Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Zabrze
Częstochowa
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz zajęć z języka rosyjskiego z native speakerem z Rosji?
DOBRZE WYBRAŁAŚ/WYBRAŁEŚ!

Prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Moje zajęcia cechują się indywidualnym podejściem do każdego ucznia oraz maksymalnym nastawieniem na praktykę języka. Ze mną poznasz tajniki tego pięknego języka, przełamiesz bariery językowe oraz poznasz rosyjską kulturę. Do każdych zajęć przygotowuję materiały dodatkowe, które są dostępne dla ucznia. Dzięki czemu ma możliwość powtórzenia sobie wiedzy przerobionej na zajęciach nawet po kilku latach!

MOJA OFERTA:

  • Przygotowanie do egzaminów z języka rosyjskiego
  • Korepetycje na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej
  • Przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka rosyjskiego
  • Konwersacje językowe
  • Szybki kurs językowy, z którym przejdziesz z rosyjskim na Ty (od podstaw oraz powtórka)

Parę informacji o mnie:

Od najmłodszych lat lubiłam uczyć się języków i poznawać zawiłości językowe. Sprawia mi ogromną przyjemność rozwijanie moich językowych umiejętności, a potem przekazywanie tej wiedzy moim uczniom.

Gdy usłyszałam pierwszy raz język polski, bardzo chciałam się go nauczyć. Udało mi się go nauczyć w jeden rok na poziom C1 (zaawansowany), pokażę i Tobie, jak nauczyć się tak szybko rosyjskiego!

Studiuję w Polsce filologię słowiańską na Uniwersytecie Śląskim, na który dzięki wysokiej znajomości językowej oraz bardzo dobrych wynikach w nauce dostałam darmowe miejsce dla najlepszych studentów z zagranicy. Studiuję ten kierunek, ponieważ kocham poznawać nowe języki i jest to moja pasja. 

Uczestniczyłam również w kursie Szkoły języka i kultury polskiej Uniwersytetu Śląskiego na poziomie C1 i ukończyłam go z wyróżnieniem na 100% co kwalifikuje mój polski na co najmniej poziomie C1/C2 (C2 - Najwyższy poziom biegłości językowej).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - 10.2023
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
Filologia słowiańska z językiem angielskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2022

Bardzo dobra korepetytorka, dzięki niej w bardzo szybkim tempie podreperowałem język rosyjski.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2022

Indywidualne podejście i duża cierpliwość dobrze charakteryzują panią Julię. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, są prowadzone w ciekawy sposób i nigdy nie wkrada się rutyna. Polecam każdemu!

avatar
DS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Bardzo polecam Panią Julię! Przemiła atmosfera, wszystko jasno tłumaczone :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Juli! Polecam Ją jako korepetytora w 100%. Podczas zajęć wszystko jest tłumaczone jasno i dokładnie.W razie problemów Pani Julia kilkakrotnie powtarza niezrozumiałe zagadnienia . W moim przypadku zajęcia przynoszą rezultaty. Pani Julia wykazuje się dużą cierpliwością, wyrozumiałością...z wielkim sercem i oddaniem podchodzi do zajęć. Jest zawsze przygotowana na spotkania ( w moi przypadku on-line). .Jest świetna-polecam!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.