Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Faktura VAT
Muzyka200 - 250 / 60 min

Julia Heczko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii

Opis ogłoszenia

ENGLISH VERSION BELOW

Witam serdecznie!

Zapraszam na profesjonalne lekcje gry na pianinie dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 10 roku życia. Zajęcia prowadzę na wszystkich poziomach nauczania, również od zera . Moim głównym celem jest pokazanie, że każdy, bez względu na wiek czy dotychczasowe umiejętności, może nauczyć się grać na pianinie :)

Prowadzę konto na TikToku, gdzie posłuchać można zarówno moich wersji utworów klasycznych jak i piosenek granych ze słuchu: TikTok: @julkah.piano

O współpracy:

- Oferuję lekcje Online

- Podczas zajęć stawiam przede wszystkim na praktykę, czyli granie, dbając o przyjazną bezstresową atmosferę, a także aspekty techniczne. Wyjaśnię Ci najważniejsze zagadnienia teoretyczne i przydatne wskazówki, dzięki którym już po pierwszej lekcji będziesz w stanie odczytać samodzielnie nuty i zagrać utwór na dwie ręce :) Zapraszam nawet jeśli nie masz dużo czasu na regularne ćwiczenie - pokażę Ci ile możemy wspólnie zdziałać podczas jednej godziny zajęć!

- Repertuar ustalamy wspólnie, także na naszych zajęciach będziesz grać cokolwiek tylko chcesz! Nie możesz znaleźć nut swojego ulubionego utworu? Nie ma problemu - potrafię ze słuchu zagrać każdą piosenkę i samodzielnie tworzę aranżacje utworów, dostosowując ich poziom do umiejętności i preferencji uczniów :)

- Oferuję elastyczne i indywidualne podejście do ucznia: nie musisz deklarować się na jeden stały termin czy od razu na kilka spotkań w miesiącu z góry. W zależności od Twojego grafiku możemy umawiać się na bieżąco, w każdym tygodniu inaczej. Poza zajęciami jesteśmy w stałym kontakcie, możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie w ćwiczeniu: codziennie odpowiadam na pytania, sprawdzam i koryguję nagrania albo sama takowe wysyłam :)

- Uczniom szkół artystycznych oferuję pomoc w ćwiczeniu na fortepianie, a także korepetycje z przedmiotów takich jak: kształcenie słuchu, rytmika, zasady muzyki oraz audycje muzyczne

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, a na fortepianie gram od ponad 20 lat. Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. 

Zapraszam do kontaktu :)
798451020 

Cennik:
45 minut - 200zł
60 minut - 250zł

ENGLISH VERSION

Hello!

I offer professional piano lessons for adults, teenagers and children above 10 years old. I conduct lessons for beginner , intermediate and advanced students. My main goal is to show that everyone can play the piano :) You can find me on TikTok and listen to my versions of classical pieces and songs played by ear. TikTok: @julkah.piano

About cooperation:

- I offer Online lessons

- During the classes I always want to make sure that the atmosphere is positive and relaxed, but at the same time I focus on the technical side as well. I will provide you with the most significant theoretical aspects and helpful tips, so that you will be able to read the notes and play the song with both hands after the first lesson :) I encourage you to try even if you don’t have much time to practice - I will show you how much we can do together during one lesson!

- We will choose the repertoire together, so you will be able to play anything you want. I can play everything by ear so I create arrangements and adjust it to my students’ level.

- I’m flexible, you don’t have to opt for a permanent date or a few lessons in one month - it is all up to you. Depending on your schedule we can arrange different hours every week. Moreover, I am available for my students besides our classes - you can rely on me, I offer help and support, I respond to questions and check your recordings everyday :)

I’m a Chopin University of Music graduate and I’ve been playing the piano for over 20 years. I have got pedagogical education and nearly 10 years of experience in teaching. 

