Joanna Józefowska Drumond

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje przez internet prosto z Brazylii. Uczę również europejskiej wersji języka portugalskiego. Tłumaczenia i korekta tekstów. Przygotowanie do egzaminów.

OSTATNIE WOLNE GODZINY

- kurs oparty na konwersacji
- kurs oparty na konwersacji i gramatyce
- wymiana Erasmus w Portugalii
- specjalne materiały i wskazówki dla osób znających język hiszpański
- nauczanie dzieci
- nauczanie korespondencyjne, wysyłanie wyjaśnień i zadań oraz sprawdzanie tekstów
- pomoc w organizacji podróży, przeprowadzki czy studiów w Brazylii

Na specjalne życzenie, prowadzę kursy tematyczne na różne tematy:
- język biznesowy
- język potrzebny w podróży
- muzyka, artyści, style muzyczne i taneczne
- geografia, atrakcje turystyczne, flora i fauna
- literatura, poezja, bajki, legendy, kroniki, felietony, opowiadania i powieści
- kulinaria, przepisy, gotowanie
- historia, najważniejsze wydarzenia i postaci
- malarstwo i architektura, artyści i artystki i ich główne dzieła
 - sport, dyscypliny, wyposażenie, słynni sportowcy i konkursy, piłka nożna

Lekcje przez internet są skuteczne i atrakcyjne. Składają się z konwersacji, czytania, poprawy wymowy oraz wytłumaczenia zagadnień gramatycznych. Korzystamy z podręczników i nagrań, a także z przygotowanych przeze mnie materiałów oraz filmików, zdjęć, obrazków, komiksów i artykułów w internecie. Wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Korzystamy ze Skype (również Zoom, Google Meet, Messenger, Whatsapp), notujemy na tablicy na dysku Google Drive, robimy też  zadania domowe (najczęściej jest to pisanie lub przygotowanie wypowiedzi ustnej, a także ćwiczenia gramatyczne).

Zapewniam wykorzystanie ciekawych i aktualnych materiałów do nauki oraz zastosowanie nowoczesnych technik nauczania. Nieustannie aktualizuję moją bibliotekę materiałów do nauki języka portugalskiego, posiadam najnowsze pozycje wydawnictw tak portugalskich jak i brazylijskich.

Nie trać więc więcej czasu ani pieniędzy na przygotowanie się do wyjścia z domu i dojazd na lekcje. Nie szukaj notatek, "kserówek", miej wszystkie materiały w jednym folderze na swoim dysku. Lekcje przez internet to wspaniały pomysł na wygodną i przyjemną naukę w domu lub w pracy.

Zapewniam stały kontakt: sprawdzanie zadań domowych, konsultacje, przesyłanie przygotowanych przeze mnie ekskluzywnych materiałów na aktualne tematy, nieustanne motywowanie i wsparcie w nauce języka. 

CENNIK
Zajęcia indywidualne:
25 min mini konwersacje = 50 zł
40 min = 65 zł
55 min = 80 zł
90 min = 110 zł

Zajęcia w dwie osoby:
55 min = 110 zł
90 min = 150 zł

Za lekcje płaci się tylko w pakietach za 5 lub 10 lekcji z góry. Płatność jest wykonywana po pierwszej, płatnej lekcji, jeśli uczeń/uczennica zdecyduje się kontynuować. W przypadku płatności w pakiecie za 15 lub 20 lekcji, zniżka.

Posiadam zarejestrowaną działalność w Brazylii. Wystawiam rachunki.  Możliwość płatności w każdej walucie, PLN, €, $, real, itd. 

W przypadku odwołania lekcji z mniejszym niż 24-godzinnym wyprzedzeniem lub nie pojawienia się na niej, za lekcję pobierana jest opłata.

Proszę napisać wiadomość a chętnie odpowiem na wszelkie pytania. W wiadomości proszę podać poziom języka portugalskiego, wariant (europejski czy brazylijski) oraz napisać preferowane dni i godziny lekcji.

 

O MNIE
Specjalizuję się w nauczaniu indywidualnym online przy użyciu nowoczesnych metod. Od 6 lat mieszkam w Brazylii, na co dzień posługuję się językiem portugalskim. Ukończyłam studia magisterskie w stolicy kraju, Brasilii. Mieszkałam również w Belo Horizonte, a obecnie żyję w interiorze stanu Minas Gerais.

