Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Żoliborz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 80 / 60 min

Julia

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti! :-)

Jestem absolwentką Italianistyki UW z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Mam za sobą liczne podróże do Włoch, ukończyłam m.in kurs j.włoskiego na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii, uczestniczyłam w wymianie studenckiej we Włoszech.
Pracowałam jako przewodniczka miejska oprowadzając wycieczki włoskojęzyczne po Warszawie. Włoskiego uczyłam m.in. w firmach i w szkołach językowych (Scuola Dante, Lingue Insieme). Aktualnie prowadzę lekcje online.

Jestem osobą empatyczną, szybko nawiązującą kontakt z uczniem, spontaniczną. W trakcie lekcji staram się wykorzystać takie pomoce jak filmy, piosenki, gazety, by jak najbardziej przybliżyć uczniów do realiów i mentalności włoskiej. Jestem otwarta na oryginalne metody uczenia, np. w terenie podczas zwiedzania czy też w kuchni podczas gotowania.

Zapraszam zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z włoskim, jak i te, które chcą powtórzyć gramatykę, przypomnieć sobie słownictwo.

Moją pasją, poza językami, jest ekologia, ochrona przyrody i pszczelarstwo. Chętnię porozmawiam (po włosku oczywiście!) o tym z Tobą podczas lekcji :-)

Zapraszam!
Julia

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 03.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.