Julia Domitrak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +1)

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Doktor nauk humanistycznych (językoznawstwo/ kulturoznawstwo). Pochodzę z Ukrainy, mieszkam w Warszawie przez kilka lat. Jestem osobą dwujęzyczną (ukraiński i rosyjski), biegle posługuję się innymi językami obcymi (polski i angielski). Pracuję od dawna jako lektor i tłumacz. Uwielbam dzielić się swoją wiedzą z innymi: zarówno z dziećmi, tak i z osobami dorosłymi. Szukam indywidualne podejście do każdego klienta, staram się aby efekt naszej współpracy był widoczny na poziomie kompetencji językowej ucznia/studenta, dbam o utrzymanie zainteresowania w nauczaniu języków obcycych :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 12.2021
Uniwersytet Warszawski, studia doktoranckie
Doktor
Językoznawstwo, kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.