Interesują mnie wpływy językowe, nowoczesne metody nauczania języków obcych, literatura brazylijska oraz problemy przekładu literackiego. Poza portugalskim, hiszpańskim i angielskim, które znam w stopniu zaawansowanym, czytam również po francusku, włosku i rosyjsku. Dzielę się z moimi uczniami technikami efektywnej nauki języków obcych. Uwielbiam podróże, gotowanie i jazdę konną.

WYKSZTAŁCENIE

 • Estudos da Tradução, Universidade de Brasília, Brazylia → studia magisterskie na kierunku Przekładoznawstwo
 • filologia portugalska (licencjat), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu → specjalizacja językoznawcza 
 • filologia hiszpańska (licencjat), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Universidad de Sevilla, Hiszpania → specjalizacja dydaktyczna z nauczania języków obcych

DOŚWIADCZENIE

 • siedmioletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych na różnych poziomach zaawansowania
 • ponad 4000 przeprowadzonych lekcji tylko online! 
 • nauczanie języka biznesowego
 • nauczanie dzieci
 • praktyki w szkole podstawowej i liceum w Poznaniu
 • praca w szkole języków obcych w Polsce i w Brazylii
 • nauczanie języka angielskiego w firmach oraz na prywatnej uczelni
 • staże w Ambasadach RP w Lizbonie i Brasilii
 • tłumaczenia pisemne i ustne
 • nauczam języków polskiego jako obcego, hiszpańskiego i portugalskiego

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2016 - 02.2018
Universidade de Brasília
Estudos da Tradução, Przekładoznawstwo
Kursy i szkolenia
02.2010
IELTS, 7,5
02.2016
CELPE-BRAS, Avançado
Doświadczenie
02.2014 - 02.2016
Trends Language Solutions; faculdade FEAD, Belo Horizonte, Brazylia
Business English; uczenie dzieci; uczenie studentów na prywatnej uczelni

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Mam z Joanną zajęcia z języka polskiego, bardzo mi się podoba, że poza zwykłą nauką języka, mogę dowiedzieć się więcej o kraju, kulturze i ludziach w Polsce. Dzięki Joannie czuję się bardzie pewna siebie kiedy rozmawiam po polsku. Serdecznie polecam :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Lekcje bardzo dobrze zorganizowane, wiele ciekawych materiałów i pomocy ułatwiających naukę. Dużo konwersacji. Widzę znaczną poprawę już po dwóch miesiącach! Zdecydowanie polecam :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Bardzo polecam! Zajęcia ciekawe i dostosowane do osoby i jej możliwości.
Rozpocząłem naukę z Joanną od początku maja i widzę już efekty naszej współpracy, jeśli chodzi o mój poziom języka. Joanna jest zawsze profesjonalna, miła i gotowa do odpowiedzi na każde możliwe pytanie językowe, jej wiedza na ten temat jest naprawdę obszerna. Dodatkowym plusem jest to, że wplata miedzy normalne lekcje z języka, ciekawostki na jego temat co sprawia, że są one jeszcze ciekawsze!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Zajęcia z języka portugalskiego (wersja brazylijska) były dla mnie ciekawą odskocznią oraz spełnieniem długo odkładanych marzeń. Sama jestem nauczycielką online i uważam, że zajęcia były prowadzone rzetelnie i profesjonalnie. Joanna zawsze była dobrze przygotowana i przesyłała mi dużo materiałów do pracy własnej. Język na lekcji jest autentyczny i przekazywany w bardzo ciekawej formie. Bardzo podobało mi się również to, że Joanna była bardzo elastyczna jeżeli chodzi o teminy i godziny zajęć.

avatar
Jadir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Despertei o interesse em aprender a língua polonesa quando conheci a Joanna. Quis estudar o idioma por curiosidade e não tinha experiência com aulas privadas à distância. Confesso que não estava seguro se daria certo.
No entanto, a Joanna usa a tecnologia a seu favor, apresentando ao aluno ferramentas que auxiliam no aprendizado (a exemplo da lousa virtual no Google Drive), além de enviar materiais adequados às necessidades do aluno e muita lição de casa!
É incrível como a Joanna consegue identificar as áreas de interesse de seu aluno e programar as aulas de acordo com as suas necessidades: cultura, vida social, negócios... os temas abordados nas aulas são dos mais variados.
A Joanna fala português fluentemente (tem um domínio da língua melhor do que muitos brasileiros) e ministra as aulas em polonês, provocando uma imersão no idioma. Sua paciência e dedicação também a diferenciam, pois se percebe um interesse real no sucesso da aprendizagem.
Recomendadíssima!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Joanną. Rozpocząłem naukę języka hiszpańskiego od zera, dla przyjemności. Zajęcia na Skype prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze. Joanna jest kompetentną i sympatyczną osobą, zawsze ma dużo ciekawych materiałów do nauki.

Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Brilliant lessons, Joanna is always well prepared for each lesson, her teaching style is great and she makes you feel at ease while learning. She regularly sends out materials to all her students regarding current topics, and she has a wide variety of materials which she shares during the lesson. The lessons are well tailored to the individual, for example I myself focused on Brazilian culture during my lessons, where as my father who was also taught by Joanna focused on Portuguese for business. Joanna has taught my family brazilian Portuguese and I think that we can all confidently say that we are fluent in the language and have no issue communicating in Brazil. She has also made fantastic progress with my partner with regards to his English. If you are looking for an individual who is supportive, enthusiastic and calm, I encourage you to contact Joanna.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Bardzo polecam naukę języka portugalskiego w wykonaniu brazylijskim. Joanna umożliwia poznanie nam pięknej kultury południowej-ameryki, wkładając wielkie serce w zajęcia, wiele różnych materiałów oraz indywidualne podejście do kursanta.

avatar
Sylwana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Jeśli jesteś teraz w tym samym miejscu,w którym ja byłam rok temu i szukasz odpowiedniego nauczyciela / korepetytora z języka portugalskiego (europejskiego w moim przypadku) to mam dla Ciebie świetną wiadomość- bardzo dobrze trafiłeś/aś.
Na początku obawiałam się lekcji online, ale tylko dlatego, że nigdy ich wcześniej nie miałam. Z perspektywy czasu wiem, że niepotrzebnie. Trafiłam na wspaniałą nauczycielkę. Lekcje prowadzone są całkowiecie po portugalsku, co na początku było dla mnie kosmiczne, bo zaczynałam znając tylko „bom dia”... No i może „obrigada”.
Joanna jest profesjonalistką, a przy tym prowadzi lekcje w ciekawy sposób. Najbardziej cenię sobię to, że Joanna udostępnia bardzo dużo dodatkowych materiałów, jest elastyczna, ma fajne poczucie humoru i anielską CIERPLIWOŚĆ.
Bardzo, ale to bardzo polecam :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Uwielbiam zajecia z Jo i z calego serca polecam kazdemu. Uwazam ze jest to najbardziej profesjonalna nauczycielka jaka spotkalam, zawsze swietnie przygotowana i skoncentrowana na osiagnieciu wyznaczonych celow. Lekcje sa wykorzystywane na maksa, elastyczne pod wzgledem godzinowym i tematycznym. Jo swietnie zna nie tylko jezyk ogolny ale i specjalistyczny (w moim przypadku medyczny) dzieki czemu moge rozwijac sie wieloplaszczyznowo. Najbardziej cenie jej cierpliwosc, slownictwo zawsze bylo moja slaba strona i nie zawsze mialam czas zeby nauczyc sie wszystkiego tak jakbym chciala ale ona i tak uparcie wraca do slowek i przypomina, przez co chcac czy nie, czlowiek i tak je zapamieta. Poza tym lekcje sa prowadzone w calosci po portugalsku co daje efekt pelnego zanurzenia jezykowego, dlatego bardzo szybko mozna zaczac mowic. Osobiscie polecilabym kazdemu zajecia z Jo ale ostrzegam, ze nie ma taryfy ulgowej, wiec nastaw sie na ciezka prace i super efekty albo nie zabieraj jej czasu.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Ogromnie polecam zajęcia z Joanną, świetna i profesjonalna nauczycielka! Zajęcia zawsze prowadzone są w przyjemnej atmosferze.
Jo ma baaardzo dużo ciekawych materiałów, które zawsze wysyła dużo wcześniej przed zajęciami, tak, że można je przeczytać, przeanalizować i przyjść na zajęcia już z przygotowanymi pytaniami, co bardzo mi odpowiada. Ma również dużą wiedzę i ogromny zasób słownictwa. Wszystko to zapisuje w dokumencie na drive. To bardzo wygodna forma, notatki są w zorganizowane, w jednym miejscu i zawsze można je również wydrukować.
Zajęcia są zawsze idealnie dopasowane do moich potrzeb. Przed rozpoczęciem nauki napisałam dokładnie na czym chciałabym się skupić na zajęciach i dokładnie to robimy. Jo bardzo zwraca uwagę żeby trzymać się planu, kiedy wyznaczyłam sobie za cel pisanie tekstów na każde zajęcia i trochę się rozleniwiłam, zawsze mi o tym przypominała, co było bardzo motywujące.
Dużo rozmawiamy, Jo mówi cały czas po portugalsku, dla mnie dużym plusem jest też to, że zawsze mogę zapytać o polskie tłumaczenie słów których nie znalazłam wcześniej w słowniku.

