Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 / 60 min

Julita

Opis ogłoszenia

Masz problem z językiem niemieckim? A może szukasz pracy w Niemczech? Dobrze trafiłeś!
Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku filologia germańska, specjalność: translatologia. Chętnie pomogę Ci przełamać barierę językową. Oferuję szeroki zakres materiałów, a przede wszystkim gwarantuję profesjonalizm, solidność w nauczaniu oraz miłą atmosferę w czasie lekcji. Jestem nauczycielem języka niemieckiego w szkole podstawowej i gimnazjum. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji zwłaszcza dla uczniów gimnazjum oraz szkół podstawowych.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.