Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 80 / 60 min

Julia Tutka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,Mam na imię Julia, a korepetycji udzielam od 5 lat. Jestem absolwentką Skandynawistyki na UG, a oprócz tego czynnie działającą harcerką ZHP. Kocham pracę z dziećmi i młodzieżą, zazwyczaj współpracuję z osobami w wieku 9-18 lat. Posiadam certyfikat językowy CAE, a latem pracuję na obozach językowych, cały czas posługując się językiem angielskim. Moim celem są świetne wyniki, ale także przełamanie strachu przed płynnym posługiwaniem się językiem i pokazanie, że może być to coś, co jest to powodem do dumy. 
Zapraszam także w parach!
SZCZEGÓŁY OFERTY:Zajęć najchętniej udzielam u siebie w domu lub online. Po więcej informacji zapraszam w wiadomości prywatnej. Zachęcam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa18:40 - 20:00
Czwartek18:40 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Skandynawistyka
Kursy i szkolenia
06.2017
CAE
Doświadczenie
02.2017 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Najlepsza inwestycja w dodatkowe zajęcia z j. angielskiego dla 11-latka! Zajęcia są prowadzone w sposób uporządkowany i profesjonalny. Każda lekcja (w naszym przypadku 1,5h) była zawsze dokładnie przygotowana.
Nauka z Panią Julią według syna, to czysta przyjemność. Niesamowite, efektywne i ciekawe lekcje.
Współpracę oceniamy na 6+ za profesjonalizm, cierpliwość i pasję oraz umiejętność tworzenia niezwykłej atmosfery na bardzo wysokim poziomie.
Mamy nadzieję na kontynuację przygody z j. angielskim w tym wydaniu już po wakacjach!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Zajęcia dla 9-latka prowadzone z pełnym zaangażowaniem. Materiał przygotowywany w takiej formie, aby był jak najbardziej interesujący. Spokój i opanowanie podczas zajęć. Jeżeli dziecko miało gorszy dzień i ciekawiło je coś innego, nie było problemu, aby zmienić trochę temat zajęć. Pani Julia jest otwarta na sugestie rodziców. Świetnie dogaduje się z dziećmi. Otwartość i poczucie humoru. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.