Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Łódź
Rybnik
Biologia40 / 60 min

Julia

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów, którzy chcą perfekcyjnie przygotować się do matury rozszerzonej z BIOLOGII. Przygotowuję do matury oraz pomagam w przygotowaniu do bieżących sprawdzianów i kartkówek . Znam doskonale schematy rozwiązywania zadań oraz standardy jakimi komisje kierują się przy sprawdzaniu prac maturalnych. Zapewniam materiały dydaktyczne w formie ksero lub pdf przygotowane przeze mnie. Na każdej lekcji uczeń otrzymuje najważniejsze notatki oraz mnóstwo zadań zgodnych z wytycznymi do matury. Zajęcia  ONLINE!!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2019 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.