Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (WILANÓW +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

Jowita

Opis ogłoszenia

Witam :) Jestem nauczycielką języka niemieckiego z kilkuletnim pobytem w Niemczech. Ukończyłam germanistykę na UW. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Posiadam mnóstwo materiałów na każdym poziomie. Zależy mi przede wszystkim na dobrej,wzajemnej współpracy z uczniem. Nauczam bezstresowo ale solidnie :) Jestem osobą wymagającą zależy mi przede wszystkim aby uczniowie jak najwięcej wynosili z moich zajęć i odnosili sukcesy. Gwarantuję mnóstwo ćwiczeń w celu utrwalenia zdobytej wiedzy. Wszystkie dodatkowe materiały uczniowie dostają gratis. Serdecznie zapraszam na wspólną naukę :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Magister
GERMANISTYKA
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.