Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Mokotów +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 / 60 min

Julia Heczko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Ostatnie wolne terminy! 

Zapraszam na naukę gry na pianinie i keyboardzie, zajęcia umuzykalniające oraz wokalne. Specjalizuję się w muzyce rozrywkowej i filmowej - podczas zajęć gramy i śpiewamy piosenki z bajek i filmów. Potrafię ze słuchu zagrać, a także zapisać, nuty różnych utworów i piosenek. Uczniom szkół artystycznych oferuję pomoc w ćwiczeniu na fortepianie oraz w przedmiotach takich jak: kształcenie słuchu, rytmika, zasady muzyki i audycje muzyczne.

Ukończyłam Dyrygenturę Chóralną na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, a na fortepianie gram od 18 lat. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze. :)

Dojeżdżam do uczniów na terenie Mokotowa, Ursynowa, Śródmieścia i Wilanowa.

 

fot. Mateusz Żaboklicki

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 04.2015
Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz
instrumentalny - fortepian
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca - specjalność: prowadzenie zespołów muzycznych
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca - specjalność: dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Pani Julia jest bardzo kompetentną, zaangażowaną i przemiłą osobą. Umie zmotywować dziecko do pracy i zachęca je do rozwijania swoich umiejętności i mocnych stron. Pani Julia już od wielu miesięcy uczy moją 14 letnią córkę gry na pianinie a postępy są widoczne po każdej lekcji dlatego bez wachania polecam Panią Julię jako świetną nauczycielkę.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Świetna nauczycielka, cierpliwa, wszystko potrafi wytłumaczyć. Uczyła mnie gry na keybordzie i lekcje z nią były największą przyjemnością. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Julia uczy moje dzieci gry na fortepianie od ponad 4 lat. Jest bardzo kontaktową, profesjonalną osobą, która potrafi dotrzeć z wiedzą do osób w różnym wieku. Jej entuzjazm oraz zaangażowanie są zaraźliwe :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju muzycznego naszych dzieci, a one dobrze się przy tym bawią. Polecamy naukę z Panią Julią.
Dzieci wraz z rodzicami

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Julia jest najlepsza, polecam. Z nikim nie zrobiłam tak dużych postępów jak z Panią Julia.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Nie ma opcji żeby wpisać ocenę celującą, ale gdyby była to na pewno bym taką wybrała. Pani Julia od roku uczy moją starszą córcię, a od niedawna również młodszą - każde spotkanie jest pełne energii i uśmiechu. Niezależnie od tego, Pani Julia potrafi również wymagać od ośmiolatki systematyczności i po roku widać już niezłe postępy. Plus elastyczność, która pozwala zapracowanym rodzicom na omijanie raf w kalendarzu. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.