Julita Michalak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam Wszystkich, którzy mają poczucie, że zawiłości języka polskiego sprawiają im trudność. W miły, przyjemny i profesjonalny sposób pomogę Wam to zmienić!

Oferuję:
- korepetycje z języka polskiego w zakresie: pracy z tekstem, redagowania prac pisemnych, treści gramatycznych i ortografii,
- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty zgodnie z wytycznymi CKE.    

Podczas pracy z uczniem niezwykle ważna jest dla mnie dobra atmosfera oraz indywidualne podejście do jego możliwości i stylu uczenia się. Zawsze staram się przedstawić zagadnienia na konkrecie – tak, aby nawet w przypadku treści gramatycznych – często abstrakcyjnych – dzieci mogły „doświadczyć” tego, o czym się uczą. W swojej praktyce stosuję wiele metod aktywizujących, pozwalających na szybsze i bardziej efektywne zapamiętywanie omawianych treści. Przy wprowadzaniu nowych treści chętnie wykorzystuję mnemotechniki oraz naukę w oparciu o skojarzenia wzrokowe i ruchowe. Bazuję na autorskich pomocach dydaktycznych i materiałach, które w łatwy i przejrzysty sposób pozawalają uporządkować wiedzę.  

Od kilku lat jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, co pozwala mi na rzetelne przygotowanie ucznia do pracy z arkuszem i osiągnięcie satysfakcjonujących go wyników.  

Mam również wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.  

Serdecznie zapraszam do kontaktu! Tel: 509 979 476 (po godzine 16, jeżeli nie odbiorę, to na pewno oddzwonię)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach filologia polska, logopedia z audiologią i neurologopedia. Ukończyłam kurs integracji sensorycznej oraz  Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. W kontaktach z dziećmi stawiam na otwartość i pielęgnowanie ich indywidualnego, wyjątkowego spojrzenia na świat, który nas otacza.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Łódzki
Magister
filologia polska, logopedia z audiologią, neurologopedia
Kursy i szkolenia
08.2019
Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.