Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka150 / 60 min

Jerzy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Korepetycje z matematyki i fizyki online (z wykorzystaniem elektronicznej tablicy) w zakresie szkoły podstawowej, średniej i pierwszych dwóch lat wszelkich politechnik dla uczących się w kraju i za granicą. Przygotowuje do matur rozszerzonych i podstawowych z matematyki i fizyki ,ósmoklasistów  do egzaminu końcowego, studentów do kolokwiów i egzaminów. Przez 35 lat pracy w nauczaniu nie miałem przypadku aby uczeń nie osiągnął zamierzonego celu. Wiedzę podaje z całym 35 letnim bagażem doświadczenia w nauczaniu, Osoby z zagranicy mogą kontaktować się na podany numer telefonu na portalu przez aplikacje WhatsApp. Mam techniczną możliwość prowadzenia zajęć na dwóch kanałach jednocześnie i wtedy każda osoba płaci 50 zł za godzinę , każdy może realizować swój materiał na swojej tablicy przebywając w swoim domu ,system ten polecam dla rodzin i innych samodzielnie dobranych par. Prowadzę zajęcia z gry w szachy , W nauczaniu stosuje fenomenologiczny przekaz i opis zagadnień matematycznych i fizycznych.Zapraszam do zajęć .

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela06:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Jerzy
ul.Stefan Dembego7lok36
02-796 Warszawa
NIP: 5241820782

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1980 - 06.1985
UMK Toruń
Magister
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Pan Jerzy profesjonalnie, bezstresowo i skutecznie pomógł mi przygotować się do niełatwej sesji egzaminacyjnej po wariackim semestrze na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w Politechnice Gdańskiej. Dziękuję i szczerze polecam tego korepetytora studentom. Sam też pewnie będę tu jeszcze wracał ;)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Najlepszy korepetytor, jakiego miałam. Dzięki niemu dostałam się na wybrany kierunek studiów. Bardzo polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2021

Szczerze polecam. Bardzo dobry nauczyciel. W pełni spełnił moje oczekiwania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.