Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
100 zł / 60 min
Aktywność: 2 dni temu
Biologia100 - 200 / 60 min

Julia Karbowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

MATURZYSTO! Jesteś zmęczony kuciem na pamięć niezrozumiałych formułek i masz dość tracenia punktów przez jedno słowo źle? A może opanowałeś już teorię, jednak klucz CKE to pogrom i wynik nadal Cię nie satysfakcjonuje? Nadal nie rozgryzłeś najtrudniejszych działów, chcesz podciągnąć swoje oceny i poszukujesz wsparcia, oraz kompana do przerabiania zadań? Dobrze trafiłeś!

ÓSMOKLASISTO! Potrzebujesz kogoś kto na spokojnie, bezstresowo, klarownie i  łopatologicznie wytłumaczy Ci biologię od zera? Konkurs na horyzoncie? Czy może marzy Ci się tytuł laureata? Dobrze trafiłeś!

Biologia jest moją największą pasją - szczególnie jej dziedziny, które sprawiają uczniom największe problemy: metabolizm, genetyka, mikrobiologia czy biochemia.

  • Teorię przerabiam wg. podstawy programowej  
  • Często posługuję się skojarzeniami, rysunkami, mapami myśli, aby łatwiej przyswoić temat
  • Będę wyjaśniała problemy biologiczne w taki sposób, aby Tobie było łatwiej zrozumieć :)
  • Stawiam na jasne wypracowanie sobie pewnych schematów, które ułatwią radzenie sobie w wielu zadankowych sytuacjach
  • Na lekcjach korzystam z szerokich źródeł : podręczników, zbiorów zadań i arkuszy maturalnych różnych wydawców.
  • Stawiam na systematyczność - pomogę odpowiednio ułożyć Ci plan nauki, będę formułować dla Ciebie pliki zadaniowe pod omawiane zagadnienia
  • Wzbogacam naukę ciekawostkami , nie wykładam suchej wiedzy;

W tej chwili prowadzę TYLKO zajęcia online przez Google meet!

Proszę kontaktować się przez SMS/mailowo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.2018 - 09.2021
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Biotechnologia
10.2021 - 09.2023
Uniwersytet Warszawski
Magister
Biotechnologia
08.2023 - 06.2024
Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego
Nauczanie biologii z przyrodą
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2023 - 02.2024
Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
02.2024 - 06.2024
CLX Liceum Ogólnokształcące im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota"
03.2024 - 06.2024
Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
09.2024 - 08.2025
Liceum Artes Liberales
09.2024 - 08.2025
Szkoła Podstawowa nr 24 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
09.2025 - aktualnie
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2025

Moja córka ma przyjemność korzystać z korepetycji z biologii i z pełnym przekonaniem mogę polecić tę nauczycielkę każdemu uczniowi. Pani Julia potrafi w niezwykle przystępny sposób tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe do zrozumienia. Ma ogromne pokłady cierpliwości oraz świetne podejście do ucznia – zawsze dostosowuje tempo i sposób pracy do indywidualnych potrzeb. Dzięki jej tłumaczeniom biologia stała się dla córki dużo prostsza i bardziej interesująca. Ogromnym wsparciem są także materiały jakie Pani Julia udostępnia córce w celu łatwiejszego zrozumienia zagadnień. Zdecydowanie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2025

Przez ostatni rok pani Julia prowadziła moją córkę Gabrysię i pogłębiała jej wiedzę z biologii do poziomu rozszerzonego.

Pani Julia jest doskonałym pedagogiem o wysokich kompetencjach. Jest osobą cierpliwą a zajęcia z nią przebiegają w doskonałej atmosferze. Moja córka szczególnie ceni jej ogromną wiedzę oraz otwartość, bezpośredniość i elastyczność.
Pani Julia ma doskonały kontakt z młodzieżą i potrafi z dużą cierpliwością tlumaczyć trudne zagadnienia przedmiotu.
Jest super zaangażowaną pasjonatką biologii i czuć, że lubi swoją pracę.

Gorąco polecamy zajęcia z panią Julią.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2025

Julia świetnie tłumaczy trudne zagadnienia, w ciekawy i przystępny sposób. Na zajęciach jest naprawdę miła atmosfera, Julka opowiada z pasją i zaangażowaniem.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2024

Bardzo polecam Julkę!
Julka jest wspaniała nauczycielka biologii! Dzięki niej rozumiałam różne tematy zajęcia były zawsze dobrze przygotowane a materiały bardzo pomocne, polecam każdemu kto chce lepiej zrozumieć biologię!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2024

Aktualnie syn przygotowuje się z Panią Julią do olimpiady. Pani Julia to osoba godna polecenia, kompetentna i zorganizowana. Wszystkie lekcje są przemyślane i starannie dopracowane pod kątem potrzeb ucznia.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2024

Bardzo polecamy Panią Julię. Zajęcia bardzo ciekawe, a wiedza przedstawiona w przystępny, zrozumiały sposób.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2024

Bardzo polecamy Panią Julkę ! Miła atmosfera zajęć, bardzo dobry kontakt, wysokie przygotowanie merytoryczne . My już z Panią Julka następny 3 rok .

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2024

Bardzo polecam Julkę! Dzięki jej zaangażowaniu i wyrozumiałości udało mi się przerobić w bardzo krótkim czasie cały materiał do matury z biologii. Zajęcia prowadzone w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Najlepsze przygotowanie do matury jakie otrzymałam❤️

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Zajęcia z Julką to była sama przyjemność. Dosłownie w niecały miesiąc wyjaśniła mi zagadnienia do matury, które były dla mnie trudnością przez co matura poszła mi bardzo dobrze. Jest z nią stały kontakt i na wszystkie pytania odpowiada również po zajęciach.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2022

Julka jest osobą, która z wielką przyjemnością i pasją przekazuje wiedzę. Czasem na zajęciach zadaję dość trudne pytania (gdyż bardzo interesuję się biologią) a ona zawsze stara się odpowiadać i wytłumaczyć wątpliwości. Sposób w jaki przekazuje wiedzę bardzo mi odpowiada a jej dodatkowe informacje są bardzo ciekawe i przydatne.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Julka jest mega miłą osobą która świetnie tłumaczy. Dzięki jej zrozumiałam tematy z którymi miałam problem. Nie mam pojęcia co bym bez niej zrobiła

avatar
Tola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Zajęcia z Julką są naprawdę wielką przyjemnością. Aż czuje się tę miłość do biologii i pewnie dlatego lekcje są bardzo efektywne. Najlepsze jest to, że atmosfera jest przyjacielska, a terminy spotkań elastyczne. Miałam korepetycje do poszczególnych tematów, jak również ogólnie, jako przygotowania do matury rozszerzonej i jestem bardzo zadowolona z wyboru korepetytorki!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Pani jest znakomicie przygotowana, posiada wiedzę oraz umiejętności. Prezentacje przez nią przygotowane są estetyczne i ciekawe. Córka jest zachwycona jej zajęciami. Polecam z przekonaniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.