Bardzo, bardzo polecam :)

Obrigada! :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Jo jest niesamowitą nauczycielką. Do każdego podchodzi indywidualnie. Posiada świetne podejście, duże poczucie humoru i jest przy tym profesjonalna. Każde zajęcia wykorzystujemy do ostatniej minuty na wprowadzenie nowego słownictwa, gramatykę, ciekawe dyskusje, powtórki. Ilość materiałów, różnych ciekawostek jakie udostępnia Jo sprawia, że lekcje i sama nauka portugalskiego stają się jeszcze bardziej urozmaicone i ciekawe. Można przy tym poznać kulturę zarówno Portugalii i Brazylii. :)

Mimo innej strefy czasowej, odległości zajęć online - czasami czuje jakbyśmy siedziały obok siebie.

Dziękuje pięknie Jo. Mam nadzieje, że nasza współpraca jeszcze potrwa.

Muito obrigada x

avatar
Oliwka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Gorąco polecam naukę języka portugalskiego z Jo. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Ogromnym plusem jest nacisk na rozmowę od pierwszych zajęć. Nauka języka jest bardzo efektywna, nie ogranicza się do nudnego uzupełniania luk w zadaniach z podręcznika. Nie brakuje ciekawostek na temat kultury Brazylii, zwyczajów, świąt, muzyki czy filmów. Swoją przygodę z portugalskim zaczęłam pod okiem Jo pięć miesięcy temu, a mówię lepiej niż po kilku latach nauki niemieckiego w szkole. POLECAM!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Gorąco polecam! Lekcje są bardzo zróżnicowane, gramatyka , słówka dużo materiałów do pracy w domu , czas w trakcie zajęć również wykorzystywany na maxa. Świetny i szybki kontakt. Na razie rozpoczynam swoją naukę po długiej przerwie ale cieszę się, że trafiłam na tak dobrego nauczyciela;)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Miałam okazję skorzystać z usług Asi jako korektora języka portugalskiego-wersji europejskiej. Sprawdziła się jak najbardziej. Korekta była wykonana dokładnie i jak na tę dokładność szybko. No i oczywiście bardzo kompetentnie.
Duży plus za refleks w odpowiadaniu na wiadomości.
Z czystym sumieniem polecam Joannę.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Serdecznie polecam lekcje języka portugalskiego z Joanną! Naukę pod jej okiem rozpoczęłam od poziomu zera absolutnego. Chciałam poznać podstawy portugalskiego przed miesiecznym wyjazdem do Brazylii. Dezycja o współpracy z Asią była strzałem w 10! Lekcje były ciekawe, efektywne, a przesyłane przez Joannę materiały bardzo pomocne. Obecnie ze względów osobistych przerwałam naukę, ale jeśli znów zacznę się uczyć portugalskiego, a taki mam zamiar - od razu skontaktuję się z Joanną. Jeszcze raz z całego serca polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Bardzo serdecznie polecam naukę języka portugalskiego z Jo. Rozpoczęłyśmy naukę od zera. Od pierwszej lekcji Jo starała się zachęcić mnie do próby układania prostych zdań i wyrażeń w języku portugalskim. Podczas lekcji w przeważającej większości używamy portugalskiego, co pozwala mi również "osłuchać się" z językiem mówionym. Na początku mało rozumiałam i czułam się niepewnie posługując się portugalskim, ale z pomocą Jo jest coraz lepiej! Dodatkowo, Jo również bardzo motywuje mnie do nauki. Myślę, że to jest najlepszy sposób na szybkie pokonywanie bariery językowej, kiedy zaczyna się naukę od zera. Dostaję mnóstwo różnorodnych materiałów i zadań domowych, również takich które pozwalają mi poznać kulturę i zwyczaje panujące w Brazylii i Portugalii ! Dużym plusem są też elastyczne godziny zajęć oraz bardzo dobra i sprawna komunikacja,. Zawsze udaje się nam ustalić dogodny termin pasujący nam obu, mimo napiętego grafiku. Ani trochę nie żałuję decyzji o rozpoczęciu nauki portugalskiego z Jo !

