Julia Chmielarz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour, chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego dla dzieci, jak i dorosłych od podstaw (poziom A0), uczę aktualnie do poziomu A2/B1. Skończyłam I rok filologii Romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Byłam także we Francji na wycieczce, więc miałam okazję posłuchać żywego języka. Materiały przygotowuje sama, zazwyczaj są one z francuskich książek, a zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze :) Lekcje mogą odbywać się w parach u mnie w mieszkaniu na Brodwinie lub u ucznia (w zależności od odległości ok.5-10zł), możliwe są także zajęcia online, ale z wcześniejszą wpłatą na konto :) O kontakt proszę poprzez sms lub e-mail. Możliwość także pojedynczych zajęć raz na jakiś czas w celu omówienia przerabianych zagadnień w szkole/na studiach. 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 19:30
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.