Julia Dyrdycka-Borowa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +1)

Julia Dyrdycka-Borowa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Julia Dyrdycka-Borowa

O mnie

Jestem studentką filozofii z rocznym doświadczeniem pracy w szkole językowej. Napisałam matury na poziomie rozszerzonym z filozofii, fizyki, matematyki, niemieckiego, polskiego i angielskiego. Dostałam się z pierwszej rekrutacji na architekturę na Politechnice Warszawskiej, prawo, psychologię i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim i Jagiellońskim. Dzięki pandemii miałam okazję przetestować bardzo wiele metod skutecznego uczenia się i przygotować się do ww. egzaminów. Bardzo chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i pomogę każdemu w nauce filozofii, języka polskiego i niemieckiego :))

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Filozofia
Kursy i szkolenia
05.2020
DSD II, kursy nauczycielskie
Doświadczenie
12.2021 - aktualnie
Szkoła językowa
Prowadzę kursy dla dzieci i dorosłych w szkole językowej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Fenomenalna! Pani Julia jest zaangażowana i bardzo profesjonalna. Przygotowana do zajęć, zdecydowanie potrafi pomóc z najtrudniejszym materiałem również w krótkim czasie. Naprawdę polecam!

Julia Dyrdycka-Borowa

Bardzo dziękuję za opinię! :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.