Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Kartuzy
Żukowo
Gdańsk (Oliwa (UG))
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 / 60 min

Jowita

Opis ogłoszenia

Bonjour !   ¡Buenos Días!

Jestem absolwentką Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowałam we Francji na Université de Poitiers. Pobyt we Francji pozwolił mi lepiej poznać kulturę tego kraju  i oswoić się z językiem francuskim w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

Obecnie jestem studentką II roku Iberystyki na Uniwersytecie Gdańskim  oraz lektorem języka francuskiego i hiszpańskiego w szkole językowej w Gdańsku.

Udzielam korepetycji z języka francuskiego i hiszpańskiego. Na zajęcia zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.  Metody nauczania dobieram wraz z uczniem w zależności od potrzeb i predyspozycji. Chętnie pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów, ale również w nauce od podstaw osobom, które  zawsze marzyły o opanowaniu nowego języka.  Zapewniam pracę w oparciu o własne materiały. Dbam o motywacje moich uczniów i miłą atmosferę.

Contactez-moi pour en savoir plus !

¡Hasta luego!

Gdańsk
Kartuzy i okolice

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia Romańska
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.