Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę pomocy uczniom szkół podstawowych w zakresie nauczania początkowego. Jestem osobą cierpliwą, kreatywną, lubiącą dzieci. Oferuję: - pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowaniu do zajęć i przyswojeniu materiału, nadrabiania zaległości-chętnie pomogę w nauce matematyki, pomoc dla dzieci z problemami w czytaniu, pisaniu - powtarzaniu materiału do sprawdzianu. Ukończyłam studia inżynierskie wiec chętnie pomogę w lepszym zrozumieniu matematyki, chemii. Zapewniam własne, ciekawe materiały, które pozwolą w łatwiejszy sposób zrozumieć wszystkie niejasności i sprawią, że nauka będzie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:30
Wtorek17:00 - 20:30
Środa17:00 - 20:30
Czwartek17:00 - 20:30
Piątek17:00 - 20:30
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.