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Joanna sprawdziła moją pracę dyplomową pod kątem językowym. Wszystkie błędy i uwagi opisała w komentarzach, w taki sposób, że piszący wie, z czego wynika potrzeba korekty. Polecam

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Po prostu właściwa osoba. Gorąco polecam. Metoda nauczania jest bardzo skuteczna, a to przecież chodzi.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Jo jest cudowną nauczycielką! Świetnie mi się z nią pracuje. Miałam kilka nauczyli przed Jo, ale teraz jej nie zamienię na nikogo innego. Jest miła, zawsze uśmiechnięta, ale i wymagająca. Udostępnia mnóstwo materiałów, wysyła dodatkowo okazjonalne. To nie tylko nauka języka portugalskiego, to także poznanie kultury i obyczajów Portugalczyków. Jeszcze długa droga przede mną, do idealnej komunikacji w nowym języku, ale z Jo jest to osiągalne! Dziękuję Joannie za wszyskie lekcje, każda jest wyjątkowa i ciekawa.

Jeśli chcesz mówić w jezyku portugalskim sprawnie i poprawnie, to tylko lekcje z Jo! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Bardzo polecam lekcję portugalskiego z Jo! Bardzo dobrze mi się z nią współpracuje dzięki Jej zaangażowaniu i płynnej znajomości języka. Jak wiele osób miałam początkowo obawy w związku z nauką języka przez aplikację Skype, ale ostatecznie jestem zadowolona. Lekcje z Jo pomogły mi wdrożyć się w język portugalski i rozwinąć go podczas Erasmusa.
Jej metody nie pozwalają na nudę podczas zajęć - najróżniejsze materiały do słuchania, czytania czy oglądania. Podoba mi się również bieżąca korekcja błędów oraz prace domowe, które następnie wspólnie omawiamy.
Poza tym jest to bardzo sympatyczna i komunikatywna osoba.
Jeszcze raz serdecznie polecam! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Z całego serca polecam zajęcia z Jo. Jest kompetentna, cierpliwa, zawsze przygotowana i mega entuzjastycznie nastawiona do nauczania portugalskiego. Zajęcia są ciekawe, a postawa Jo bardzo mobilizuje do dalszej pracy. Ogromnym plusem jest to, że nie ogranicza się tylko do prowadzenia zajęć, ale też przesyła materiały, odpowiada na pytania i sprawdza zadania pomiędzy zajęciami. Lekcje z nią to prawdziwa frajda i myślę, że mój poziom bardzo się podniósł dzięki nim. Jest profesjonalistką w każdym calu.

avatar
Małgorzata Tokarzewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Portugalskiego uczę się dla przyjemności, a lekcje z Jo oprócz tego, że są wyczekiwanym przez mnie punktem tygodnia, pomagają mi robić regularne postępy, uporządkować materiał gramatyczny, wzbogacić słownictwo. Jo jako nauczycielka nieustannie mnie motywuje do dalszej pracy, jest zawsze doskonale zorientowana, co ostatnio przerabiałyśmy, przygotowana na każdą lekcję. Grafik zajęć dopasowujemy na bieżąco; konwersacje z Jo mam od ponad półtora roku, nie przypominam sobie odwołania zajęć lub spóźnienia z Jej strony. Jej znajomość specyfiki krajów z kręgu kultury portugalskiej, brazylijskiej i postkolonialnej oraz dydaktyczne zacięcie od dawna robią na mnie wielkie wrażenie. Joanna daje mi realne zadania językowe dostosowane do moich możliwości (B1/B2), powoli podnosząc poprzeczkę trudności. Podczas lekcji tłumaczenia gramatyki często odnosi do podobnych zagadnień w języku hiszpańskim, angielski czy francuskim - jest to dla mnie pomocne jako że często mylą mi się te języki. Cieszę się, że na Nią trafiłam, to prawdziwa perła!
Polecam, warto przekonać się samemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Z pełną odpowiedzialnoscia moge polecic lekcje z Jo :) Sa one sama przyjemnoscia. Wykorzystywae sa rozne materialy, dostaje przydatne do nauki filmiki, prace domowe sa roznorodne.Z racji specyfiki mojego planu dnia i czesto pojawiajacych sie zmian, niekiedy zmuszona bylam przekladac lekcje i nigdy nie bylo z tym zadnych problemow. Atmosfera podczas lekcji jest swietna, a kontakt z Jo mam niemal staly poprzez facebooka. Kiedy czegos potrzebowalam badz nie rozumialam - zawsze moglam i moge napisac. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz polecam serdecznie!

