Julia Zalewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka  francuskiego. Jestem studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim i chętnie pomogę w nauce.  W przypadku języka francuskiego jestem na poziomie B1 dlatego lekcje mogę poprowadzić w zakresie A1-A2 dla początkujących. Bardzo dobrze mówie, spędziłam we Francji lato, pracując dla tamtejszej arystokracji, ponadto naukę kontynuuje cały czas :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa13:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Prawo
Kursy i szkolenia
08.2018
IELTS
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.