I am looking forward to hearing from you :)
Phone number: 798451020 

Price list:
45 minutes - 200pln
60 minutes - 250pln   

photo: Mateusz Żaboklicki

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Julia Heczko
Jana Pawła Woronicza
02-640 Warszawa
NIP: 5214041654

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 04.2015
Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz
instrumentalny - fortepian
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca - specjalność: prowadzenie zespołów muzycznych
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca - specjalność: dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Joanna A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2024

Córka uwielbia zajęcia z Panią Julią i nie może się ich doczekać! Lekcje przebiegają w spokojnej, miłej atmosferze, a córka robi duże postępy.
Jesteśmy obie bardzo zadowolone:-)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2023

Bardzo lubie zajecia z Panią Julią! Jest super mila i cierpliwa, fenomenalnie gra na pianinie i swietnie tlumaczy teorie . Z przyjemnoscia wracam na kazde zajcia, to sama przyjemnosc! goraco polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2023

Pani Julia jest bardzo cierpliwa, miła, a co najważniejsze niezwykle utalentowana. Z wielką chęcią przychodzę do niej na lekcje. Pani Julia dostosowała nasze lekcje do mojego poziomu i szybko udało mi się uzyskać chciany efekt. Gorąco polecam!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2023

Polecam serdecznie lekcje z Julka. Zajecia sa bardzo dynamiczne i angazujace, a Julka ma wspierajace podejscie pedagogiczne. Nauka przychodzi lekko i przyjemnie

avatar
Anika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2023

Bardzo polecam lekcje z Julką! Możesz grać co lubisz, a przy tym wiele się nauczysz. Gram już piąty rok z niewielką przerwą i naprawdę polecam te zajęcia!

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2023

Polecam lekcje z Julia osobom w każdym wieku! Ma super indywidualne podejście, można grać to co się lubi i sprawia przyjemność. Nie dość, że atmosfera podczas lekcji jest bardzo przyjemna to jest ona wymagającym i motywującym nauczycielem. Gramy razem nie wiele ponad pół roku a ja już widzę u siebie ogromny progres!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Pani Julia to wspaniała artystka i wyjątkowa nauczycielka. Nasza Ala (11 lat) brała lekcje gry na pianinie i śpiewu przez cały rok szkolny. Córka uwielbia Panią Julię za uśmiech, ciepło, pasję i podejście do uczniów. A my rodzice bardzo doceniamy, że będąc przemiłą potrafi egzekwować dyscyplinę w pracy muzycznej dziecka. Alicja zrobiła ogromne postęp i nie chciała kończyć lekcji. Dziękujemy.)))

avatar
Liv
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Zdecydowanie każdemu polecam zajęcia z Julią! Miałam wcześniej już paru nauczycieli i mogę śmiało stwierdzić, że te najbardziej mi odpowiadają, przestałam się wstydzić śpiewać i odzyskałam radość z grania.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Bardzo polecam lekcje pianina z Julią! Atmosfera była super, a nauczycielka ma ogromną wiedzę. Bardzo imponujące było dla mnie, że umie zagrać ze słuchu nawet utwory które pierwszy raz słyszała. Doceniam też, że Julia przygotowywała utwory w moich ulubionych gatunkach.

Myślę że Julia jest bardzo elastycznym nauczycielem, ponieważ wzięła pod uwagę, że gram tylko rozrywkowo dla siebie, więc nie naciskała mocno na bardzo szczegółowe techniczne aspekty (co zdarzało mi się na innych lekcjach i trochę zabierało radość z gry). Polecam te lekcje każdemu, kto chce nauczyć się grać na pianinie w swobodnej atmosferze!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Serdecznie polecam! Wspaniałe podejście, mega motywujące. Aż chce się grać więcej i więcej :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2023

Pani Julia potrafi w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć wszelkie zawiłości muzyczne. Moje dzieci bardzo lubią lekcje z Panią Julią, sprawiają im prawdziwą przyjemność. Każdy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania, jest traktowany po partnersku. Utwory są umiejętnie aranżowane i dobrane tak, aby nawet początkująca osoba mogła cieszyć się z grania znanych melodii.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Świetne zajęcia, miła atmosfera, Pani Julia ogromny talent, bardzoooo polecam ♥︎

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2023

Świetne podejście do dzieci, mega talent. Pani Julia potrafi zainteresować muzyką i odnaleźć pasję. Polecam.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2022

Wspaniałe zajęcia! Atmosfera jest ciepła, miła i przyjemna. Julia jest bardzo niesamowitą, wyrozumiałą nauczycielką, która świetnie tłumaczy. Dzięki niej moja gra na pianinie oraz znajomość nut się znacznie poprawiła.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2022

Pani Julia spowodowała, że moja córka zaczęła chętnie siadać do pianina. Uczy córkę online, bo dzieli nas duża odległość. I mimo tego widzę same pozytywy. Jesteśmy na początku tej drogi, jednak jestem pełna nadziei, że dzięki Pani Julii córka będzie czerpać radość i frajdę z muzykowania. Ciepła, sympatyczna, profesjonalna i punktualna.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2022

