Julia Strumińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin

Julia Strumińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Julia Strumińska

O mnie

Jestem studentką III roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Udzielam korepetycji z matematyki (poziom od podstawówki po gimnazjum), języka niemieckiego (poziom A1-B2), biologii oraz edukacji wczesnoszkolnej. Przede wszystkim zależy mi, aby uczeń zrozumiał dane zagadnienie/temat. Jestem osobą bardzo cierpliwą i wymagającą, która przede wszystkim stawia na jakość zajęć.Aktualnie skupiam się na korepetycjach z biologii, z których udostępniam także własne, świetne do nauki notatki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Szczerze polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.