Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nisko
Lublin (Czechów Południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WOLNE MIEJSCA
Oferuję pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych uczniom szkoły podstawowej. Jestem osobą bardzo pracowitą i sumienną. Gwarantuję miłą i przyjazną atmosferę. Godziny i dni odbywania korepetycji do ustalenia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2023

Bardzo polecam Panią Julię, odkąd syn zaczął korepetycje skończyły się problemy z j. angielskim w szkole. Oceny od razu się polepszyły, a dziecko nie chce innego korepetytora. Pani Julia wspaniale uczy, ale też ma świetne podejście do dzieci. Gorąco polecam każdemu kto się zastanawia i szuka dobrego korepetytora.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Pani Julia to najlepsza korepetytorka, jaką sobie można wymarzyc! Nie dość, że jest bardzo zorganizowana piekielnie punktualna to na dodatek przesympatyczna i bardzo ludzka podczas nauki. Wszystko tłumaczy powoli i na spokojnie. Dzięki Pani Juli mój syn świetnie sobie radzi na lekcjach języka angielskiego .Nie dość,że omawia i nim każdą lekcje ,którą brał w szkole,to przygotowywała go do sprawdzianów oraz do testów ósmoklasistów. Syn na koniec roku ma 5 .Jestem bardzo zadowolona .A najlepsze jest to ,że Hubert zacząl mówić i rozumieć w języku angielskim.Podoba mi się,to że nauka nie opiera się tylko na zwykłych lekcjach ale na rozmowach co jest bardzo wazne. Gorąco polecam lekcje angielskiego z panią Julią.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.