Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka35 - 40 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo, oferuję pomoc w nauce podstaw gry na fortepianie / pianinie / keyboardzie dla osób w każdym wieku! :) Proponuję również pomoc w rozczytywaniu i doskonaleniu utworów, poszerzanie repertuaru a także korepetycje z zakresu kształcenia słuchu oraz teorii muzyki na poziomie nauczania szkół muzycznych I stopnia. Zapewniam bezstresową atmosferę oraz ciekawe materiały.

Lekcje mogą odbywać się u mnie (os. Dąbrowa) lub u ucznia (w tej sytuacji do kosztu lekcji doliczany jest indywidualnie ustalany koszt dojazdu).

60 min 1 x w tygodniu - 40 zł/ 60 minut
60 min 2 lub więcej x w tygodniu - 35 zł/ 60 minut

Gram na fortepianie od szesnastu lat. Ukończyłam z wyróżnieniem sześcioletni cykl nauki w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Zgierzu w klasie fortepianu. Przez kolejne lata warsztat pianistyczny doskonaliłam w Państwowym Instytucie Muzycznym. Muzyka to moja ogromna pasja :) 

Zapraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.