Mateusz Jurkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Świętochłowice
Chorzów
Katowice
Bytom
Ruda Śląska
Sporty walki30 - 50 / 60 min

Mateusz Jurkiewicz

Opis ogłoszenia

Oferuję profesjonalną pomoc w zakresie nauczenia się samoobrony, trenowałem od 8 roku życia do 22 roku życia. Posiadam czarny pas z Ju-jitsu, oraz trenowałem również kempo, taekwon-do oraz judo. Chetnie naucze kazdego chetnego jak walczyć i jak się bronić, do kazdego mam podejście indywidualne!

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.