Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz)
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia70 / 90 min

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam licealistów przygotowujących się do matury z biologii na zajęcia, które pomogą Wam osiągnąć wysoki wynik maturalny. Jestem studentką medycyny, na maturze zdobyłam 95% z biologii i chętnie podzielę się wiedzą i nauczę pisać odpowiedzi pod wymagany klucz. Biologia jest moją pasją. Trzeba ją zrozumieć, a nie uczyć się jej na pamięć. W cenie zajęć oferuję autorskie notatki, niezbędne w uporządkowaniu materiału. Dodatkowo zapewniam dużą ilość materiałów dodatkowych, w tym zadań maturalnych przerabianych na zajęciach. Prowadzę lekcje zarówno online, jak i stacjonarnie. 
Zainteresowanych proszę na kontakt

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Prowadząca z dużą wiedzą.
Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.