to, że:
- zajęcia prowadzone są zawsze z pomysłem, praktycznie, bez książek...
- zajęcia przygotowane są pod indywidualne potrzeby ucznia,
- P. Mateusz jest zawsze świetnie przygotowany i kompetentny…
- podczas zajęć korzystamy z wielu dodatkowych materiałów w języku angielskim, które mnie interesują (!),
A nie cieszy, że zajęcia zawsze tak szybko mijają.. 

BARDZO POLECAM !

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

Bardzo dobry korepetytor. Profesjonalny i z indywidualnym podejściem do ucznia. Mateusz proponuje wiele dodatkowych materiałów i źródeł, które rozszerzają znajomość języka. Jest zawsze solidnie przygotowany oraz niesamowicie cierpliwy zwłaszcza przy poprawianiu prac pisemnych. Elastyczność w planowani zajęć jest kolejnym plusem. Serdecznie polecam.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2015

Bardzo polecam Mateusza jako korepetytora. Jest osobą zawsze świetnie przygotowaną do zajęć. Solidnie wypełnia swoje obowiązki, a nauka z nim to czysta przyjemność i mile (z humorem!!!) spędzony czas, więc i efekty lepsze. Polecam zarówno małym i dużym ! ;)))

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Pan Mateusz uczy mojego syna języka niemieckiego i angielskiego. Zarówno ja jak i uczeń jesteśmy zadowoleni z zajęć. Pan Mateusz w sposób indywidualny podchodzi do lekcji każdego z języków, tłumaczy niejasności i konwersuje na tematy bliskie uczniowi. Szczerze rekomenduję.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Korepetytor jakiego szukałem. Świetnie przygotowany do zajęć z talentem pedagogicznym. Cierpliwy i bardzo skuteczny. Polecam

avatar
Viva
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Solidny, zawsze przygotowany do zajęć i przede wszystkim cierpliwy Człowiek.
Nauczy niemieckiego najbardziej leniwe i trudne "oporniki".
P.S. Wysyła smsy i kartki z wakacji :) Polecam

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Świetny korepetytor. Dostosowuje się do godzin ucznia i jest zawsze przygotowany. Nie ma żadnych problemów, aby na przełożyć zajęcia na parę godzin przed. Korepetytor dostosowuje się do Twoich oczekiwań co do nauki języka czy zakresu tematyki jaką chcesz omawiać podczas zajęć. Dodatkowo co jest dużym plusem - podczas zajęć panuje luźna, miła atmosfera co sprawia, że praca jest bardzo udana. POLECAM!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Zawsze przygotowany, kompetentny, i z pomysłem - to tylko niektóre pozytywne cechy jakie udało mi się zauważyć u Mateusza. Reprezentuje bardzo wysoki poziom wiedzy na temat języka Niemieckiego i zawsze stara się ją jak najlepiej przekazać.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2015

Pan Mateusz jest wyjątkowo dobrym nauczycielem. Jego metody nauczania znacznie odbiegają od tych, które znamy ze szkół, co jest największym plusem tych zajęć. P. Mateusz uczy nas języka niemieckiego od podstaw (zajęcia grupowe) i już po paru pierwszych spotkaniach da się zauważyć efekty. Jest elastyczny, potrafi dopasować się do naszych potrzeb i jednocześnie zawsze bierze pod uwagę nasze sugestie i prośby, co do przebiegu zajęć. Spotkania zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Serdecznie polecam Pana Mateusza!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2015

Pan Mateusz jest świetnym nauczycielem.Znowu uwierzyłam w siebie i w to że można nauczyć się języka angielskiego w sposób naprawdę sprawiający frajdę.Jego wiedza i umiętności są na najwyższym poziomie.Na jego lekcjach nie sposób się nudzić.Jeśli chcesz się nauczyć języka to tylko z pomocą Pana Mateusza.

avatar
mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Jeśli szukasz bardzo dobrego nauczyciela j. angielskiego to polecam Pana Mateusza. Jest zawsze przygotowany do zajęć, elastyczny- nastawiony na współpracę z uczniem, umie motywować. Co najważniejsze, nie traktuje swoich zajęć jako przykrej formalności. Profesjonalista w 100%.

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2015

Serdecznie polecam korepetycje z Mateuszem. Największą zaletą zajęć z nim jest fakt, że zamiast "wmuszać" w swoich uczniów wiedzę z języka angielskiego on ją proponuje w tak zachęcający sposób że z każdymi kolejnymi zajęciami mam jeszcze większą ochotę do nauki. Dostosowywuje sposób nauczania do potrzeb ucznia. Używa różnych elastycznych sposobów, tak aby jak najszybciej złapać z uczniem kontakt, a dzięki temu jak najlepeij przekazać mu swoją wiedzę. Gdy zapisywałam się na zajęcia z nim byłam sceptycznie nastawiona do korepetycje przez skype, ale po paru zajęciach jestem tym sposobem zachwycona. Wygodnie, nie trzeba nigdzie jeździć, wszystko wysyłane jest w formie elektronicznej. SZCZERZE POLECAM TE ZAJĘCIA!!!!! Brałam udział w różnych kursach języka ale z zajęć z Mateuszem jestem najbardziej zadowolona :) Spróbujcie, a nie będziecie potrafili wyobrazić sobie nauki języka z kimkolwiek innym. Gwarantuje wam to :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2015

Kilka lekci z Mateuszem i zaczynam mówić po angielsku. Do tej na tradycyjnych kursach uczyłem się regułek i miałem problemy z mówieniem i rozumieniem. Teraz dzieki indywidualnym zajęciom przez skypea zaczyna sie to zmieniać. Polecam Mateusza i jego skuteczne metody uczenia !!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Pan Mateusz to godny polecenia korepetytor. W nauczaniu podąża za potrzebami ucznia i jego oczekiwaniami. Jest bardzo elastyczny w sposobie prowadzenia zajęć i szybko reaguje kiedy tylko spada uczniowski zapał:) Zajęcia na skype- świetny pomysł- oszczędność czasu a jakość zajęć w niczym nie odbiega od tych standardowych. POLECAM!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2015

Jeśli poszukujecie dobrego nauczyciela/ korepetytora
z j. angielskiego to Pan Mateusz bedzie najlepszym wyborem.
Interaktywne lekcje, bardzo dobry kontakt, a zajęcia które odbywają sie za pomocą programu Skype™ są genialnym rozwiązaniem.
Godny polecenia !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.