avatar
Juana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Najlepsza! Bardzo podobają mi się wszystkie materiały używane na lekcjach, to że są różnorodne (słuchanie, pisanie, ćwiczenia gramatyczne, filmiki, muzyka etc), że są o problemach społecznych i że jeśli mamy jakiś zaplanowany temat, ale poruszę w konwersacji inny, to Jo go wykorzystuje i wysyła dodatkowe materiały na ten temat. Dla mnie jest idealną nauczycielką. Miałam wcześniej chyba z 5-6 innych nauczycieli, dlatego że zmienialam kiedy nie odpowiadał mi tryb zajęć. Uważam, że Asia podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie pod kątem organizacji (jasne reguły, ale np. pozostawiając elastyczność w doborze godzin). I przede wszystkim pozwala mi mówić na lekcji! (to nie było takie oczywiste u innych nauczycieli). Kiedy mówię, Jo zwraca mi uwagę na błędy i notuje (document w Google Drive to taki nasz wirtualny zeszyt), a ja mogę się skupić na mówieniu, później błędy omawiamy. Widać zaangażowanie kiedy Jo podsyła nam różne materiały np. z okazji Dnia Kobiet, Świąt itp. Przede wszystkim, żeby być nauczycielem trzeba czuć "flow" żeby się nie nudzić i tak u nas jest.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Zdecydowanie polecam :) Zawsze bardzo dobrze przygotowana i zorganizowana, a lekcje zaplanowane. Świetna znajomość języka i dostosowanie lekcji do zainteresowań i otrzeb ucznia. Prace domowe w dużych ilościach. I bardzo dużo uśmiechu i cierpliwości :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Zachecam do skorzystania z uslug Asi, swietne podejscie do ucznia, lekcje prowadzone sa w bardzo ciekawy sposob, duza ilosc materialow, roznorodnosc zadan, ogromna wiedza Jo, ktora przejawia sie na kazdym kroku . Polecam !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Asia ma anielską cierpliwość <3 Uczę się portugalskiego, ale idzie mi dość opornie. To prawda, Asia posiada wiele książek, materiałów - jest to z pewnością nauczyciel godny polecenia i z pasją! Takich nauczycieli potrzeba jak najwięcej. Teraz walczymy o C1. ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Jo natychmiast wychwytuje poziom języka i dopasowuje się idealnie do każdego ucznia. Zawsze przygotowana, posiada miliony materiałów, które pomogą ćwiczyć język na każdym poziomie. Do tego ma świetny system pracy, szczególnie przy doskonaleniu języka mówionego, nie zapomina o niczym i zależy jej na każdym uczniu. Praca z nią to po prostu przyjemność i same korzyści, polecam w 100% !!

