Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Czarnków
Piła
Trzcianka
Matematyka35 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,W związku z zaistniałą sytuacją wiele dzieci nie radzi sobie z natłokiem obowiązków i prac domowych. Rodzice też nie zawsze mogą poświęcić swój czas aby pomóc dziecku lub sami nie posiadają odpowiedniej wiedzy i umiejętności.Chciałbym zaoferować pomoc w tłumaczeniu, rozwiązywaniu lub wspólnym przerobieniu określonych zagadnień- tych, z którymi akurat masz problem lub tych związanych z natłokiem zadanych prac domowych.Przedmioty, z których udzielam lekcji to: matematyka ( poziom podstawowy), chemia ( poziom podstawowy i rozszerzony), biologia ( poziom podstawowy i rozszerzony), język angielski ( poziom podstawowy i rozszerzony). Zaznaczam, że z powyższych przedmiotów na maturze osiągnąłem wyniki powyżej 90%. Aktualnie jestem studentem medycyny. Z chęcią rzetelnie i sumiennie przekażę swoją wiedzę. Jeśli potrzebujesz więcej informacji proszę o kontakt przez portal OLX lub przez telefon.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.