Joanna Misiołek

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo!

Mam na imię Joanna i serdecznie zapraszam na korepetycje z matematyki.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym ukończyłam fizykę ze specjalnością pedagogiczną. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki oraz fizyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej.
Stosuje indywidualne podejście do ucznia. Dla każdego przygotowuję spersonalizowany program nauczania, dostosowany do jego potrzeb i priorytetów. Podczas zajęć stosuję różne techniki, tak aby omawiany materiał był w pełni zrozumiały.

  • Z uczniem szkoły podstawowej, często wykorzystuje elementy metodyki oraz materiały dydaktyczne Marii Montessorii, która opiera się na indywidualnym planie rozwojowym. Dzięki temu mogę nie tylko efektywniej pracować z uczniem, ale także wspierać jego samodzielność w zdobywaniu wiedzy. Często także wzbogacam zajęcia o gry matematyczne oraz grywalizację, dzięki którym uczeń przestaje bać się matematyki, a nauka sprawia mu coraz większą radość. 
  • W starszych klasach działam według przygotowanego przeze mnie programu powtórek, dzięki któremu egzamin ósmoklasisty oraz matura nie stanowią dla moich uczniów problemu. Skupiam się na zapoznaniu uczniów z arkuszami egzaminacyjnymi oraz organizuję samodzielną pracę z materiałem. Wraz z uczniem, analizuję różne metody wykonania zadania, stymulując tym samym kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz zaangażowanie w naukę.

Podstawą moich zajęć jest bezstresowa atmosfera, indywidualne podejście oraz skupienie na uczniu. Dzięki temu jestem w stanie nawiązać z uczniami dobry kontakt i często osiągamy razem wspaniałe rezultaty.
Lekcje przeprowadzam wyłącznie u mnie w domu, w centrum Wrocławia.
Koszt zajęć 45 zł/45 minut.
W celu umówienia lub dodatkowych pytań, proszę o telefon: 512 134 012.
W przypadku, gdybym nie mogła odebrać, proszę o pozostawienie wiadomości. 

Serdecznie pozdrawiam,
Asia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Dzięki Pani Joannie polubiłam matematykę i uwierzyłam w swoje możliwości. Aż strach pomyśleć, co byłoby na maturze, gdybym tu nie trafiła, a dzięki pani Joannie poszło mi śpiewająco! Jestem bardzo zadowolona, lekcje były przeprowadzane w miłej, domowej atmosferze, podziwiam poziom wyrozumiałości i cierpliwości z jakim się spotkałam. Dzięki tym korepetycjom matematyka stała się ciekawą łamigłówką, a nie, tak jak uczą w szkole, niemiłym obowiązkiem. Bardzo polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Dzięki pani Asi ponownie uwierzyłam w swoje możliwości, nauczyłam się rozwiązywać matury na bardzo wysoki procent i polubiłam matematykę. Przygotowywałam się z nią do egzaminu maturalnego i nie wyobrażam sobie innej korepetytorki! Pani Asia jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą, doskonale tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia i można ją śmiało o wszystko pytać. Na zajęciach panuje miła atmosfera i nie ma się czym stresować! Powiem wręcz, że przychodzi się na nie z przyjemnością i wychodzi się zawsze z nową wiedzą i pozytywnym nastawieniem do dalszej pracy!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Pani Joasia to niezwykle sympatyczna osoba, która spokojnie tłumaczy dostosowując metody do potrzeb ucznia. Dzięki korepetycją u Pani Joasi moje dziecko zaczeło rozumieć matematykę i nawet ją trochę polubiła. Niestety że względu na dojazdy ( jesteśmy spoza Wrocławia)musieliśmy zrezygnować ale to był pierwsza osoba która tłumaczyła a moje dziecko wiedziało o co chodzi a przeszliśmy wcześniej kilka osób.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Lekcje przebiegają w miłej i luźnej atmosferze, nauczycielka świetnie wszystko cierpliwie tłumaczy, matematyka nie budzi tutaj żadnych negatywnych emocji, a wręcz przeciwnie :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Bardzo mocno polecam!!! Sympatyczna atmosfera, dobrze przekazana wiedza i duuuża cierpliwość do uczniów :) Nie umiem i nie lubię matematyki ale dzięki Pani Joannie to się zmienia.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Serdecznie polecam! Pani Joanna ma dar do przekazywania wiedzy, a lekcje z nią są pracowite, lecz bez stresowe. Oprócz tego korepetytorka opasowuje metody nauczania do ucznia i obserwuje jego postępy. Jeśli widzi, że nad czymś trzeba jeszcze popracować, to zadaje uczniowi dodatkowe zadania, które mają na celu mu pomóc.

avatar
Dorian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Joanną. Wiedza przekazywana jest w bardzo przyjemny i łatwy do zrozumienia sposób, dodatkowo zajęcia są całkowicie bezstresowe. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepsza nauczycielka jaką w życiu spotkałem, jeszcze raz wszystkim bardzo polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Polecam! Korepetycje przebiegają przyjemnie oraz bezstresowo. Nauczycielka bardzo miła, dopasowuje metody nauczania do ucznia. Jestem bardzo zadowolona!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Serdecznie wszystkim polecam! Korepetycje odbywają się w bardzo miłej atmosterze, doskonale przygotowują do egzaminów. Dzięki nim przestałam obawiać się matematyki, polubiłam ten przedmiot, a do matury podeszłam bez stresu.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Atmosfera bardzo przyjazna. Czuje się zawsze być przygotowana do szkoły i na zajęcia chodzę z uśmiechem ja ustach. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2016

Serdecznie polecam! Lekcje prowadzone sa w bardzo miłej atmosferze. Matematyka przestała byc problemem, wręcz przeciwnie. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Bardzo polecam! Nauczycielka ma wyjątkowe, indywidualne podejście do ucznia i niezwykłą umiejętność objaśniania matematycznych zawiłości w przystępny, atrakcyjny sposób. Moja córka nie tylko zrozumiała matematykę, ale co najważniejsze - polubiła ten przedmiot!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Polecam wszystkim, korepetycje odbywają się w miłej atmosferze, bezstresowo, a matematyka okazuje się wcale nie taka trudna. Korepetycje są skuteczne i przyjemne.

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Polecam z calegoo serca. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemniej atmosferze ale co najważniejsze bardzo dużo dają. Nauczycielka jest wymagająca rzetelna i przede wszystkim świetnie przekazuje wiedzę

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Serdecznie polecam wszystkim Panią Asię! Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Na lekcjach nigdy nie czułam się źle, atmosfera jest świetna przez co łatwiej przyswaja się wiedzę. Gorąco polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Świetna nauczycielka. Profesjonalnie podchodzi do tematu, dostosowuje metody i techniki do potrzeb każdego ucznia. Do tego zapewnia miłą i przyjazną atmosferę pracy. Gorąco polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Polecam wszystkim! Korepetycje są bardzo przyjemne, bezstresowe i przede wszystkim skuteczne, a wszystko wytłumaczone prosto i przejrzyście :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.