Julia Van Amstel

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem native speakerem języka niderlandzkiego, pracującym już 5 lat jako lektor. Obecnie jestem wykładowcą języka niderlandzkiego w szkole językowej Van Amstel, prowadze lekcje indywidualne lub grupowe w małych grupach po 5 osób, na które można się zapisać przez naszą stronę Van Amstel.

 [*Nauczę cię holenderskiego, tak jak nauczyłam już setki innych osób przez lata. Sprawdź moje opinie na naszej stronie internetowej Van Amstel PL lub na facebooku!

*] Oferuję efektywne lekcje niderlandzkiego, bez stresu, i profesjonalnie przygotowane, przez lektora z latami doświadczenia w nauczaniu. 

*Lekcje indywidualne:

[*Gdzie chcesz i kiedy chcesz ] , prowadzę lekcję online przez Skype lub microsoft teams, jestem dostępna od pon do pt w godzinach 10:00 do 21:00.

- Dostosowuję tempo do twoich możliwości przyswajania wiedzy, a ty decydujesz jak długo i kiedy będziesz chciał się uczyć.

- Nie musisz kupować drogich podręczników, w Van Amstel [*zapewniamy wszystkie potrzebne materiały; podręcznik, ćwiczenia i listy słówek.

 *]- Mamy swój własny autorski podręcznik do nauczania niderlandzkiego od zera!

- Oferuję także przygotowanie do rządowego inburgeringsexamen lub egzaminu NT2

- Tłumaczenia z języka polskiego na język niderlandzki, teksty, blogi, strony internetowe, dokumenty, listy.

Oferuję również lekcje grupowe WEEKENDOWE, w każdą niedzielę, można się zapisać przez naszą stronę internetową Van Amstel PL lub skontaktować się ze mną przez maila. Kursy grupowe odbywają się w małych grupach po 6 osób, materiały lekcyjne również są gratis.

Wystawiam także faktury i paragony.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
Lektor języka niderlandzkigeo
Uczę języka niderlandzkiego po polsku już 5 lat, obecnie w szkole językowej Van Amstel.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z Julią, jest bardzo sympatyczną, zaangażowaną nauczycielką, dobrze tłumaczy, przygotowuje dużo ciekawych materiałów, a na lekcjach panuje miła atmosfera. Odbyłam u niej kurs indywidualny na poziomie C1, skrojony pod moje specyficzne wymagania zawodowe (jestem tłumaczką ustną) i Julia doskonale dostosowała lekcje do moich potrzeb, co pomogło mim zrobić duże postępy. Bardzo dziękuję i polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Miałam przyjemność poznać Julię ponad 8 miesięcy temu. Od tego czasu uczęszczam 2 razy w tygodniu na lekcje języka niderlandzkiego i mogę powiedzieć, że jestem z nich naprawdę zadowolona. Julia jest bardzo przyjazną, otwartą i zaangażowaną osobą i myślę, że był to jeden z najlepszych wyborów, jakiego mogłam dokonać w tym czasie. Udało mi się podciągnąć mój holenderski o parę poziomów i dzięki temu jestem teraz wystarczająco pewna swoich możliwości aby aplikować na stanowiska pracy z językiem holenderskim.

Van Amstel

dziękuję bardzo :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Polecam Julię, jest cierpliwą, choć bardzo wymagającą nauczycielką. Zawsze dobrze przygotowana do lekcji. Potrafi tłumaczyć gramatykę holenderską, która była dla mnie zawsze wyzwaniem. Największą zaletą jest jak dla mnie uczenie się akcentu i wymowy od Julii, tak jak od native speakera.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Julia jest bardzo wymagającą ale za to skuteczną nauczycielką, nauczyła mnie od poziomu zero aż do B1. Zna język na poziomie native, co było dla mnie ważne, żeby uczyć się zasad gramatyki po polsku, czyli od polsko medycznego jezycznego korepetytor a jednocześnie takiego, od którego nauczę się właściwej wymowy, nie suszonej polskim akcentem. Bardzo polecam Julię!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Polecam każdemu lekcje z Julią, bardzo cierpliwa i wyrozumiała lektorka i native speakerka języka Niderlandzkiego. Uczymy się razem niderlandzkiego już 6 miesięcy i dzięki naszym lekcją udało mi się przejść z poziomu zerowego na B1! Możliwość dostosowania zajęć do własnych możliwości czasowych jest wielkim plusem (szczególnie dla pracujących na bardzo nieregularnych zmianach, jak ja). Do tego panuje przyjazna atmosfera podczas lekcji. Julia jest bardzo otwarta, pomocna i zaangażowana w to co robi. Możliwość wyboru tematyki zajęć co jest wielkim plusem. Ja jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam każdemu na każdym poziomie.

Van Amstel

dziękuję bardzo :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.