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Julką. Jeśli chcecie szybko i w przyjemnej atmosferze nauczyć się gry na pianinie, to te zajęcia są właśnie dla was. Te lekcje to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym a Julia to przemiła, cierpliwa i kompetentna nauczycielka, której pasja muzyczna udziela się uczniom❤️

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Super zajęcia, zaczynając od zera już po pierwszej lekcji mogłam zagrać utwór na pianinie. Lekcje odbywają się w miłej i zachęcającej atmosferze. Po każdej lekcji widzę znaczący postęp.

avatar
Izzi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Wspaniała, ciepła osoba, bardzo utalentowana. Przez ostatni rok uczyła moją córkę, efekty są zaskakujące, osiągnęła bardzo wysoki poziom. Polecam z czystym sumieniem, inwestycja w naukę pianina z Panią Julią to dobra lokata ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Bardzo polecam zajęcia z Julką! Jest bardzo cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy. Potrafi zachęcić i zmotywować. Nie mam wielkiego talentu muzycznego, a mimo to dużo się nauczyłam ❤️ Często razem wybieramy piosenki i utwory do nauki, a to daje jeszcze większa motywacje do dalszej pracy.

avatar
Nastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2022

Pani Julia czyni cuda. Nasza sześciolatka zaczęła z chęcią siadać do pianina. Sama, zupełnie z własnej woli, śpiewa i „komponuje” własne melodie. Lekcje z panią Julią są dla niej dużą radością. Klara czeka na cotygodniowe spotkania. Naprawdę czeka :)

avatar
Iliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Julia is an incredible teacher, patient, kind and very talented. For a year she has been giving piano and singing lessons to my daughter, thanks to her flexibility and adaptation to my daughter's needs, the lessons are full of interesting instructions that have helped my daughter to advance in her learning, and to be very motivated in each lesson.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Pani Julia uczyła mnie przez 6 lat, na początku rytmiki a później głównie kształcenia słuchu, przez cały ten czas pianina.
Jako nauczycielka jest cierpliwa i ma swoje sposoby aby wyjaśnić zawiłości kształcenia sluchu. Repertuar pianina dobiera do zainteresowań ucznia.
Lekcje szybko mijają w przyjaznej atmosferze, czas jest jednak efektywnie wykorzystywany i dopiero jak materiał jest zrobiony jest chwila na luźną rozmowę.
Często na koniec lekcji był mini pokaz dla rodziców i dodatkowe instrukcje do dalszych ćwiczeń.
Pani Julia to moja ulubiona korepetytorka :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Julia przeprowadziła naszą córkę przez pełne 6 lat szkoły muzycznej I stopnia - począwszy od rytmiki, poprzez kształcenie słuchu i audycje jak również chór i pianino jak instrument dodatkowy. W zasadzie ten jedne fakt jest najlepszą rekomendacją.
Na przestrzeni tych lat umiejętnie dostosowywała metody pracy, mobilizując do systematycznych ćwiczeń. Jula jest osobą, której celem jest przekazanie wiedzy, wymagającą zaangażowania od ucznia jednakże równie wiele daje od siebie. Taka kombinacja przekłada się na wymierne rezultaty i widoczne postępy. Przy tym wszystkim tworzy więź gwarantującą swobodną atmosferę w trakcie zajęć.
Z perspektywy rodzica, dużym atutem jest również elastyczność i poszukiwanie rozwiązań w kryzysowych sytuacjach.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Julia jest niesamowicie sympatyczną i doświadczoną osobą. Ma ogromny talent i dobry słuch. Zajęcia nie są ani trochę stresujące i już po pierwszej godzinie można wyciągnąć wiele cennych wskazówek. Polecam ciepło! ☺️

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2022

Julia to świetna nauczycielka - cierpliwa, przesympatyczna, posiadająca wiedzę i talent. Zajęcia z nią to zawsze przyjemność. Umie zachęcić, zmobilizować. Kilka razy zmieniałam nauczyciela gry na pianinie, aż wreszcie trafiłam na Julię - bardzo się cieszę bo wiem, że to dla mnie najlepsza osoba do nauki gry na tym instrumencie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Zajęcia z Julia to sama przyjemność :) materiał dostosowany nie tylko do umiejętności ale także do preferencji ucznia. Świetna atmosfera oraz podejście do ucznia, po kilku miesiącach nauki z Julią zdecydowanie widzę poprawę swoich umiejętności, a zaczynałam od zera :) polecam !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Julia jest bardzo miłą, ciepłą, a przede wszystkim cierpliwą osobą :) Nigdy nie miałam problemu z przełożeniem lekcji na inną godzinę. Szczerze polecam jako nauczyciela gry na pianinie. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Pani Julia jest ciepłą osobą, ma niesamowitą wrażliwość muzyczną i potrafi to przekazać swoim podopiecznym. Zajęcia są interesujące dostosowane do emocji i możliwości dziecka. Moja Lenka uwielbia muzykę z Panią Julią i czeka na lekcje. Pozdrawiam;)

