Julia Walczak

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski49 - 69 / 60 min

Julia Walczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!
Jestem absolwentką filologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć językowych.
Doświadczenie w nauczaniu zdobyłam pracując jako lektor w renomowanej szkole języka angielskiego Helen Doron. Uczestniczyłam również w obozach językowych z native speakerami (NativesWorld) w roli lektora języków obcych.
Obecnie prowadzę również własną szkołę językową Smarts Online .

Zapraszam na zajęcia z angielskiego w prowadzonej przeze mnie szkole językowej!

Prowadzimy:

Zajęcia dla dzieci - zajęcia dla najmłodszych, skupiające się na tym by dzieci odnalazły radość w nauce języka obcego. Zajęcia opierają się w dużym stopniu na grach i zabawach językowych, poznawaniu podstawowego słownictwa i nauce budowania prostych i poprawnych gramatycznie zdań.

Korepetycje dla dzieci i młodzieży - zajęcia bazujące na zagadnieniach omawianych w szkole. Głównym celem podczas zajęć będzie utrwalenie i poszerzenie wiedzy zdobytej w szkole. Podczas korepetycji zadbamy o dobre przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów, jak i poprawne rozwiązanie zadań domowych.

Przygotowanie do matury (rozszerzonej i podstawowej) - przygotowanie obejmuje pracę nad zagadnieniami gramatycznymi, jak i poszerzeniem słownictwa. Podczas tych zajęć skupiamy się na rozwiązywaniu typowych dla tego egzaminu formach ćwiczeń.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty - zajęcia poszerzające słownictwo i utrwalające gramatykę, sprawdzaną na egzaminie. Dodatkowo ćwiczymy typowe dla egzaminu formy zadań, również część pisemną (pisanie mejla).

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej - podczas tego rodzaju zajęć wspólnie przygotujemy odpowiedzi na najczęstsze pytania pojawiające się podczas rekrutacji. Zadbamy również o to, byś płynnie potrafił/a opowiedzieć o swoim doświadczeniu i aspiracjach zawodowych.

Konwersacje - ćwiczenie praktycznego zastosowania języka. Tematy naszych rozmów dobieramy tak, aby były one dla Ciebie interesujące. Jest to idealny wybór dla osób chcących poprawić swoją płynność wypowiedzi oraz wymowę.

Przełamywanie bariery językowej - czyli konwersacje dla osób początkujących. Są to zajęcia dla osób początkujących, które chcą przełamać strach przed popełnianiem błędów i mówieniem w obcym języku.

Formy prowadzenia zajęć
ONLINE: Wszystkie zajęcia prowadzone są online. Jest to obecnie najczęściej wybierana forma zajęć ze względu na jej skuteczność, wygodę i oszczędność czasu. Uczniowie uczący się w formie stacjonarnej, jak i online osiągają równie dobre wyniki w nauce.

Cennik :
Zajęcia z angielskiego w parach: 49zł od osoby / za 60min
Zajęcia z angielskiego indywidualne: 69zł / za 60min

Zapraszam serdecznie na pierwszą lekcję :)

Kontakt: +48 791 007 370

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Filologia germańska z językiem angielskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2021

Wcześniej chodziłem na zajęcia osobiście do Pani Julii, a teraz chodzę na zajęcia w otwartej przez nią szkole. Poziom zajęć jest równie wysoki, co lekcji prowadzonych osobiście przez Panią Julię. Wiem, że osobiście szkoli nauczycieli w swojej szkole. Polecam wszystkim osobom, które szukają nauczycieli z doświadczeniem i pasją!
Pozdrawiam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Pani Julia jest wspaniała!!!
Potrafiła mnie zmotywować do ciężkiej pracy jak żaden dotychczasowy korepetytor.
Baaaaaardzo dziękuję

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Wybór lekcji z Panią Julią okazał się świetnym wyborem! Córka miała duże braki w posługiwaniu się językiem, już po pierwszej lekcji było widać efekty! Oceny poszły w górę, lecz co najważniejsze, to do czego dążyliśmy, uzyskała swobodę w posługiwaniu się językiem. Lekcje są prowadzone w nietypowy sposób, wiedza utrwalana różnorodnie licznymi grami, quizami, skojarzeniami, dzięki czemu język stał się przyjemnością, a nie tylko jednym z wielu przedmiotów szkolnych. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Pani Julia ma świetne podejście to wykonywanej pracy. Syn od razu poprawił swoje oceny. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.