avatar
Kasia Niemcy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Polecam Asie kazdemu kto chce sie uczyc jezyka portugalskiego.Ciepla,zawsze usmiechnieta,profesjonalnie przgotowana z anielska cierpliwoscia.Nie zamienila bym jej na nikogo innego.Najlepsza!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Joasia jest świetnym nauczycielem. Zawsze przygotowana do lekcji, potrafi dostosować się do każdego podejścia do nauki języka a swoją postawą zmobilizuje do pracy nawet tych mniej zorganizowanych uczniów. (Oboje z mężem jednakowo ją chwalimy a myślę że nie można znaleźć dwóch osób uczących się w bardziej odmienny sposób).
Nauka przez Skype jest według mnie bardzo efektywna. Zachowując wszystkie przewagi lekcji indywidualnej daje ogromną elastyczność czasu i miejsca.
Od roku, mniej więcej dwa razy w tygodniu spotykam się z Joasią na Skype. W tym czasie od zerowej znajomości języka doszłam, dzięki lekcjom z nią, do poziomu na którym, będąc od niedawna w Brazylii, mogę się swobodnie komunikować i prowadzić rozmowy.
Ponadto odpowiednio dobrane przez Joasię tematy sprawiają że lekcje nigdy nie są nudne i bardzo nam pomogły przed przeprowadzką i w trakcie pobytu w Brazylii.
Joasia jest ogromnie sympatyczną, życzliwą i bardzo kompetentną osobą.
Serdecznie polecam lekcje z nią.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Gorąco polecam lekcje z Jo przez skype! :) Uczę się z nią od pół roku na poziomie B1/B2 i bez wahania mogę powiedzieć, że Asia jest absolutnie fantastyczną nauczycielką - kompetentną, sympatyczną i zawsze świetnie przygotowaną. Potrafi dostosować lekcje do ucznia, tematy konwersacji są ciekawe, cierpliwie pomaga opanować gramatykę i przesyła uczniom wiele materiałów dodatkowych. Sama jestem filologiem i nauczycielem, więc tym samym wymagającym uczniem, a nasze lekcje idealnie odpowiadają moim oczekiwaniom. Polecam każdemu! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Uczę się u Asi od lutego 2016 r. Podchodzilam sceptycznie do nauki przez skype, ale od pierwszej lekcji jestem ZACHWYCONA. Kazde zajecia sa swietnie przygotowane, ciekawe, interesujace. Asia zapewnia mnostwo materialow dodatkowych- co uwielbiam:) Dba nie tylko o wiedze gramatyczna, leksykalna i fonetyczna, ale rowniez o kulturowa (wiem co mowie-jestem bardzo wymagajacym uczniem, gdyz rowniez skonczylam filologie i moja pasja takze sa jezyki obce). Co wiecej, nigdy nie ma problemu z przelozeniem zajec- mieszkajac w innej strefie czasowej Asia zawsze stara sie dopasowac do ucznia. Jestem ogromnie zadowolona z naszych lekcji! Polecam wszystkim! Jeśłi portugalski to TYLKO z Asią!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2016

Bardzo polecam zajęcia z Jo! Fajne i efektywne, mobilizujące do dalszej nauki. Jo jest zawsze przygotowana, elastyczna co do formy, jak i terminu zajęć; super prowadzi zajęcia, a dodatkowo systematycznie podsyła nowe materiały do nauki, linki do artykułów opisujących obecne zdarzenia w Brazylli/Portugalii. Łatwo z nią nawiązać kontakt, przez co nauka jest zdecydowanie przyjemniejsza. :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

Uczę się z Asią od 6 miesięcy od zupełnych podstaw. Dobrze i ciekawie prowadzone zajęcia, dopasowane do moich możliwości i postępów:). Elastycznie dopasowane godziny i miła atmosfera. Serdecznie wszystkim polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2016

Polecam Asię każdemu kto szuka nauczyciela z pasją i 100% zaangażowaniem w to co robi! :) Asia uczy mnie języka portugalskiego od podstaw, każdą lekcję kończę z uśmiechem na twarzy i czekam na kolejną :) Asia na każdą lekcje jest świetnie przygotowana, zajęcia są różnorodne i ciekawe! Świetnie tłumaczy gramatykę oraz wszystko co jest dla mnie niezrozumiałe - do tego jest przy tym bardzo cierpliwa ;) Dostaję od niej również mnóstwo materiałów przydatnych do nauki (filmiki, piosenki, ciekawe strony z zadaniami), dzięki czemu mam kontakt z językiem każdego dnia. Poza tym to bardzo miła i otwarta osoba, z która świetnie rozmawia się o wszystkim - oczywiście po portugalsku! POLECAM !!!! :)

