Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (Mokotów +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 - 200 / 60 min

Julia Heczko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie :)

Zapraszam na lekcje gry na pianinie dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania, również od podstaw. Potrafię ze słuchu zagrać, a także zapisać, nuty różnych utworów i piosenek. Repertuar ustalany jest wspólnie, dzięki czemu każdy może wykonywać swoje ulubione utwory :)

Oprócz lekcji gry na pianinie prowadzę również zajęcia umuzykalniające i wokalne, podczas których gramy i śpiewamy piosenki z bajek i filmów. Uczniom szkół artystycznych oferuję pomoc w ćwiczeniu na fortepianie oraz korepetycje z przedmiotów takich jak: kształcenie słuchu, rytmika, zasady muzyki i audycje muzyczne.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, gram na fortepianie od 18 lat. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, stosuję własne metody nauczania, a zajęcia prowadzę w przyjaznej bezstresowej atmosferze :)

Koszt zajęć 60-minutowych u nauczyciela - 150zł
Koszt zajęć 60-minutowych z dojazdem  - 200zł

fot. Mateusz Żaboklicki

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 04.2015
Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz
instrumentalny - fortepian
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca - specjalność: prowadzenie zespołów muzycznych
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca - specjalność: dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Zajęcia z Julia to sama przyjemność :) materiał dostosowany nie tylko do umiejętności ale także do preferencji ucznia. Świetna atmosfera oraz podejście do ucznia, po kilku miesiącach nauki z Julią zdecydowanie widzę poprawę swoich umiejętności, a zaczynałam od zera :) polecam !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Julia jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim cierpliwą osobą :) Nigdy nie miałam problemu z przełożeniem lekcji na inną godzinę. Szczerze polecam jako nauczyciela gry na pianinie. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Pani Julia jest ciepłą osobą, ma niesamowitą wrażliwość muzyczną i potrafi to przekazać swoim podopiecznym. Zajęcia są interesujące dostosowane do emocji i możliwości dziecka. Moja Lenka uwielbia muzykę z Panią Julią i czeka na lekcje. Pozdrawiam;)

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Julia ma wyjątkowe podejście do najmłodszych dzieci, wielkie zaangażowanie w proces nauki oraz świetna atmosfera czynią te zajęcia bardzo ciekawe.

avatar
Karena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Z Julką poznałyśmy się 4 miesiące temu.I od samego początku bardzo polubiłam zajęcia z nią .Jest wspaniałym nauczycielem który potrafi wszystko wytłumaczyć ,koryguje wszystkie moje błędy i jest mega cierpliwa i najważniejsze POMAGA MI RÓWNIEŻ PO LEKCJACH (słuchając wysłanych nagrań ,korygowaniem odpisywaniem nawet o 23:)) Zajęcia są samą przyjemnością i pomimo że mam ok 40 km to nie mogę doczekać się kolejnej lekcji.Julia ma ogromy talent oraz wiedzę i wiem że już nie zmienię swojego nauczyciela.Polecam lekcje z Julką z całego serca!!!!!

avatar
Maciek tata Frania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Wystarczy jedna lekcja by w sercach Państwa dzieci zagrała wiosna! Niesamowicie pozytywna energia, cierpliwość oraz dyscyplina. Pije wodę XD Nic więcej prócz uśmiechu dziecka nie potrzebuje do lekcji.
Pozdrawiam Julio ;)

avatar
Natallia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2022

Pani Julia to przesympatyczna nauczycielka gry na fortepianie. Posiada świetne podejście do dzieci. Bardzo bardzo polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Dzięki Pani Julii moja córka CHCE grać. Pani Julia angażuje i mobilizuje, pomaga dziecku odkrywać jego możliwości, skutecznie zachęca do ćwiczeń poza lekcją. A wszystko w lekkiej i pogodnej atmosferze. W dodatku Pani Julia jest bardzo punktualna i skrupulatna. BARDZO polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Pani Julia jest przede wszystkim przemiłą, ciepłą osobą. Jest wspaniałym nauczycielem, pełnym pasji i zaangażowania. Córeczka uwielbia p. Julię, lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, materiał do opanowania dobierany jest bardzo starannie. Pani Julia jest osobą, której można śmiało powierzyć edukację muzyczną dziecka. Efekty Jej nauczania w grze na pianinie są niesamowite.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Pani Julia jest bardzo kompetentną, zaangażowaną i przemiłą osobą. Umie zmotywować dziecko do pracy i zachęca je do rozwijania swoich umiejętności i mocnych stron. Pani Julia już od wielu miesięcy uczy moją 14 letnią córkę gry na pianinie a postępy są widoczne po każdej lekcji dlatego bez wachania polecam Panią Julię jako świetną nauczycielkę.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Świetna nauczycielka, cierpliwa, wszystko potrafi wytłumaczyć. Uczyła mnie gry na keybordzie i lekcje z nią były największą przyjemnością. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Julia uczy moje dzieci gry na fortepianie od ponad 4 lat. Jest bardzo kontaktową, profesjonalną osobą, która potrafi dotrzeć z wiedzą do osób w różnym wieku. Jej entuzjazm oraz zaangażowanie są zaraźliwe :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju muzycznego naszych dzieci, a one dobrze się przy tym bawią. Polecamy naukę z Panią Julią.
Dzieci wraz z rodzicami

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Julia jest najlepsza, polecam. Z nikim nie zrobiłam tak dużych postępów jak z Panią Julia.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Nie ma opcji żeby wpisać ocenę celującą, ale gdyby była to na pewno bym taką wybrała. Pani Julia od roku uczy moją starszą córcię, a od niedawna również młodszą - każde spotkanie jest pełne energii i uśmiechu. Niezależnie od tego, Pani Julia potrafi również wymagać od ośmiolatki systematyczności i po roku widać już niezłe postępy. Plus elastyczność, która pozwala zapracowanym rodzicom na omijanie raf w kalendarzu. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.