JULIA preferujeshpolish

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kim jestem? Obecnie kończę studia prawnicze, popołudniami czytam książki i spotykam się z moimi Uczniami :) Jestem miłośniczką kawy, hiszpańskiego słońca i "Ani z Zielonego Wzgórza". Mam psa Berciusia, który często uczy się razem z Nami! :) 

Dlaczego Ty powinnaś/powinieneś uczyć się ze mną? Bo to czego uczą w szkole nie zawsze pozwala na prawdziwe poznanie języka i kultury- a ze mną to możliwe! W świetnej (ale motywującej) atmosferze osiągniesz wymarzone rezultaty. 

Gdzie się uczymy? Uczymy się online! Przed każdym spotkanie otrzymasz ode mnie link na maila by dołączyć :)

Jak zarezerwować termin? Napisz do mnie na mail lub wyślij SMS na telefon podany do kontaktu. Spiesz się- większość terminów na wrzesień jest już rezerwowana!

NOS VEMOS,
Julia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
UAM w Poznaniu
Magister
prawo
Kursy i szkolenia
08.2019
DELE B1
03.2021
Telc B2 Business
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
korepetytor
-przygotowywanie do matury podstawowej i rozszerzonej z j. polskiego -bieżącą pomoc w lekcjach z j. polskiego i hiszpańskiego -nauczanie cudzoziemców (studenci z Chin i Hiszpanii) -nauka języka hiszpańskiego (również prawniczego)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Julka pomogła mi w nauce i jestem bardzo zadowolony, bo zdałem bez problemu. Zajęcia były fajne, wszystko zrozumiałem i wiem, że zawsze kiedy mam jakiś problem z zadaniami to mi pomoże :D

JULIA preferujeshpolish

Dziękuję Ci bardzo za opinię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.