Julia Augustyniak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Kraków

Julia Augustyniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Julia Augustyniak

O mnie

Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim oraz lektorem języka norweskiego w szkole językowej.

Licencjat ukończyłam na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Język norweski jest niezwykłym językiem otwierającym drzwi do wielu firm w Polsce i za granicą.

Oferuję pomoc, materiały i niezbędne informacje zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych, uczęszczających na studia licencjackie lub magisterskie.

Jestem również tancerką i nauczycielem tańca co pomaga mi w pracy z ludźmi. Uwielbiam sztukę i właśnie w takiej tematyce powstała moja praca licencjacka.Serdecznie zapraszam do współpracy :).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera
Licencjat
Skandynawistyka, język norweski
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Skandynawistyka, język norweski
Kursy i szkolenia
09.2019
Norskspråk og litteratur - Universitetet i Agder
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Serdecznie polecam lekcje języka norweskiego z tą Panią. Swoje umiejętności lingwistyczne zdobywa nie tylko na uniwersytetach w Polsce, ale również na prestiżowych kursach za granicą. Jako korepetytor z doświadczeniem mogę szczerze stwierdzić, że jest to osoba godna polecenia, cierpliwa i z perfekcyjnym zapleczem naukowo - dydaktycznym.
Polecam bardzo serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.