avatar
Katerina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Lekcje z Asia sa niezwykle przyjemne, a co najwazniejsze, bardzo efektywne! Asia ma indywidualne podejscie do uczniow, przygotowuje ciekawe materialy i posiada ogromna wiedze o Brazylii i jezyku portugalskim. Dzieki naszym lekcjom rozmawiam coraz lepiej i nawet moja tesciowa z Brazylii podziwia moje postepy. Jestem bardzo zadowolona z efektow naszej pracy. Mam nadzieje, ze Asia jeszcze dlugo bedzie moja nauczycielka!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Asia jest zawsze przygotowana do każdej lekcji, stosuje różnorodne techniki i materiały: nagrania, filmiki, piosenki, teksty, ćwiczenia gramatyczne, dużo mówienia, całość przeplatane lokalną wiedzą o Brazylii. Bardzo dobrze wyjaśnia wszelkie zawiłości językowe. Po lekcji dostaniesz zadanie domowe co motywuje cię do regularnej pracy. Również mogę podkreślić indywidualne podejście do ucznia i jego potrzeb. Moje początkowe obawy iż lekcje przez Skype mogą być mało efektywne całkowicie się rozwiały już po pierwszym spotkaniu. Gorąco polecam lekcje z Asią.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Asia to bardzo kompetentna nauczycielka. Zawsze przygotowana, ciekawe materialy, z zycia wziete . Sympatyczna osoba, ktora ma pasje w sobie do nauki j.portugalskiego. Lekcje z nia to sama frajda.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Asia jest bardzo dobrą nauczycielką - z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Elastyczna, otwarta i zawsze świetnie przygotowana. Przed lekcją wysyła na maila materiały, ktore sama przygotowuje pod ucznia i jego potrzeby. Nie są to archaiczne książki, ale przydatne, zaktualizowane materiały dotyczące współczesnych problemów. Asia jest również bardzo sympatyczną i ciekawą osobą. Lekcje z nią traktuję trochę jak koleżeńską pogawędkę przy herbacie, tyle że po portugalsku.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Asia przygotowuje mnie "lingwistycznie" przed moja podroza do Brazylii ;) Jest zawsze swietnie przygotowana do zajec, doskonale zorientowana na jakim etapie jestesmy, co przerobilismy etc. Jest otwarta na sugestie dotyczace przerabianych tematow, dostarcza ciekawe i przydatne materialy oraz przytacza ciekawostki kulturowe. Pogodna i sympatyczna i przede wszystkim kompetentna korepetytorka :) Szczerze polecam, Jerzy

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Asia bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu z portugalskiego na koniec moich studiów. Ustny zdałam na 5.0! Bardzo pomocna i miła osoba. Polecam. :-)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Jestem bardzo zadowolona z naszych zajęć! Zgłosiłam się do Joanny w 2014 roku, ponieważ pod koniec studiów czekał mnie ważny egzamin z portugalskiego. Przez 5 miesięcy naszej współpracy znacznie podniósł się mój poziom opanowania tego języka i w końcu przestałam bać się mówić. ;) Wielkim plusem naszych zajęć było to, że Joanna - dzięki temu, że mieszka w Brazylii - zwracała mi uwagę na pewne różnice kulturowe, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Jeżeli szukacie lekcji z sympatyczną, kompetentną, wymagającą, ale zarazem cierpliwą nauczycielką to jak najbardziej polecam! I dziękuję jeszcze raz za nieocenioną pomoc! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2015

Joanna jest bardzo dobrym nauczycielem, ma dużą wiedzę, którą potrafi przekazać w bardzo przystępny sposób. Zajęcia są ciekawe i dostosowane do oczekiwań ucznia. Jednym słowem, lekcje z Joanną to czysta przyjemność! :)

avatar
Susanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Bardzo polecam zajęcia z Joanna. Posiada ogromną wiedzę, oraz bardzo duże ilości ciekawych matriałów. Jest bardzo cierpliwym nauczycielem, dobrze przygotowanym do zajęć. Stara się jak na zajęciach nakłonić ucznia, aby jak najwięcej mówił. Polecam wszystkim chcących rozpocząć przygodę z portugaskim :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Joanna jest bardzo kompetentnym korepetytorem, wszystkie zagadnienia językowe potrafi wyjaśnić (czasem w sposób łopatoligiczny, jeśli trzeba ;)). Co więcej, ma żywy kontakt z językiem a nie tylko wiedzę książkową. zawsze jest dobrze przygotowana, indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Dzięki jej pomocy zdałam pięknie egzamin, więc polecam jak najbardziej :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.