Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Łódź (centrum)
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski90 / 60 min

Julien

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Native speaker z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego.
Prowadzę  konwercacje i korepytycje z języka francuskiego ( on line lub w Łodzi ) dla różnych grup wiekowych.
W ciekawej atmosferze nauczysz się ze mną nie tylko języka, ale poznasz również kulturę, a nawet kuchnię francuską.
Zapraszam :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo mocno polecam! Julien pomógł mi przygotować się do trudnych egzaminów i obrony dyplomu we Francji. Wykazał się ogromnym profesjonalizmem, potrafi wytłumaczyć zarówno słownictwo, gramatykę, niuanse rozmowy z prawdziwym francuzem jak i tematykę uniwersytecką. Polecam z całego serca i dziękuję za wsparcie :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Bardzo polecam lekcje z Julienem. Świetnie prowadzi zajęcia i są one na wysokim poziomie. Dostosowuje ich treść do zainteresowań uczącego się co jest dużym plusem :) W dość szybkim tempie zdołałem przełamać blokadę w mówieniu po długiej przerwie w używaniu języka. Julien ma coś takiego w sobie, że aż chce się mówić, a każdy błąd przy okazji poprawi :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Świetne zajęcia! Julian jest przesympatycznym człowiekiem z którym można porozmawiać na każdy temat. Zajęcia przygotowywane są z użyciem artykułów, książek czy quizów. Polecam szczególnie osobom, które chcą zacząć płynnie mówić po francusku.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Polecam bardzo ! :) Doceniam możliwość rozmawiania o niuansach, odkrywania 'jak by Francuz powiedział, a jakby nie powiedział, nawet jeśli niby poprawnie'. Nie do przecenienia. Dużo inspiracji, życzliwości i luzu. Dla mnie super.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Zajęcia z Julien to prawdziwa przyjemność. Ciekawe, motywujące i prowadzone w miłej atmosferze. Podpisuję się całkowicie pod opiniami moich poprzedniczek i gorąco polecam wszystkim pasjonatom języka francuskiego.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2016

Jestem dość wymagającym uczniem, ale Julien sprostał moim wymogom. Bez problemów przygotowywał na zajęcia to co akurat potrzebowałam podszkolić. Bardzo dobrze się z nim rozmawia, na bardzo różne tematy. Potrafi wprowadzić miłą atmosferę i zaciekawić danym tematem. Polecam bez najmniejszego "ale".

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Fantastyczne zajęcia. Interesujące , bogate w nowe słownictwo, gramatyka dostępnie tłumaczona. Fajna atmosfera na zajeciach. Lektor dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania. Z każdych zajęć wynosisz cos nowego. Poznasz słynnych piosenkarzy francuskich, ciekawe filmy francuskich reżyserów a także zaczniesz czytać literaturę w jezyku francuskim. Czego chcieć wiecej. Gorąco polecam.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Polecam wszystkim, którzy chcieliby podszkolić francuski w sympatycznej atmosferze, w szczególności porozmawiać w tym języku, a przy okazji dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek na najrozmaitsze tematy. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie pojechać albo co zjeść we Francji, pytajcie śmiało - Julien podrzuci wam sto pomysłów! Bez problemu dogadacie się też po polsku, gdyby była taka potrzeba.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Uczyłam się u Juliena przez 2 Msc przed wyjazdem na praktyki do Szwajcarii. Polecam szczególnie osobom, którym zależy na poznaniu kultury i uczeniu się pod kątem komunikacji. Nigdy nie jest nudno i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy (szczególnie podróże i kulinaria!) ;) ważna rzecz dla zaczynających przygodę z językiem - lektor dobrze mówi po polsku, wiec nie ma obaw, że się nie zrozumiecie :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.