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Julia ma wyjątkowe podejście do najmłodszych dzieci, wielkie zaangażowanie w proces nauki oraz świetna atmosfera czynią te zajęcia bardzo ciekawe.

avatar
Karena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Z Julką poznałyśmy się 4 miesiące temu.I od samego początku bardzo polubiłam zajęcia z nią .Jest wspaniałym nauczycielem który potrafi wszystko wytłumaczyć ,koryguje wszystkie moje błędy i jest mega cierpliwa i najważniejsze POMAGA MI RÓWNIEŻ PO LEKCJACH (słuchając wysłanych nagrań ,korygowaniem odpisywaniem nawet o 23:)) Zajęcia są samą przyjemnością i pomimo że mam ok 40 km to nie mogę doczekać się kolejnej lekcji.Julia ma ogromy talent oraz wiedzę i wiem że już nie zmienię swojego nauczyciela.Polecam lekcje z Julką z całego serca!!!!!

avatar
Maciek tata Frania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Wystarczy jedna lekcja by w sercach Państwa dzieci zagrała wiosna! Niesamowicie pozytywna energia, cierpliwość oraz dyscyplina. Pije wodę XD Nic więcej prócz uśmiechu dziecka nie potrzebuje do lekcji.
Pozdrawiam Julio ;)

avatar
Natallia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2022

Pani Julia to przesympatyczna nauczycielka gry na fortepianie. Posiada świetne podejście do dzieci. Bardzo bardzo polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Dzięki Pani Julii moja córka CHCE grać. Pani Julia angażuje i mobilizuje, pomaga dziecku odkrywać jego możliwości, skutecznie zachęca do ćwiczeń poza lekcją. A wszystko w lekkiej i pogodnej atmosferze. W dodatku Pani Julia jest bardzo punktualna i skrupulatna. BARDZO polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Pani Julia jest przede wszystkim przemiłą, ciepłą osobą. Jest wspaniałym nauczycielem, pełnym pasji i zaangażowania. Córeczka uwielbia p. Julię, lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, materiał do opanowania dobierany jest bardzo starannie. Pani Julia jest osobą, której można śmiało powierzyć edukację muzyczną dziecka. Efekty Jej nauczania w grze na pianinie są niesamowite.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2021

Pani Julia jest bardzo kompetentną, zaangażowaną i przemiłą osobą. Umie zmotywować dziecko do pracy i zachęca je do rozwijania swoich umiejętności i mocnych stron. Pani Julia już od wielu miesięcy uczy moją 14 letnią córkę gry na pianinie a postępy są widoczne po każdej lekcji dlatego bez wachania polecam Panią Julię jako świetną nauczycielkę.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Świetna nauczycielka, cierpliwa, wszystko potrafi wytłumaczyć. Uczyła mnie gry na keybordzie i lekcje z nią były największą przyjemnością. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Julia uczy moje dzieci gry na fortepianie od ponad 4 lat. Jest bardzo kontaktową, profesjonalną osobą, która potrafi dotrzeć z wiedzą do osób w różnym wieku. Jej entuzjazm oraz zaangażowanie są zaraźliwe :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju muzycznego naszych dzieci, a one dobrze się przy tym bawią. Polecamy naukę z Panią Julią.
Dzieci wraz z rodzicami

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Pani Julia jest najlepsza, polecam. Z nikim nie zrobiłam tak dużych postępów jak z Panią Julia.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Nie ma opcji żeby wpisać ocenę celującą, ale gdyby była to na pewno bym taką wybrała. Pani Julia od roku uczy moją starszą córcię, a od niedawna również młodszą - każde spotkanie jest pełne energii i uśmiechu. Niezależnie od tego, Pani Julia potrafi również wymagać od ośmiolatki systematyczności i po roku widać już niezłe postępy. Plus elastyczność, która pozwala zapracowanym rodzicom na omijanie raf w kalendarzu. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.