Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Puławy
Lublin
Dęblin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski35 - 50 / 60 min

Arkadiusz

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
Oferuję korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Pomoc w odrabianiu prac domowych, przygotowania do testów oraz egzaminu maturalnego. 
Przygotowamia do egzaminów w placówkach British Council.

Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie jako tzw. head teacher w krajach Dalekiego Wschodu (Korea Płd., Chiny, Tajwan).

W swojej dotychczasowej karierze uczyłem dzieci na poziomie przedszkolnym, oraz młodzież w szkołach państwowych (podstawówka, gimnazjum, liceum).
Pracowałem jako nauczyciel koordynujący przebieg szkolenia personelu pokładowego oraz lotniczego z Aviation English dla China Southern Airlines oraz China Eastern Airlines.

Ponadto przeprowadzam szkolenia dla firm z Business English.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.